2733
2734
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 344414 بازدید | 53717 پست
نه هرچی‌میگم فایده نداره. اون مشکلش معده منه میدونه بازگرفتار میشه و همش راه دکترم و ناله میکنم😒🤣

خب پس حق داره👍👍👍

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
چطوری دختر جون 😁 من میام سایت هر کی پیام میزاره برام میخونم ولی بیشتر لایک میکنم 😂 کیف کن با گزا ...

فداتشم تو خوبی؟😘😘😘

خسته نباشی بابا گیان😂😂😂😂😂

بعله عااالی هستی👍👍👍😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا الان ۱۴۲ کالری .

دیروز یدونه نون خوردم  کاملشو . امروز باید تنبیه شم😫

فردا کم نشم چی. حس میکنم رو ۶۳ موندم واییییی

مانکن های زیبا 140۲/07/28  💚گروه سبز💚                وزن اولیه شروع  :69    قد=۱۶۰   وزن فعلی 58/400😴            هدف اول : 65🔑🔓  هدف دوم : 62🔑🔓                        هدف سوم=۵۸🔒 هدف چهارم=۵۵ 🔒                            

@خزان_نارنجی      

سرگروه سلام. 

میشه منوی امروزو عوض کنم که کردم  ولی همون تا ۵۰۰ تا هس. بدون نون و برنجه .  مشکلی ک نداره؟

نشد چون امروز شب مهمون داریم. کلن بهم خورد. رژیم امروزو ک خودتون مشخص کردین رو منظورمه.

مانکن های زیبا 140۲/07/28  💚گروه سبز💚                وزن اولیه شروع  :69    قد=۱۶۰   وزن فعلی 58/400😴            هدف اول : 65🔑🔓  هدف دوم : 62🔑🔓                        هدف سوم=۵۸🔒 هدف چهارم=۵۵ 🔒                            
2731
بچه ها من هنوز کم تجربم.

برای ۸ نفر  چند لیوان فرانسوی برنج بزارم.

۸ لیوان کافیه یا کمه

سلام عزیزدلم آفرین بهت که میخوایی ورزش کنی ببین عزیزم اگه میخوایی بخری بنظر من دمبل متغیر بخر که ر ...

ممنونم لطف کردین🌷

عضو گروه مانکن های زیبا. تاریخ شروع ۱۴۰۳/۲/۱    وزن فعلی۶۳    وزن هدف ۵۸😇
بچه ها من هنوز کم تجربم. برای ۸ نفر  چند لیوان فرانسوی برنج بزارم. ۸ لیوان کافیه یا کمه

نه ۸لیوان خیلی زیاد میشه گلم.پیمونه خودت چیه؟

پیمونه پلوپز هم اگه داری نفری یدونه خوبه 

من با فنجون پیمونه میکنم نفری یکی کلی ام برنج میمونه هنوز.

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩷چشمانم خیره به راهت مانده  🩷بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩷 با عطر تنت مست تر می شوم🩷 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩷 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩷                     💓۰۳/۰۲/۲۲ دنیای منم صورتی شد💓  دختر گلم خوش اومدی به زندیگیمون💓      
فداتشم تو خوبی؟😘😘😘 خسته نباشی بابا گیان😂😂😂😂😂 بعله عااالی هستی👍👍👍😂

بد نیستم خوشم میاد گاهی چت کنم ولی حال ندارم 😂😂

من که دیشب کولاک کردم اگه میدونستم نیمه شبم قراره اینطور باشه روز انقد به خودم سخت نمیگرفتم والا😜😜

میگم توی تثبیت وزن اضافه میشه؟ 

میگم که با امروز ۵روز از شروع پریودم میگذره بنظرت فردا برم وزن کشی یا بزارم هفته بعد؟ 

گروه طلایی💛خدا کشتی آنجا که خواهد بَرَد اگر ناخدا جامه بر تن دَرَد🤲🤝وزن شروع:۷۶,۲۵۰وزن نهای۶۱, ۸۵۰💪ان شا الله .. من یه ثبیتی ام الحمدلله 😍خانمای که قصد کاهش وزن دارید به تاپیک مانکن های زیبا سر بزنید
باااشه 😅

اون حواس پرتی که گفتم دیگه اثر نداره گشنمههههه😖😂

بد نیستم خوشم میاد گاهی چت کنم ولی حال ندارم 😂😂 من که دیشب کولاک کردم اگه میدونستم نیمه شبم قراره ...

خداروشکر

چرا تنبل شدی😂😂😂

عیب نداره نوش جونت😂😂😂

اره تو تثبیت ۱ تا ۳ کیلو ممکنه اضافه کنی

میگن ۳ روز بعد پریود میشه وزن کرد ولی بازم بنظر من بدنا فرق داره

عزیزم خوش اومدی اگه دوست داری تو چالش یلدایی شرکت کنی بگو تا تاپیکشو باز کنم این عکسی که اینجا گزاشت ...

سلام عزیزم دیروز یادم شد بیام گزارش بدم

گزارش امروز 

صبحانه دوسین 

سیب 

ناهار سینه مرغ پخته و لوبیا چشم بلبلی پخته

میان وعده کشک و عناب 

شام شیر و دارچین

۶۵۰ کالری 

خسته تر از آنم که بگویم به چه علت.‌‌..
2706