2733
2734
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 341664 بازدید | 53631 پست
همیشه ســــالم و رو فــــرم و شــــاد باشی    

سپاس بانو💕

مانکن‌های زیبا 🌸🌸🌸 قد(۱۷۰)وزن اولیه(۱۰۱)وزن هدف(۷۵)😎عضو گروه نارنجی 🧡وزن ۱۴۰۲/۴/۳۱....(۹۲) صعود به گروه ببنفش💜 وزن۱۴۰۲/۵/۳۱....(۸۷)😊 صعود به گروه آبی 💙 وزن۱۴۰۲/۶/۳۱.....(۸۳)😊وزن۱۴۰۲٫۷٫۳۰.....(۸۱٫۵)😊صعود به گروه سبز💚 وزن۱۴۰۲٫۸٫۳۰.....(۷۷٫۹)😊وزن۱۴۰۲٫۹٫۳۰......(۷۵)😊و الان تثبیتی 😊 
ماشالا هزار ماشالا بزنم به تخته قدتم بلنده 😍😍😍😍 اراده ات قویه عزیزم وگرنه تثبیت از رژیم سختتره ...

ممنون مهربونم،بله سخته ولی اگه سبک زندگی بشه عالیه

مانکن‌های زیبا 🌸🌸🌸 قد(۱۷۰)وزن اولیه(۱۰۱)وزن هدف(۷۵)😎عضو گروه نارنجی 🧡وزن ۱۴۰۲/۴/۳۱....(۹۲) صعود به گروه ببنفش💜 وزن۱۴۰۲/۵/۳۱....(۸۷)😊 صعود به گروه آبی 💙 وزن۱۴۰۲/۶/۳۱.....(۸۳)😊وزن۱۴۰۲٫۷٫۳۰.....(۸۱٫۵)😊صعود به گروه سبز💚 وزن۱۴۰۲٫۸٫۳۰.....(۷۷٫۹)😊وزن۱۴۰۲٫۹٫۳۰......(۷۵)😊و الان تثبیتی 😊 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزای دلم صبح زیبای بهاریتون بخیر🌸🌱🌸🌱 دوستای خوبم سالی پر از شادی ، سلامتی، لذت، تفریح،با ...

سلام به روی ماهت بانو💖🌹💖 

اول نصیب خودت انشاله دختر مهربون و خوش قلب❤️❤️❤️ 

🌺🌺🌺از خداوند بهترینها را برایت آرزو میکنم 🌺🌺🌺

سلام دخترا تو این روزای عزیز منم فراموش نکنید دعا کنید برام بچمو بغل بگیرم تو سال جدید  دعا کن ...

عزیزم انشاءالله به زودی😍😘

دوسین بخور نمیدونم مشکلت چیه ولی دوسین برای بارداری عالیه عزیزم

من دیروز همسرم خونه بود کالری شماری نکردم ولی زیادم نخوردم 

خسته تر از آنم که بگویم به چه علت.‌‌..
2728

@توژاال    سلام عزیزم من همسرم دیروز خونه بود کالری شماری نکردم ولی زیادم نخوردم

امروزم برا خودم چالش حذف نان و برنج گذاشتم 

صبحانه قهوه و شکلات تلخ و سیب  دارچین خوردم

ناهار و شامم سوپ جو میخورم 

میان وعدمم آجیل و میوه 

کالریم زیر ۷۰۰ میشه امروز تقریبا 

ورزشم وقت کنم می رقصم 

خسته تر از آنم که بگویم به چه علت.‌‌..
سلام عزیزم خوبی  نی نی به دنیا اومد؟

بله عزیز دلممم 

الان ۱۴ماهشه گفتم دوباره شروع کنم 

من ۱۰کیلو می‌خوام کم کنم زیر نظر گروه آبی هستم ولی سر گروه هم رو نمیشناسم

وزن اولیه۶۷ هدف اول۶۵ هدف دوم ۶۳هدف سوم۶۰ هدف اخر۵۷
ای بابا از دست این فسقلی حالا خودتم تو خونه ساعت بزار مثل بیمارستان سر ساعت بهش غذا بده  آفری ...

تو خونه بخدا همش دستم به دهنشه ولی تحفه انگار از دست پرستارا بهتر میخوره میگن چون به تو عادت داره پرستارا براش جدیدن😂😂😂از دوشنبه اماده باش بریم رژیم پروتیین🤪🤪

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن شروع :۶۹/۴😀->۶۷/۴😃->۶۳/۹هدف ۵۵
نوش جان عزیزم ازین امپولا میزنی که دکتر غدد میده؟

نه دکتر عمومی. مشکل هورمونی ندارم برای لاغری استفاده میکنم. این دارو رو با دو تا اسم میفروشن. یه اسمش برای دیابته که برای مشکل هورمونیه. یه اسم دیگه ش برای لاغری. برای گرفتنش باید وزنت زیاد باشه ‌ و یه چند دقیقه ای هم به نصیحت دکتر گوش بدی که غذای سالم بخور و ورزش کن و اینا. عوارضشم زیاده واسه همین من آخر هفته میزنم که تو دو روز تعطیلی اذیتاش تموم بشه. یعنی اگه کسی خودش اراده داشته باشه بهتره اصلا سراغ این چیزا نره. ولی من متاسفانه الان چند ساله درگیر شدم نمیتونم مشکلمو حل کنم. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2740
ممنون مهربونم،بله سخته ولی اگه سبک زندگی بشه عالیه

شما فقط با همین کالری شماری ماشالا اینقدر سریع وزنتو اوردی پایین؟ 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
نه دکتر عمومی. مشکل هورمونی ندارم برای لاغری استفاده میکنم. این دارو رو با دو تا اسم میفروشن. یه اسم ...

اخه دایی منم زد ولی دکتر غدد داده بود بهش 

تو خونه بخدا همش دستم به دهنشه ولی تحفه انگار از دست پرستارا بهتر میخوره میگن چون به تو عادت داره پر ...

اقاااا ماه رمضون نمیتونم پروتیین بگیرم😂

بله عزیز دلممم  الان ۱۴ماهشه گفتم دوباره شروع کنم  من ۱۰کیلو می‌خوام کم کنم زیر نظر گروه ...

به سلامتی عزیزم 🥰

ایشونن

@توژاال    

سلام عزیز دلممم 

من می‌خوام زیر نظر گروه شما باشم 

وزن اولیه ۶۷کیلو 

هدفم رسیدن ب ۵۷هستش 

روزانه ورزش بدنسازی ۳۰دقیقه انجام میدم شامل(ورزش سینه چ باسن و شکم میشه) 

قبل ورزش بدنسازی ورزش هوازی ۱۰دقیقه انجام میدم 

بدنم داره فرم میگیره ولی ی گرمم کم نکردم بخاطر اون می‌خوام انشالله با کمک شما کالری شماری کنم 

@توژاال    

وزن اولیه۶۷ هدف اول۶۵ هدف دوم ۶۳هدف سوم۶۰ هدف اخر۵۷
سلام عزیز دلممم  من می‌خوام زیر نظر گروه شما باشم  وزن اولیه ۶۷کیلو  هدفم رسیدن ب ...

دوتا ا داره عزیزم

2706