2752
2734
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 344211 بازدید | 53717 پست

سلام من از امروز استارت زدمممم

ناشتا   آب ولرم عسل سیاهدانه

صبحانه خيار +چای+۲خرما+گردو+۲تکه نان

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
*تیکر هدفمه😊*زیرگروه قرمز♥️وزن الان:۹۵(۹اردیبهشت) 🥲هدف اول۹۰🥰هدف دوم ۸۵😍هدف سوم۸۰😋هدف چهارم ۷۵🤤دلخووووواه ۷۰ 😻💋💝

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نمیشه صبح ها بخوری؟

ببین گزارش صبحانه دادم ولی نمیشه تگت کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
*تیکر هدفمه😊*زیرگروه قرمز♥️وزن الان:۹۵(۹اردیبهشت) 🥲هدف اول۹۰🥰هدف دوم ۸۵😍هدف سوم۸۰😋هدف چهارم ۷۵🤤دلخووووواه ۷۰ 😻💋💝
ببین دلبر اصلی دو طرف اسمش دو تا از اینا _ داره بقیه همه فیکن

دوست جونیام بیاین ببینین دیروز چه کردم

صبحانه نان ماست چکیده و سبزی و چای و خرما

نهار برنج و مرغ سالاد شیرازی

شام نیمرو

میان وعده سیب

کالری مجاز ۲۱۴۰

کالری مصرفی ۱۷۸۰

@خزان_نارنجی    

@پروازبلند    

۱۴۰۲/۱۲/۲۷شروع رژیم وزن فعلی۸۲وزن هدف۵۶بزن بریم😉
2731
دوست جونیام بیاین ببینین دیروز چه کردم صبحانه نان ماست چکیده و سبزی و چای و خرما نهار برنج و مرغ س ...

سلام عزیزم نوش جونت پر نکردی خوشحالی؟😂

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤
سلام من از امروز استارت زدمممم ناشتا   آب ولرم عسل سیاهدانه صبحانه خيار +چای+۲خرما+گردو+۲تکه ...

اگه تگ نمیشم همون ریپلایی کن میخونمش عزیزم

صبحانه که خوب بوده

گزارش کامل روزانه بزار

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤
2740
اگه تگ نمیشم همون ریپلایی کن میخونمش عزیزم صبحانه که خوب بوده گزارش کامل روزانه بزار

باشه عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام ماشالله ورزشکاااااار گرووووه

سلام مهربون من مرررررسی از انگیزه و انرژی که میدی🤩🤩

هر وقت حس ورزش ندارم یاد حرفت میفتم😘😘

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
نوش جونت عزیزم .صبحانت همش سردی بوده که .صبحتو با سردی شروع نکن گل من🥰

فداتبشم❤

یهو هوس کردم ولی چشم حتما گرمی قاطی میکنم👍👍

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
یبار؟

پس چند بار؟😛😂😂😘😘

دوست جونیام بیاین ببینین دیروز چه کردم صبحانه نان ماست چکیده و سبزی و چای و خرما نهار برنج و مرغ س ...

سلام خوشگل من به به ببین چه کرررررده همه رو دیوونه کرررررده🤩😘❤

نوش جونت عزیزدلم