2733
2734
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 343253 بازدید | 53717 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب به خیر گذشت پس😍😂

سلام عزیزم گزارشم

صبحانه:سنگک+خامه عسلی

ناهار:باقالی پلو+خوراک گوشت چرخ کرده+ماست

عصرونه:توت خشک

شام:نون باگت زیاد(۸۸گرم)+ژامبون گوشت+سس ماست+گوجه خیارشور

بعد شام:طالبی+توت فرنگی

مصرفی:۱۱۷۷

مجاز:۱۵۸۰

گروه قرمز❤️ وزن شروع ۹۱.۵۰۰ هدف ۷۰

سلام👋❤

ص : یک کف سنگک و ۳۰ گرم پنیر و ۲ تا گردو👈(۱۳۵)

م و : شکلات تلخ و قهوه👈(۷۹)

ن : ۲ لیوان سوپ جو👈(۳۰۵)

م و : یو لیوان اب پرتقال و یو سیب و حدود ۲ ق غ خ عسل که اینو هربار مقداریشو میریختم تو آب ولرم و آبلیمو👈(۳۳۳)

ش : ۲ تا تخم مرغ پخته و یه گوجه و یک کف سنگک👈(۲۵۴)

م و : پسته👈(۸۴)

آب : ۱۱ لیوان

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

مجاز : ۱۲۰۰

مصرفی : ۱۱۹۰

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

🏋‍♀️ ورزش : صبح : حلقه و زومبا ، بعدازظهر : یوگا و کششی👈(کالری سوزانده حدود ۳۷۰)

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

@خزان_نارنجی     ، @پروازبلند    

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2728
@__delbar__     @پروازبلند     سلام عشقا آب ۹ لیوان ۴۰ دقیق ...

سلااام عزیزدلم😍

به به حالا شدی دخمل خوب دیکه تو گزارشات شیرینی نیست🤩

نوش جونت قشنگم😘😘

باریکلا فعالیت👏👏👏

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

سلاااااااااااام 

خوبیییین 

من اووومدم با چربیهایی فراووون🤣🤣🤣

دلبری جوووونم🤩🤩🤩🤩 خوبی من خروج حساب زده بودم بنا ب دلایلی فاصله گرفتم از رژیم 

امشب اومدم که استارت پر قدرت بزنم✌✌

پیامت رو دیدم تو تاپیک تبریک عید 

عید خودتم مبارک سالی پر از موفقیت و سلامتی برات دارم🤲🤲

عشقی عزیزم که به یادم بودی رفیییق جونی❤❤ @__delbar__    

سمیرا جان خوبی عزیزم ممنونم که هنوز تاپیک برقراره خیر ببینی الهی @خزان_نارنجی    

خب 

گزارش بدم 

😨😨

امروز وزن کردم 79 نزدیک 80😑😑

توجیه نمیکنم معذرت هم میخوام یهو رفتم نشد باشم 

برم ببینم باید کلمو چه رنگ کنم

میخوام 10 کیلو کم کنم

💙 عضو گروه آبی💙  وزن بعد بارداری تیرماه 1401 ⬅️ 99 کیلو، کاهش وزن اولیه 20 کیلو...😉👏 تاریخ شروع مجدد رژیم 10 اردیبهشت 1403✌ وزن شروع مجدد 79 کیلو⬅️ وزن هفته اول 78👏 🔆 قد 167 🔆 هدف اول 75 کیلو 🔒هدف دوم 73 کیلو🔒  هدف سوم 71 کیلو 🔒 هدف نهایی 69 کیلو 🔒🤩😉
سلااام عزیزدلم😍 به به حالا شدی دخمل خوب دیکه تو گزارشات شیرینی نیست🤩 نوش جونت قشنگم😘😘 باریکلا ...

وای چقد خوب که هستی🤩🤩🤩🤩

💙 عضو گروه آبی💙  وزن بعد بارداری تیرماه 1401 ⬅️ 99 کیلو، کاهش وزن اولیه 20 کیلو...😉👏 تاریخ شروع مجدد رژیم 10 اردیبهشت 1403✌ وزن شروع مجدد 79 کیلو⬅️ وزن هفته اول 78👏 🔆 قد 167 🔆 هدف اول 75 کیلو 🔒هدف دوم 73 کیلو🔒  هدف سوم 71 کیلو 🔒 هدف نهایی 69 کیلو 🔒🤩😉
2740
سلااام عزیزدلم😍 به به حالا شدی دخمل خوب دیکه تو گزارشات شیرینی نیست🤩 نوش جونت قشنگم😘😘 باریکلا ...

چاکرتم

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱.۵                             ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...

سلام لیلی جان و بچه ها

من هفته قبل 75 بودم

و روز دوم پ 

دیروز اولین روز پاک شدنم بود

وزن کردم ششصد گرم کاهش داشتم

اما امروز فقط سیصد گرم کم کردم

با اینکه دیروز و کل هفته دقیق رعایت کردم

یعنی چرا 

و کدوم وزن درسته ؟

@خزان_نارنجی    

@پروازبلند    

سلاااااااااااام  خوبیییین  من اووومدم با چربیهایی فراووون🤣🤣🤣 دلبری جوووونم🤩🤩🤩🤩 خ ...

سلام عزیزدلم خوبی؟ یهو رفتی گفتم کجا رفته این دخترررر

رکورد زدی ۸۰🥴

ده کیلو ابی.

سرگروه. پروازبلند

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤
سلام👋❤ ص : یک کف سنگک و ۳۰ گرم پنیر و ۲ تا گردو👈(۱۳۵) م و : شکلات تلخ و قهوه👈(۷۹) ن : ۲ لیو ...

نوش جان عزیزم .تو گلو درد داشتی از اون ور ابلیمو و ....میخوردی .از اون ور شکلات و گردو؟؟؟

گردو خیلی برای گلو درد بده یعنی چند روز به تعویق میندازه گلو درد رو.

سلام لیلی جان و بچه ها من هفته قبل 75 بودم و روز دوم پ  دیروز اولین روز پاک شدنم بود وزن کر ...

سلام عزیزم یعنی ۳۰۰ اضافه کردی نسبت به هفته ی پیش؟

سلام عزیزم گزارشم صبحانه:سنگک+خامه عسلی ناهار:باقالی پلو+خوراک گوشت چرخ کرده+ماست عصرونه ...

نوش جونت .پر کن کالری رو استپ میکنی آتنا بانو

سلام عزیزدلم خوبی؟ یهو رفتی گفتم کجا رفته این دخترررر رکورد زدی ۸۰🥴 ده کیلو ابی. سرگروه. پروازبل ...

شکر خدا، الان خوبم میدونم دیگه یهویی شد ولی اومدم ک موندگار شم تا به ایده الم برسم به کمک شما👌👌

اوووف سرگروه جدید👏

2706