2733
2734
عنوان

کیا یه بچه دارند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 58 پست
بازم الان اقدام کنی بهتر از کلاس اوله کلاس اول که نمیشه نره ولی اینای دیگه همه تشریفاته که تو تابس ...

اون که بله اگه امسال اقدام کردم ک کردم اگر اقدام نکنم دیگه بیخیالش میشم سنم خیلی بالا میره هم بچم میخاد بره کلاس اول دیگه 

میفهمم چه احساسی داری ولی نگران این مسئله نباش عزیزم هیچ جایی تضمین نشده که خواهر یا برادر تا آخر عم ...

بله نظرت درسته  خودم الان اینقدر ک من احوال برادرام را میپرسم اونا احوال پرسم نیستن. خودم تک دخترم همش دلم میخاست ی خواهر داشته باشم واقعا هم حسرت میخورم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تو شرایط شمام. دخترم گاهی میگه. منم میگم بررسی میکنیم. موضوع مهمیه. واقعیت ها رو میگم که بايد ات ...

خیلی سردرگمیه سختیه.  بله شرایط روحی خوب میخاد ک ندارم لااقل ۷۰ درصدشا ندارم . پسرم میخاد خودمم خوشم میاد دوتا بچه داشته باشم البته ولی بیشتر ب پسرم فکر میکنم. شدم یه آدمی ک نمیدونه میخاد چکار کنه 

2731
خیلی سردرگمیه سختیه.  بله شرایط روحی خوب میخاد ک ندارم لااقل ۷۰ درصدشا ندارم . پسرم میخاد خودمم ...

وقتی شرایطش نیست پس ولش کن دیگه . من که دیگه تقریبا تصمیم گرفتم رو زندگی اجتماعی و دوستیابی دخترم کار کنم. 

عزیزم یکی از فامیلای ما بعد از بچه اولش دکتر بهش گفته بود خیلی کم خونی داری و نباید باردار شی و فلان، اینم حسابی ترسیده بود و کلا بی خیال بچه دوم شده بود منم هرچی بهش می گفتم خب بابا کم خونی تو درمان کن بچه دار شو راضی نمیشد  تا اینکه چند وقت پیش وقتی بچه اولش چهارده سالشه و در آستانه چهل سالگی خودش دومیش به دنیا اومد، بس که بچه اولش از تنهایی ناله و شکایت کرده بود 

بعد الان خیلییییی پشیمونه، میگه کاش زودتر به فکر میفتادم، انقدددد که با اومدن دومین بچش حال خودشو بچه اولش و زندگیشون خوب شده  

ولی حیف از زمانی که از دستش رفت و اختلاف سنی ای که بین بچه هاش بوجود اومد، الان دوست داره بازم بچه بیاره ولی دیگ کی☹️

مادرم با افتخار🥰، تمام وقت😍😍😍
شمام حتما میتونی رو خودت کار کنی و توان جسم و روحت رو بالا ببری  تو حتما می تونی مامان دوتا دس ...

عزیزم خدا بچه هات را برات حفظ کنه و سالم  و سلامت باشی گلم. اتفاقا خودمم به این موضوع فکر کردم ک روی خودم کار کنم و ان شاالله ما بقیش را بسپارم به خدا. البته منم الان ۳۷ سالمم دیگه خیلی فرصت ندارم. ممنونم حرفات دلگرمم کرد