2733
2739
عنوان

کیا یه بچه دارند؟

401 بازدید | 58 پست

به  بچه دوم فکر میکنید؟ من خیلی فکرم درگیره . خیلی دوست دارم یکی دیگه  بیارم فقط و فقط هم بخاطر پسرم ک تنهاست و  هر کسی را میبینه داداش داره میگه منم داداش میخام. ولی از طرفی هم  خودم توان جسمی کافی ندارم 

دوتابیار بابا یکی کمه

هولوگرامی سابق 💜 کی مننژیت داشته یاداره بیایید حرف بزنیم 🤧کسی که نوارمغزش تشنج نشون میده بیحال وخسته اس؟داروی کاربامازپین هم استفاده میکنم حال هیچ کاری ندارم چه کنم کمک هرکی میخونه 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا منم . ولی اگه میخای دیر نکن . 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2742

پسرت میتونه هم بازی های دیگه ای داشته باشه مثلا بچهای مهد یا فامیل و دوست و آشنا ..

تنهایی پسرت اصلا دلیل خوبی برای بچه دار شدن نیست مهم خودتی که میگی از لحاظ جسمی توانشو نداری 

مامانم ۴۰ سالشه میگه می‌خوام یه پسر بیارم 

هر چقدر میگیم زشته گوش نمیکنه 😂😂😂😂

رفته کربلا از امام حسین خواسته پسر بده

در حال تحصیل در رشته تجربی/عاشق نجوم و فضا/علاقه مند به موسیقی و رقص و کتابخوانی/شخصیت بسیار درونگرا و آروم و جدی/عاشق انرژی مثبت دادن به بقیه ام برای همین در اکثر تاپیکا انرژی مثبت میدم 🤍✨/حامی طبیعت و محیط زیست/منطق دان هستم همیشه به هر موضوعی از نظر منطقی نگاه میکنم نه از نظر احساسات/ بسیار عاشق تنهایی و سکوت/عاشق موقعیت و داستان های ترسناک هستم/از نگاه کردن به ماه هیچوقت خسته نمیشم بسی زیباست»»»🤍✨/در هر زمینه ای تا حدودی اطلاعات دارم کمکی خواستین میتونم کمک تون کنم(:🤍✨دختری از نسل کوروش بزرگ قوم ترک یک جرقه می‌تونه شروع یک آتش بازی فوق العاده باشه✨ freedom•~ سن شما فقط نشون میده که چند بار به دور خورشید گشتید و صرفا نشانه ی عاقل بودن شما نیست یکی ممکنه تو ۱۵ سالگی عاقل بشه یکی ممکنه تو ۶۰ سالگی هنوزم آدم عاقل و بالغی نشه پس سن فقط یک عدد هست»»»»
2740
من مشکوک به بارداریم نمی‌دونم یه استرسی دارم 

مبارکه😍

در حال تحصیل در رشته تجربی/عاشق نجوم و فضا/علاقه مند به موسیقی و رقص و کتابخوانی/شخصیت بسیار درونگرا و آروم و جدی/عاشق انرژی مثبت دادن به بقیه ام برای همین در اکثر تاپیکا انرژی مثبت میدم 🤍✨/حامی طبیعت و محیط زیست/منطق دان هستم همیشه به هر موضوعی از نظر منطقی نگاه میکنم نه از نظر احساسات/ بسیار عاشق تنهایی و سکوت/عاشق موقعیت و داستان های ترسناک هستم/از نگاه کردن به ماه هیچوقت خسته نمیشم بسی زیباست»»»🤍✨/در هر زمینه ای تا حدودی اطلاعات دارم کمکی خواستین میتونم کمک تون کنم(:🤍✨دختری از نسل کوروش بزرگ قوم ترک یک جرقه می‌تونه شروع یک آتش بازی فوق العاده باشه✨ freedom•~ سن شما فقط نشون میده که چند بار به دور خورشید گشتید و صرفا نشانه ی عاقل بودن شما نیست یکی ممکنه تو ۱۵ سالگی عاقل بشه یکی ممکنه تو ۶۰ سالگی هنوزم آدم عاقل و بالغی نشه پس سن فقط یک عدد هست»»»»

من دوس دارم سه تا دیگه بیارم 24 سالمه یدونه یکسال و چهارماهه دارم 

میمیرم برای بچه

حتی با وجود اینکه شوهرمو دوس ندارم ولی ترسی از بچه دارشدن ندارم چون روحیم جوریه که حال میکنم با بچه و تربیت و یاد دادن بهش 

منتها پول نداریم خونمون کوچیکهههه خیلی 

اگر خونمون بزرگ تر بود همین الان اقدام میکردم براش

منم یدونه دارم ولی برای دومی دودلم پسر منم خیلی میگه آجی میخوام هر از گاهی رابطه ی محافظت نشده داریم هر چی خدا بخواد.

بچتون چند سالش؟؟

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
دوتابیار بابا یکی کمه

آخه وقتی باردار میشیم ازین مدلاییم که نمیتونم زیاد برم بیرون و کار کنم و فلان. مثلا میخام پسرم را پیش ثبت نام کنم یا کلاس زبان موندم چکار کنم چطور ببرم و بیارمش . اگه یکی بیارم واسه این کم میزارم اگرم نیارم باز  براش کم میزارم . نمیدونم چکار کنم واقعا

2706