2752
2734
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 344362 بازدید | 53717 پست
عاشقتمممم😂😂😂 خدا حفظ کنه فسقلی شیطون بلاتو😍😍😍😍

فدایی داری 😘😘😘😘😘😘😘

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱                               ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...

@توژاال    

@zziiii    

کالری دریافتی ۱۲۲۴

آب ۸ لیوان

صبحانه: شیرموز(یه موز متوسط و نصف لیوان شیر کم چرب و یه دونه گردو)

ناهار: بربری و نیمرو و پیازچه

شام: زرشک پلو با مرغ

میان وعده: آب هویج و بادام درختی و پسته

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱                               ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام دخمل قشنگم نوش جونت بشه من خوبم... خودت چطوریایی؟ روبراهی؟ راستی چند سالته نسترن؟

۲۶سالمه عزیزم تو چی 

من بد نیستم خستمه 

دلم گرفته

🥲وزن اولیه ۸۸_وزن هدف60_وزن فعلی۷۴
آخی دخمل کوچولو... زنده باشی من ۴۰ سالمه عزیزم چرا دلت گرفته؟

انشالله هزار ساله بشی گلم.

هیچی دوساله اقدامم نی نی نمیاد از حرف مردم خستم دیگه هرکسی میرسه یه حرفی میزنه.بعد عید باید برم دکتر

انشالله هزار ساله بشی گلم. هیچی دوساله اقدامم نی نی نمیاد از حرف مردم خستم دیگه هرکسی میرسه یه حرفی ...

امان از حرف مردم

ربطی نداره بهشون

مردم که بهتر و بیشتر از خدا نمیدونن که

عجبا

شام رو یادم رفت بنویسم شام نیمرو خوردم با خیار شور ونان سنگک😃 @خزان_نارنجی     @جیمز ...

سلام بچه ها خوبین عدر میخوام من این دو روز مهمون داشتیم سرم شلوغ بود نیومدم

@خزان_نارنجی    

مجاز و مصرفی ۱۳۰۰ ورزشم نکردم

سحری یه کفگیر برنج و ۶ ق قورمه سبزی

افطار تافتون و پنیرو گوجه خیارو خرما و یدونه کاپ کیک

شام کوکوسبزی و تافتون

قشنگترین قسم رو سعدی میده ، اونجا ک میگه به وصالت،به وصالت ک مرا طاقت هجران تو نیست :)🌱 عضو تاپیک مانکن های زیبا🤠 وزن اولیه وفعلی ۷۹😡 هدف اول ۷۵🔒 هدف دوم ۶۹🔒هدف سوم ۶۴🔒هدف چهارم ۶۰🔒هدف پنجم ۵۷🔒هدف نهایی ۵۵🔒
امان از حرف مردم ربطی نداره بهشون مردم که بهتر و بیشتر از خدا نمیدونن که عجبا

😔هعی خواهر خسته شدم خودمم دیگه دیگ احساس میکنم هیچوقت مادر نمیشم 

نوش جونت قبول باشه عزیزم

سلام گلم، شبتون بخیر 

سحری نان پنیر سبزی

افطار دو لقمه نون و پنیر و دو خرما

شام دو سیخ کوبیده مرغ دو کفگیر برنج. 

بعد شام پرتقال

کالری1290

🍀عضو تاپیک مانکن های زیبا🤩 گروه آبی 💙وزن شروع دوباره: ۷۱.۲٠٠🌷وزن هدف:۶۵🌷دفعه قبل تونستم سیزده کیلو کم کنم👌🏻این بار هم میتونم با امید به خدا و اراده خودم🌷                                                 تجربه کاهش قبل: وزن شروع 82.200🍀 80.400👈🏻(10/۱٠)🍀80 👈🏻(10/19)🍀(۱٠/۲۶)👈🏻۷۸.۸٠۰🍀( ۱۱/۲)👈🏻۷۸.۷٠٠🍀(۱۱/۱٠)👈🏻۷۷.۶۰۰🍀۱۰/۱۶👈🏻۷۷🍀۱۰/۲۳👈🏻۷۶.۱۰۰☘️۱۰/۳٠👈🏻۷۵☘️12/7👈🏻74.200☘️۱۲/۱۴👈🏻۷۳.۹۰۰☘️۱۲/۲۲👈🏻۷۳.۵۰۰☘️۱۲/۲۹👈🏻۷۲.۹۰۰☘️۱/۷👈🏻۷۲☘️۱/۱۴👈🏻۷۱.۴٠٠☘️۱/۲۱👈🏻۷٠.۹٠٠☘️۱/۲۸👈🏻۷۱.۵🤦🏻‍♀️🫤☘️۲/۴👈🏻۷۰.۴۰۰☘️۳/۱👈🏻۶۸.۷۰۰🤩😍
@توژاال     @zziiii     کالری دریافتی ۱۲۲۴ آب ۸ لیوان صبحانه: شیرمو ...

نوش جونت عزیزم .ناهارتو دوست دارم

يک‌ روز كه تصورش را نمیكنی،جايی كه در خواب هم نديده‌ای،لحظه‌ای كه به هيچ چيز فكر نمیکنی،و تازه رها شده ای از بند آرزو،از جانب پروردگار دريافت خواهی كرد ،چيزی فراتر از آنچه در طلبش بودی...