2737
2734
عنوان

♦️♦️ سند خونه همسرم

1571 بازدید | 100 پست

بچه ها من عقدم شوهرم خونه داره ولی از قبل ازدواج که خریده بودن به نام مادرش بوده حالا امروز باهاش جدی سر این مساله صحبت کردم گف اتفاقا به نام خودم میزنم ک روزی اتفاقی برام افتاد تو بی سرپناه نباشی ولی یکم بعد بدتر به نام میزنم .....بنظرتون دلیل این کارش چیه خیلی ناراحتم مثلا فک میکنه اگ زود بزنه به نامش من میرم مهرمو اجرا میزارم؟

کلا شوهرم اخلاقش جوریک هوامو داره ولی تو این مساله حسم بد شده حتی دارم بهش سرد میشم

من توقعم زیادیه یااون حق داره بترسه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

هیچ وقت نخواستم تا حالا 

خونه به نامم باشه یا ماشین به نامم کنه

برای چیزای بی ارزش اعصاب و آرامشت رو به هم نریز

به جز قوم شوهر که ویران گرند ، بنی ادم، اعضای یکدیگرند، ،،،، دلگیرم از این شهر سرد😔  بنی آدم رو اعصاب یکدیگرند

شما هم توقعت زیاده هم داستان راستان نوشتی بخاطر اینکه خونشو به نامت میخواد بزنه ولی دیرتر!

بخاطر این گفته که اول که به مامانش بگه پاشو بریم محضر خونمو به نام خودم بزن ناراحت میشه میگه زنت گفته چه برسه به اینکه بگه پاشو بریم خونمو به نام زنم بزن 

چی بگم والا

اینجوری مادرش میگه تا رسید شر درست کرد

باهات بد میشه

صبر کن چند سال

به جز قوم شوهر که ویران گرند ، بنی ادم، اعضای یکدیگرند، ،،،، دلگیرم از این شهر سرد😔  بنی آدم رو اعصاب یکدیگرند
2706