2752
2734
عنوان

دارم سکته میکنم خواهرم و شوهرش یه هفتس اومدن خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 207677 بازدید | 943 پست
عزیزم انشالله خدا هیچ کس رو محتاج هیچ کس نکنه خواهرت الان حامله هست به کمک شما احتیاج داره منم وقتی ...

چقد شرایطت مث منه

ولی ببین تو همه کار من دخالت میکنه این بیشتر عصبیم میکنه

‹ فراسوی نیک و بد، آسمانی است آبی.˘.˘ ›💙

عزیزم خدا کمکت کنه

الان هم که وقت امتحانات و میان ترم و پایان ترمه

خوابگاه دانشجویی به دانشجوی همون شهر نمیدن که، باید یه مسافتی فاصله داشته باشی

یا رب این نوگل خندان که سپردی به منش                    میسپارم به تو از دست حسود چمنش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی دیگه میخاد بچه دار شه چرا بقیه باید به صف شن برای خدمات دهی! نمیتونست بچه دار نمیشد 

و بعد از خدمات هم از خجالت همه در میان ، ادعاشونم میشه من خودم به تنهایی بچه ام رو بزرگ کردم 🥴

2731
الان نهایت استفاده رو ببر که قراره بچه رو خودتون بزرگ کنین.تازه اونموقع خودشم میره خونش و دنبال تفری ...

خودشون میدونن من عصاب ندارم

سال تا سال خونه فامیل نمیریم

الان هر روز خواهرش و مادرشوهر فوضولش اینجان

چقد شرایطت مث منه ولی ببین تو همه کار من دخالت میکنه این بیشتر عصبیم میکنه

منم خواهرم اخلاقش تند بود ولی الان دوران خیلی حساسیت دست خودش نیست شاید دلش از خونش سیاه شده البته شوهرش مراعات کنه بهتره اما شاید وابسته باشه به زنش 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
شوهرشو حق داری ولی خودش نه

خودشم درست نیست 

ایشون دیگه ازدواج کرده و زندگی خودشو داره 

قرار نیست بقیه تو عذاب باشن چون خانم تصمیم گرفته بچه بیاره و انقدرم بی مسئولیت باشه که بگه بچمم کس دیگه بزرگ کنه😐

شماهمونی نیستی که خواهرت قبلا دوبار شوهرکرده بود وسومی هم قهر اومده بود خونه شما؟

پنج ساله ازدواج کردم و تو یه خونه با پدرو مادرشوهرم زندگی میکنم و روزی هزار بار با رفتار وکنایه های مادر شوهرم میمیرمو زنده میشم پنج سال زندگی من خلاصه شده تو یه اتاق دوازده متری اگه امضامو خوندی بادل پاکت برام دعا کن منم خونه دار بشم ممنون♥️
من شهر غریبم سالی یک‌بار میرم شهر خودمون آبجیم روز اول و دوم مهمون داریم میکنه روز سوم میگه فک‌نکنی ...

خدا کنه همینجور باشه

عزیزم انشالله خدا هیچ کس رو محتاج هیچ کس نکنه خواهرت الان حامله هست به کمک شما احتیاج داره منم وقتی ...

عزیزم خواهرش تا هروقت اصلا دوسال بمونه مشکلی نداره،با دوماد مشکل داره،متوجه هستی بهش نامحرم شاید بخواد با تیشرت شلوارک تو خونه بگرده،درست نیست دختر مجرد با دوماد،شما عجب طرز فکری داری چه ربطی به دل کندگی داشت مثلا😐

خودشم درست نیست  ایشون دیگه ازدواج کرده و زندگی خودشو داره  قرار نیست بقیه تو عذاب باشن ...

عزیزم خونه پدرش هست ها خونه پدرش نمیتونه بره ؟چرا حس میکنید بچه بعد ازدواج غریبه میشه 

آمده ام تو به داد دلم برسی🖤
2706