2737
2739
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 343258 بازدید | 53717 پست

سلام عشقولیا  اینم گزارش من بعد دو هفته غیبت

@توژاال‍ 

@sky9301‍ 

يک‌ روز كه تصورش را نمیكنی،جايی كه در خواب هم نديده‌ای،لحظه‌ای كه به هيچ چيز فكر نمیکنی،و تازه رها شده ای از بند آرزو،از جانب پروردگار دريافت خواهی كرد ،چيزی فراتر از آنچه در طلبش بودی...
نه موردی نداره چون همیشگی نیست... استثنا پیش میاد. ولی عوضش بالاتر از کالری مجاز نمی زنه روزای عادی ...

ممنون

درسته ببینیم اصن تو ماه رمضان کم میکنیم

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد  هرچقدر میشکنیم باز نمک ها دارد🤲❤️عضو گروه قرمز❤️ت شروع۱۴۰۲/۱۱/۵ وزن شروع۱۰۰😣هدف اول۹۵🔓هدف دوم۹۲🔓هدف سوم۸۸🔒هدف چهارم ۸۵🔒هدف پنجم ۸۲🔒هدف اخر ۷۸🔒باذن الله درتاریخ12/14به هدف اولم رسیدم 😍تاریخ ۰۱/۱۲به هدف دومم رسیدم😍وزن فعلی۹۲کیلو
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشحال میشم عزیزدلم چرا که نه

خیلی ممنون

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد  هرچقدر میشکنیم باز نمک ها دارد🤲❤️عضو گروه قرمز❤️ت شروع۱۴۰۲/۱۱/۵ وزن شروع۱۰۰😣هدف اول۹۵🔓هدف دوم۹۲🔓هدف سوم۸۸🔒هدف چهارم ۸۵🔒هدف پنجم ۸۲🔒هدف اخر ۷۸🔒باذن الله درتاریخ12/14به هدف اولم رسیدم 😍تاریخ ۰۱/۱۲به هدف دومم رسیدم😍وزن فعلی۹۲کیلو

@خزان_نارنجی    

خواهری نمیدونم چرا نمیشه ریپلای کنم رو پیامات

2742

@خزان_نارنجی    

سلام عزیزم

سحری برنج و مرغ و خیار و یه قاشق سس هزارجزیره و یه چای و یه قند۷۴۴ کالری

افطاری یک عدد چای و ۳عدد خرما ۸۵ کالری

شام سینه مرغ و گوشت سرخ کرده و گوجه سرخ کرده و سبزی و نان لواش ۶۶۰ کالری

م و شب یکم تخم کدو و ۲عدد چای و۱عدد قند و ۱عددخرما ۱۹۲کالری

کالری مجاز ۱۷۲۰

کالری مصرفی۱۶۸۰

ورزشم یک ساعت😍

میدونم سحریم سنگینه ولی بخدا طول روز از گشنگی یه گوشه میافتم اگه کم بخورم

@توژاال    

🤗

سلام دوستای گلم دوروزه درگیر مهمون داریم اصلا وقت کالری شماری نداشتم از فردا پر انرژی برمی‌گردم به رژیم😁

@خزان_نارنجی    

@جیمز_باچر    

۱۴۰۲/۱۲/۲۷شروع رژیم وزن فعلی۸۲وزن هدف۵۶بزن بریم😉
2738
@توژاال     @zziiii     کالری دریافتی ۱۲۲۴ آب ۸ لیوان صبحانه: شیرمو ...

سلام عزیزم.دیشب گزارش دادم صدات زدم ابی نشد  

@توژاال‍ 

يک‌ روز كه تصورش را نمیكنی،جايی كه در خواب هم نديده‌ای،لحظه‌ای كه به هيچ چيز فكر نمیکنی،و تازه رها شده ای از بند آرزو،از جانب پروردگار دريافت خواهی كرد ،چيزی فراتر از آنچه در طلبش بودی...

سلام عزیزای دلم صبح زیبای بهاریتون بخیر🌸🌱🌸🌱

دوستای خوبم سالی پر از شادی ، سلامتی، لذت، تفریح،باران، کتاب، موسیقی ،سفر،مهربانی، دوستی ،دوست داشتن ،دوست  داشته شدن ،بخشیدن ،بخشیده شدن ،آگاهی و خرد برایتان آرزومندم.

سال خیلی خوبی داشته باشید خوشگلای من و به اهدافتون برسید🪻🪻🐉🐲

@خزان_نارنجی‍  

@آسمان_دریا        

@baharrrrr400        

@__delbar__‍  ‍ 

@جیمز_باچر‍ ‍  

و همه شما خانومهای پرتلاش و بااراده تاپیک💖💖💕💕

آبی دریا، قدغن... شوق تماشا، قدغن... رقص دو ماهی، قدغن... باهم و تنها، قدغن... 💜شروع ۷۴🏃‍♀️...  وزن فعلی ۷۱/۲۰۰💪...  هدف👈۶۲😃  ایده آلم 👈۵۸😍💫
سلام عزیزای دلم صبح زیبای بهاریتون بخیر🌸🌱🌸🌱 دوستای خوبم سالی پر از شادی ، سلامتی، لذت، تفریح،با ...

سلام دریا جان مررسی دوست خوش قلبم🥰🥰🥰

ان شاءالله برای همه سال خوبی باشه علی الخصوص خود عشقت💖💖💖🫶🫶🫶😘😘😘

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤
سلام دوستای گلم دوروزه درگیر مهمون داریم اصلا وقت کالری شماری نداشتم از فردا پر انرژی برمی‌گردم به ر ...

باشه عزیزم فقط زیاده روی نکنی که همه چیو خراب میکنه

سلام عزیزای دلم صبح زیبای بهاریتون بخیر🌸🌱🌸🌱 دوستای خوبم سالی پر از شادی ، سلامتی، لذت، تفریح،با ...

@__delbar__    

@جیمز_باچر    

آبی دریا، قدغن... شوق تماشا، قدغن... رقص دو ماهی، قدغن... باهم و تنها، قدغن... 💜شروع ۷۴🏃‍♀️...  وزن فعلی ۷۱/۲۰۰💪...  هدف👈۶۲😃  ایده آلم 👈۵۸😍💫
@خزان_نارنجی     سلام عزیزم سحری برنج و مرغ و خیار و یه قاشق سس هزارجزیره و یه چای و یه ...

هرروز تو گزارشات مرغ هستا 😁😍

مرغ زده نمیشی؟

2706