2752
2734
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 344604 بازدید | 53717 پست

سلام من از امروز استارت زدمممم

ناشتا   آب ولرم عسل سیاهدانه

صبحانه خيار +چای+۲خرما+گردو+۲تکه نان

در حال کاهش وزن/زیر گروه قرمز❤وزن الان۹۵، هدف ۷۵❤با حذف قندیجات بدون گرسنگی🥰تضمینی😆 دعا کنید نی نی دار بشم به زودی😥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیشه صبح ها بخوری؟

ببین گزارش صبحانه دادم ولی نمیشه تگت کنم

در حال کاهش وزن/زیر گروه قرمز❤وزن الان۹۵، هدف ۷۵❤با حذف قندیجات بدون گرسنگی🥰تضمینی😆 دعا کنید نی نی دار بشم به زودی😥
ببین دلبر اصلی دو طرف اسمش دو تا از اینا _ داره بقیه همه فیکن

دوست جونیام بیاین ببینین دیروز چه کردم

صبحانه نان ماست چکیده و سبزی و چای و خرما

نهار برنج و مرغ سالاد شیرازی

شام نیمرو

میان وعده سیب

کالری مجاز ۲۱۴۰

کالری مصرفی ۱۷۸۰

@خزان_نارنجی    

@پروازبلند    

۱۴۰۲/۱۲/۲۷شروع رژیم وزن فعلی۸۲وزن هدف۵۶بزن بریم😉
2731
سلام من از امروز استارت زدمممم ناشتا   آب ولرم عسل سیاهدانه صبحانه خيار +چای+۲خرما+گردو+۲تکه ...

اگه تگ نمیشم همون ریپلایی کن میخونمش عزیزم

صبحانه که خوب بوده

گزارش کامل روزانه بزار

اگه تگ نمیشم همون ریپلایی کن میخونمش عزیزم صبحانه که خوب بوده گزارش کامل روزانه بزار

باشه عزیزم

سلام ماشالله ورزشکاااااار گرووووه

سلام مهربون من مرررررسی از انگیزه و انرژی که میدی🤩🤩

هر وقت حس ورزش ندارم یاد حرفت میفتم😘😘

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
نوش جونت عزیزم .صبحانت همش سردی بوده که .صبحتو با سردی شروع نکن گل من🥰

فداتبشم❤

یهو هوس کردم ولی چشم حتما گرمی قاطی میکنم👍👍

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
یبار؟

پس چند بار؟😛😂😂😘😘

دوست جونیام بیاین ببینین دیروز چه کردم صبحانه نان ماست چکیده و سبزی و چای و خرما نهار برنج و مرغ س ...

سلام خوشگل من به به ببین چه کرررررده همه رو دیوونه کرررررده🤩😘❤

نوش جونت عزیزدلم

2706