2733
2734

خودم تعریف میکنم 

یه شب با دوستام بیدار بودیم و حرف می‌زدیم تا دیروقت و صبح نزدیکای ساعت شیش و وقتی هوا روشن شده بود خوابیدم

صبحش مامانم بهم گفت که چرا شب چهار دست و پا سریع می‌رفتی سمت آشپزخونه ؟در حالی که اصلا شب از اتاق خارج نشده بودم و ساعت اون چت ها هست 

مامانمم میگه که مطمئنه خواب نبوده و به چیزی دیده

ولی من امیدوارم که توهم بوده باشه 

موی تنم سیخ شد الان که دارم می‌نویسم

شمام تعریف کنین بترسیم نتونیم بخوابیم 😶‍🌫️😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وای تو روحت 😐😂 ادم ترسویی نیسم اصلا معروفم تو فامیل ولی این موجود چهار دستو پا رو تصور کردم پشمای سرم ریخت

بگم باور نمیکنیم پس ترجیح میدم تو دلم نگه بدارم تا بشه استخون 😞🤣🤣

من سه سال تمام به خاطر یه طلسم هرشب یکیو میدیدم عین خودم...با صورت خیلی سفید تر و بهم زل میزد

اوایل خیلی میترسیدم بعد یه مدت وقتی میدیدم نگام میکنه فقط رومو برمیگردوندم و میرفتم میخوابیدم

بعد ها بهم گفتن اون وقتی تو میرفتی بخوابی،میومد پیشت میخوابید:)

دیشداندارا غمگینه...
من سه سال تمام به خاطر یه طلسم هرشب یکیو میدیدم عین خودم...با صورت خیلی سفید تر و بهم زل میزد اوایل ...

من یه مرد و میدیدم باهام رابطه داشت 

یه زنه هم کتکم میزد  فکر کنم زنه مرده بود عرر

بعضی وقتا میگم این چیزایی که تو زندگیم اتفاق افتاد و یه جا بنویسم حیفه از یاد برن 😂 

ما یه مدت توی یه دوره بی پولی افتادیم یعنی توی اونو۲ ماه اوضاع مالیمون خوب نبود و همون موقع صاحب خونمون عوض شد و گفت خونه رو میخوام رهن بزارم و ماهم ناچار رفتیم توی خونه ی خیلی قدیمی و مزخرف توی اون خونه یه مادر بزرگ زندگی می‌کرد که همونجا فوت کرده بود و اون خونه ارث رسیده بود به دخترش که دخترع ام اونجارو اجازه می‌داد خلاصه آثار کشی کردیم و رفتیم بعد از یک ماه دختر دوست مامانم یه شب خونمون موند و ما دوتا تنها بودیم بعد چون خونهه یک اتاق بیشتر نداشت و کوچیک بود آینه قدی منو داخل پذیرایی گذاشتن و شب که شد من بهش گفتم از داخل آشپزخونه که دقیقا آینه روبروش بود یه چیزی بیار خلاصه رفت و آورد بعد از مدتها بهم گفت دیدم که داخل آینه یه چیز سیاهی رد شد و از اون وقت به بعد خونمون نیومد (البته بگم ما ۲ ماه بیشتر اونجا نبودیم و خداروشکر سریع اثاث کشی کریم و رفتیم جای دیگه)