2737
2739
سلام آلما جان. نماز شبت رو ادامه بده. ذهنت رو درگیر سحر و جادو و همزاد و امثال این حرف ها نکن، فقط ...

سلاااام راحیل جان😍😍😍

خوبی عزیزم؟

من همیشه به یادت هستما

از زندگی متاهلی چه خبر؟

والا من دیگه نماز واجبمم به زور میخونم چون خیلی دلم از خدا شکسته

هر کی میاد اولش عاشقه و همش اصرار که زودتر ازدواج کنیم

بعد یهو منصرف میشه همه چی تموم میشه.و فقط خدا میدونه بعدش من چقدر داغون میشمو و مدت طولانی افسرده و آشفته

دیگه با وجود این هیچ امیدی به ازدواج ندارم

کاش از سوی خدا صبر اضافی برسد...💔
سلاااام راحیل جان😍😍😍 خوبی عزیزم؟ من همیشه به یادت هستما از زندگی متاهلی چه خبر؟ والا من دیگه ...

سلام عزیزم🌷🌷🌷

هم خوبی داره، هم سختی_هم شادی داره، هم غم_ هم اختلاف نظر و دلخوری و دل شکستن و فاصله گرفتن داره، هم اتفاق و اشتراک و...

رفتار بعضی از خواستگارها خیلی توهین آمیز، حق داری واقعا. خودم دردش رو چشیدم، میدونم چقدر آدم خرد میشه هم پیش خودش، هم پیش خانواده اش. با بند بند وجودم میفهمم. 

اما چون این طرف رو هم دیدم میگم که حتما یه خیری واست هست که سر نمیگیره؛ چون بعضی عیوب شخص تا زیر یک سقف نری مشخص نمیشه.

ما کلی جلسات مشاوره رفتیم اما خیلی چیزا بعدش آشکار شد.

واسه همین میگم ناامید نباش، نصحیت الکی نیست براساس اون چیزاییِ که تجربه اش کردم.

یه پیج هست به نام دکتر دماوندی توی اینستا، ببین همه راه کارهاش ممکنِ با فرهنگ و مذهب ما نخونه اما اطلاعاتی راجع به مردان و شناختشون و طرز برخورد باهاشون میده که خیلی کمک کننده است، و تا اون حدی که با اعتقادات جور درمیاد ازش استفاده کن.

حتی بهت یاد میده چطور دایره ارتباطات رو وسیع کنی تا اونی که مناسب شما هست سر راهت قرار بگیره، خودم تو این زمینه خیلی مشکل داشتم چون آدم درونگرایی هستم.

امثال من خیلی اشتباه میکنن یا تلاش کمتری میکنن بعد میندازن گردن خدا، میدونی چیه، تلاش درست رو هم بلد نبودم نه این که بخوام تنبلی کنم.

اگه خودم رو زودتر شناخته بودم و وقت بیشتری برای رشد خودم میذاشتم، زودتر ازدواج میکردم و تو زندگی الانم هم بیشتر برای همسرم ارزشمند بودم و مطمینا قدرمو بهتر میدونست. اون قسمت هایی که تو مجردی کم کاری کردم، الان دارم باهاش امتحان میشم و الان باید بدوم تا اصلاحشون کنم😣😥

روی عزت نفست کار کن، باور کن که لایق این هستی ازدواج عالی داشته باشی.

ماها اکثر تو قسمت عزت نفس مشکل داریم. چیزی که در همه عمر لازممون میشه.

منظورم از رشد کلاس های هنری و ورزشی و ... نیست البته که این مهارت ها خیلی عالی هستن، منظورم از نظر ویژگی های شخصیتیِ، مهارت های ارتباطیِ.

اینقدر از این لحاظ ها قوی شده باشی تا دیگه کسی به خودش اجازه نده با روح و روان شما بازی کنه، شما تعیین کننده ادامه آشنایی باشی نه اونها.

تاپیک های دختر گرانبها رو هم مطالعه کن.

ان شاالله به زودی خوش خبر باشی😍😍😍

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم🌷🌷🌷 هم خوبی داره، هم سختی_هم شادی داره، هم غم_ هم اختلاف نظر و دلخوری و دل شکستن و فاص ...

خیلی ممنوووون راحیل عزیزم❤😘

خیلی حرفات برام راه گشا و ارزشمند بود

دعا کن خدا زودتر منو هم به آرامش برسونه

راستی راحیل جان اگه پیج دکتر دماوندی رو داری آدرسشو برام بفرست عزیزم

من به تاپیکات سر میزدم چون از زندگی متاهلیت چیزی نمیگفتی میترسیدم از ازدواجت پشیمون شده باشی

ولی با حرفایی که گفتی امیدوار شدم که  خدا رو شکر تا حدودی راضی هستی

خیلی خوشحال شدم از اینکه به یادم بودی و بهم پیام دادی

خوشحالم که دوستای خوبی مثل شما دارم😘

برات بهترینا رو آرزو میکنم عزیزدلم❤

کاش از سوی خدا صبر اضافی برسد...💔
خیلی ممنوووون راحیل عزیزم❤😘 خیلی حرفات برام راه گشا و ارزشمند بود دعا کن خدا زودتر منو هم به آرام ...

سلام آلما جان.ممنووونم مهربون.🌷🌷🌷 دعاگوت هستم، ان شاالله به زودی خوش خبر باشی. من رو هم از دعای خیرت بی نصیب نذار

mrdamavandiii

https://instagram.com/mrdamavandiii?igshid=YmMyMTA2M2Y=

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ
2728