2752
2734
عنوان

کیا یه بچه دارند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 58 پست
۴ سال و ۵ ماه

منم پسرم ۴ سالو ۳ ماهش به نظرم اگه میخوای زودتر بیار چون اگه بخواد بمون اونموقع میره بعد ۷ سالگی پسرت چون کلاس اول برای بچه خیلی سخته

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
ماهم دوتا خواهر بودیم. بعدش خدا برادرمو داد😍الان هفت سالشه. انشاالله قسمت شما. 

خدا حفظش کنه عزیزدلم🥰😍❤️

ممنون گلم

در حال تحصیل در رشته تجربی/عاشق نجوم و فضا/علاقه مند به موسیقی و رقص و کتابخوانی/شخصیت بسیار درونگرا و آروم و جدی/عاشق انرژی مثبت دادن به بقیه ام برای همین در اکثر تاپیکا انرژی مثبت میدم 🤍✨/حامی طبیعت و محیط زیست/منطق دان هستم همیشه به هر موضوعی از نظر منطقی نگاه میکنم نه از نظر احساسات/ بسیار عاشق تنهایی و سکوت/عاشق موقعیت و داستان های ترسناک هستم/از نگاه کردن به ماه هیچوقت خسته نمیشم بسی زیباست»»»🤍✨/در هر زمینه ای تا حدودی اطلاعات دارم کمکی خواستین میتونم کمک تون کنم(:🤍✨دختری از نسل کوروش بزرگ قوم ترک یک جرقه می‌تونه شروع یک آتش بازی فوق العاده باشه✨ freedom•~ سن شما فقط نشون میده که چند بار به دور خورشید گشتید و صرفا نشانه ی عاقل بودن شما نیست یکی ممکنه تو ۱۵ سالگی عاقل بشه یکی ممکنه تو ۶۰ سالگی هنوزم آدم عاقل و بالغی نشه پس سن فقط یک عدد هست»»»»
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسرت میتونه هم بازی های دیگه ای داشته باشه مثلا بچهای مهد یا فامیل و دوست و آشنا .. تنهایی پسرت اصل ...

نه دوستی داره نه فامیل نزدیکی. مهد هم فقط دوماه بردمش ک اونم بخاطر آلودگی هوا و یسری مسایل دیگه نبردمش دیگه. الان فقط بیشتر برای تنهایی پسرم به بچه دوم فکر میکنم البته خودم هم دلم میخام ولی واقعا توانم خیلی کمه.  حس میکنم بدنم ضعیفه

2731

ی دونه دارم همسرم به شدت مخالفه خودم ته دلم بدم نمیاد اما عاقلانه فکر کنم دلایل زیادی برای نیاوردن دارم یعنی کفه نیاوردن به آوردن میچربه اونم حسابی چون دخترمم مخالفه یعنی دوتا رای مخالف داریم 

منم تو سن پسر شماست پسرم

اقدام کردم دیگه انقد دیدم تنهاست

پیش هم باید براش سرویس میگرفتم یا ی جا نزدیک‌مینوشتم

ولی قبل اینکه تستم مثبت شه ی پیش خوب راه دور نوشتم بعد از طرفی باردار شدم تا اول اسفند بردم آوردمش ولی دیگه الان هفته های آخرم نمیتونم ببرمش

پیش که علاج دارخه فوقش حالت بد شه نمیفرستیش

بهتره از کلاس اوله

پس بیار الان

منم پسرم ۴ سالو ۳ ماهش به نظرم اگه میخوای زودتر بیار چون اگه بخواد بمون اونموقع میره بعد ۷ سالگی پسر ...

والا الانشم سخت شده میخام ببرمش کلاس های دیگه موتدم چکار کنم چطور ببرم و بیارمش اگه بخام باردار بشم

نه دوستی داره نه فامیل نزدیکی. مهد هم فقط دوماه بردمش ک اونم بخاطر آلودگی هوا و یسری مسایل دیگ ...

از چند وقت دیگه که قراره بره پیش دبستانی و بعد هم مدرسه می‌تونه کلی دوست پیدا کنه

منم تو سن پسر شماست پسرم اقدام کردم دیگه انقد دیدم تنهاست پیش هم باید براش سرویس میگرفتم یا ی جا ن ...

میخام مدرسه زبان بفرستمش. مهد میزاشتمش   اوایل خیلی خوب بود بعد مربیشونا عوض کردن یهو دیگه خیلی اذیت میکرد میگفت بمون همینجا. من هم اون موقع  باردار بودم ۶ هفته بودم ک یهوویی سقط شد. دیگه چشمم ترسیده نمیتونم زیاد برم و بیام. ازین  افرادی هستم ک  خیلی راه برم( مثلا ۱۰ دقیقه) یا پله بالا پایین برم یا ی چیزی بلند کنم یا تکون بخورم فوری لک میشم . اینطوری که هستم هر طوری فکر میکنم دارم به بچم ظلم میکنم😭😭

از چند وقت دیگه که قراره بره پیش دبستانی و بعد هم مدرسه می‌تونه کلی دوست پیدا کنه

ولی جای خواهر یا برادرا براش میگیره؟ کاش یکمی فکرم آروم میشد و میدونستم چکار کنم

ی دونه دارم همسرم به شدت مخالفه خودم ته دلم بدم نمیاد اما عاقلانه فکر کنم دلایل زیادی برای نیاوردن د ...

من شوهرم هیچی نمیگه نه میگه بیار نه میگه نه ممتنع. پسرم ولی زیاد ازش شنیدم ک دوس داره ی داداش داشته باشه. دلم میخاست شوهرم قاطع ی چیزی میگفت 

میخام مدرسه زبان بفرستمش. مهد میزاشتمش   اوایل خیلی خوب بود بعد مربیشونا عوض کردن یهو دیگه خیلی ...

بازم الان اقدام کنی بهتر از کلاس اوله

کلاس اول که نمیشه نره

ولی اینای دیگه همه تشریفاته که تو تابستون سال های دیگه هم میشه گذاشتش

پس اقدام کن بچه تک خیلی اذیت میشه ولی کلاس زبان نرفت هم نرفته وقت زیاد داره برای یادگیری این چیزا

عزیزم باردارکه بشی شوهرت وبقیه هم کمک میکنن دیگه بار روی دوش خودت نیست شوهرت میره ثبت نامش میکنه بعد ...

اینجا کسی را ندارم از خانوادم دورم حداقل ۵ ساعت. شوهرمم ک صبح میره سر کار تا بعدظهر. پس  کلاساش بر عهده خودمه فقط. 

وای منم همینم بارداری قبلیم وحشتناک ویار داشتم الآنم بدنم ضعیف نمیدونم چیکار کنم

ویار خوبه والا. من اصلا ویار و این چیزا ندارم ولی کافیه ی تکون بخورم زودی لک میشم. تو بارداری اولم فقط ۳ ماه اولم خونه خودم بودم بعدش کلا رفتم خونه بابام. نه کار میکردم نه حرکت انچنانی از بس میترسیدم 

ولی جای خواهر یا برادرا براش میگیره؟ کاش یکمی فکرم آروم میشد و میدونستم چکار کنم

میفهمم چه احساسی داری ولی نگران این مسئله نباش عزیزم هیچ جایی تضمین نشده که خواهر یا برادر تا آخر عمر هوای همو داشته باشن اکثرا بزرگ که میشن میرن دنبال زندگی خودشون.

خیلی از بچه ها تو این سن دلشون خواهر یا برادر میخواد ولی بعداً یادشون می‌ره معمولا😄💛