2737
2739
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 343481 بازدید | 53717 پست
خداروشکر چرا تنبل شدی😂😂😂 عیب نداره نوش جونت😂😂😂 اره تو تثبیت ۱ تا ۳ کیلو ممکنه اضافه کنی می ...

ممیدونی بعضی وقتا موقع گزارش نوشتن مینویسم بعد یهو گوشیم به طوری میشه نمیتونم ادامه بدم خارج میشم از صفحه دوباره مینویسم به یه جایی از متن میرسم باز همون داستان دیگه مینویسم یه جای دیگه گاهی عکس میگیرم میفرستم و اینکه این تبلیغات اعصابمو بهم میریزه اذیتم میکنه 😐هی تکون تکون میخوره خلاصه خواهر پیر شدیم با این نی نی سایت رفت 😂

تو وزن کشی میکنی تو این ایام؟ میگم ممکنه خطا بزنه کم یا زیاد 

گروه طلایی💛خدا کشتی آنجا که خواهد بَرَد اگر ناخدا جامه بر تن دَرَد🤲🤝وزن شروع:۷۶,۲۵۰وزن نهای۶۱, ۸۵۰💪ان شا الله .. من یه ثبیتی ام الحمدلله 😍خانمای که قصد کاهش وزن دارید به تاپیک مانکن های زیبا سر بزنید
اون حواس پرتی که گفتم دیگه اثر نداره گشنمههههه😖😂

😅بیخیال بابا واقعا من که بد خلق میشم تا جایی بتونم خودمو نگه میداره نتونم یه چیز سبک میخورم چیه گشنگی کشیدن زیاد 

گروه طلایی💛خدا کشتی آنجا که خواهد بَرَد اگر ناخدا جامه بر تن دَرَد🤲🤝وزن شروع:۷۶,۲۵۰وزن نهای۶۱, ۸۵۰💪ان شا الله .. من یه ثبیتی ام الحمدلله 😍خانمای که قصد کاهش وزن دارید به تاپیک مانکن های زیبا سر بزنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ۸لیوان خیلی زیاد میشه گلم.پیمونه خودت چیه؟ پیمونه پلوپز هم اگه داری نفری یدونه خوبه  من ...

پیمونم همون لیوانه

۷ لیوان خیس کردمم دیگ نمدونم بقیشو زیادم بشه میدم ببرن.

خدایا دلم پره.دلم بدجوری گرفته                                       مانکن های زیبا 140۲/07/28  💚گروه سبز💚          وزن اولیه شروع  :69 قد=۱۶۰ وزن فعلی60/700😴            هدف اول : 65🔑🔓  هدف دوم : 62🔑🔓                        هدف سوم=۵۸🔒 هدف چهارم=۵۵ 🔒                            
ممیدونی بعضی وقتا موقع گزارش نوشتن مینویسم بعد یهو گوشیم به طوری میشه نمیتونم ادامه بدم خارج میشم از ...

عه یعنی سایت مشکل داره؟؟؟

ببین مرورگر اپرا از فروشگاه نصب کن با اون بیا سایت تبلیغات نیستش دیگه راحت میشی

اینجوری اعصاب ادم داغون میشه

من اره یبار روز پنجم وزن کشی کردم ولی من روز پنجمم دیگه تقریبا پاکم فقط لک خیلی کم ولی بعضیا روز چهار و پنجم خونریزی دارن 

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2742
😅بیخیال بابا واقعا من که بد خلق میشم تا جایی بتونم خودمو نگه میداره نتونم یه چیز سبک میخورم چیه گشن ...

امروز چالشه فست رو ۵۰۰ ببندیم😖😖

فعلا یه سیب خوردم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
بچه ها من هنوز کم تجربم. برای ۸ نفر  چند لیوان فرانسوی برنج بزارم. ۸ لیوان کافیه یا کمه

من ۹ لیوان فرانسوی میذارم

نه ۸لیوان خیلی زیاد میشه گلم.پیمونه خودت چیه؟ پیمونه پلوپز هم اگه داری نفری یدونه خوبه  من ...

