2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

از وقتی شویندمو ملایم کردم و آبرسانی زیاد چربی پوستم کنترل شده

آرایش پاک کن ویتالایر

ژل شستشو رفرشینگ سیمپل

سرم نیاسینامید اوردینری

سرم آبرسان برایت مکس 

مرطوب کننده ژنوبایوتیک

هفته ای یبار سرم لایه بردار بالانس

ضدآفتاب فلوئیدی مای

من فقط آبرسان میزنم و کرم دور چشم 

ضدآفتاب و صورتمو با ژل میشورم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
خیلی ناراحتم حتی نوع پوستمو نمیتونم تشخیص بدم برا همین نمیتونم روتین استفاده کنم اون جور ک به دلم با ...

خب برو دکتر پوست 

اگه جای تتو پخش میشه 

زیاد تعریق میکنه چربه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
از وقتی شویندمو ملایم کردم و آبرسانی زیاد چربی پوستم کنترل شده آرایش پاک کن ویتالایر ژل شوینده رفر ...

من این شوینده سیمپل رو استفاده کردم ولی بنظرم یه شوینده قوی هم لازمه این اصلا انگار خوب تمیز نمیکنه مخصوصا نقطه تی صورتو که چربتره 

بعد میگم شما از نیاسیامد اوردنری راضی بودید منافذ و اینارو کوچیک کرد ؟؟ من احساس میکنم تاثیری نداشت ولی مثلا چربی رو کنترل میکرد یه درصد توش زینک هم بود

تقریبا هیچی

ارایش نمی کنم

صورتم رو صبح ها می شورم

گاهی تونر و ضد آفتاب هم استفاده می کنم بستگی به مودم داره

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️
2706