شما خیلی کم خوراکین😬

واسه ما این مقدار قطعا کم میاد

پیمونم همون لیوانه ۷ لیوان خیس کردمم دیگ نمدونم بقیشو زیادم بشه میدم ببرن.

نوش جون🥰

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩷چشمانم خیره به راهت مانده  🩷بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩷 با عطر تنت مست تر می شوم🩷 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩷 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩷                     💓۰۳/۰۲/۲۲ دنیای منم صورتی شد💓  دختر گلم خوش اومدی به زندیگیمون💓      
2740
شما خیلی کم خوراکین😬 واسه ما این مقدار قطعا کم میاد

با چی پیمونه میگیری برای مهمون؟

نه فنجونم اون کوچکیا نیست ها.تقریبااندازه پیمانه پلوپز

همیشه اندازه وعده بعدیمون میمونه‌...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩷چشمانم خیره به راهت مانده  🩷بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩷 با عطر تنت مست تر می شوم🩷 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩷 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩷                     💓۰۳/۰۲/۲۲ دنیای منم صورتی شد💓  دختر گلم خوش اومدی به زندیگیمون💓      
من ۹ لیوان فرانسوی میذارم

نمیمونه ازش؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با چی پیمونه میگیری برای مهمون؟ نه فنجونم اون کوچکیا نیست ها.تقریبااندازه پیمانه پلوپز همیشه ان ...

من با لیوان فرانسوی

منم اندازه ای که فردا ناهار خودمو همسرم بخوریم میمونه البته الان که من رژیمم باز از سهم من میمونه

من باید غذام اضافه بیاد اگه کامل تموم بشه حس میکنم سیر نشدن😂😂😂

نمیمونه ازش؟

میگم من رژیم نبودم اندازه ای میموند که فردا من و شوهرم ناهار بخوریم

من دوست دارم اضافه بیاد یه مقدار خیالم راحت میشه همه سیر شدن😂😂

من با لیوان فرانسوی منم اندازه ای که فردا ناهار خودمو همسرم بخوریم میمونه البته الان که من رژیمم با ...

😅😅😅

اره منم دیگه از غذای همیشه خودم میمونه نمیخورم اونقد ولی بازم غذامیمونه‌.

شوهرم غذا بمونه صداش درمیاد با موندن غذا میونه خوبی نداره‌.نهایتش یه وعده بخوره  

اون روزم هرچی مونده باز فرستادم خونه پدرشوهرم شام اونا.خودمون دیگه میخواستیم سبک بخوریم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😅😅😅 اره منم دیگه از غذای همیشه خودم میمونه نمیخورم اونقد ولی بازم غذامیمونه‌. شوهرم غذا بمونه ص ...

اره غذامون کم شده😍😍😍

شوهر من مثل منه میگه مهمون میاد زیاد بپذ بذار بمونه ولی کم نیاد یا حتی همش خورده نشه اونجوری ادم فکرمیکنه شاید کسی سیر نشد😬

خونه ما از این قرتی بازی ها نیست وقتی غذا هست باید خورده بشه و یک وعده و دو وعده نداره😂😂😂من حوصله ندارم هی پای گاز باشم😖😖اتفاقا گاهی زیاد درست میکنم که مثلا خورشت رو دو روز داشته باشیم و شام ها حاضری بخوریم

اره غذامون کم شده😍😍😍 شوهر من مثل منه میگه مهمون میاد زیاد بپذ بذار بمونه ولی کم نیاد یا حتی همش ...

وووای دمت گرم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

پس بزار ب شوهرم بگم قرتی🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

نه من باز غذاهم همیشه اضافه تر میاد ،سمیه کمتر میپزه مثلا برای فرداش نمیمونه،خیلی برام جالب بود،انقدم ریلکس و‌راحته اصلا نگران نیست...

فقط ما استرسی هستیم والا🥴😬

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706