2733
2739
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 343072 بازدید | 53717 پست

سلام شب بخیر🌝🌠

گزارش امشب🌈🌞

مجاز۱۳۵۵🧮

مصرفی۱۳۵۵🧮

@خزان_نارنجی     💚

@maya77     🤍

صبحانه🍳🧀🍞۸۵

شیر کم چرب½لیوان+خرماخاصویی۲عدد

ناهار🍜🥪🥗۲۶۲

استامبلی۱/۵کفگیر+سالادشیرازی۱لیوان

میان وعده🫖🍨🍬۴۰۲

چای +خرما۲۰گرم+نان تافتون۲کف دست+نیمرو½+شکلات داغ ۱لیوان

شام 🍛🥘🍝۶۰۶

ساندویچ فلافل۱عدد+نان تافتون۲کف دست+پنیر فتا¼قوطی

شام هنوز فلافل نخوردم اگه همسرم زود اومد شام میخورم اگه نه هم هیچ🥲

آب🥤🥤🥤🥤🥤🥤🥤🥤🤌

ورزش نداشتم روز اول پریودیم بود پاهام ب شدت درد میکنه😥😩

عضو گروه بنفش💪سرگروه @خزان_نارنجی🌹❤️ وزن اولیه(۸۶)🔓💪هدف دوم(۸۳)🔓💪هدف سوم(۷۹)💪🔓هدف چهارم(۷۷)🔓💪هدف پنجم(۷۴)💪🔒هدف ششم(۷۱)🔒💪هدف هفتم(۶۸)💪🔒هدف اخر(۶۵)🔒🤗🥹🥹🥹
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام خوجلا @خزان_نارنجی     ص....لواش /مربا توت فرنگی ن.....لواش و سیب زمینی و مرغ نی ...

نوشجان چقدر هوس مربا کردم گزارشاتو ک میبینم صبحا یادم میره بخورم😂😂😂

عضو گروه بنفش💪سرگروه @خزان_نارنجی🌹❤️ وزن اولیه(۸۶)🔓💪هدف دوم(۸۳)🔓💪هدف سوم(۷۹)💪🔓هدف چهارم(۷۷)🔓💪هدف پنجم(۷۴)💪🔒هدف ششم(۷۱)🔒💪هدف هفتم(۶۸)💪🔒هدف اخر(۶۵)🔒🤗🥹🥹🥹
باش عزیزم  سمیرا تو رژیمو رعایت میکنی؟ کامل؟ چنروز یبار چیت میکنی؟

@ایسان234    

@گیلان_دخت    

سلام خوجلای من 😍😍😍

گزارش امروزم

تا ساعت 2فست 16.8 بودم. 

میان وعده. دو کف دست نان سنگک. عدسی کم چرب سه قاشق. 

ناهار. پلو کته بدون روغن ده قاشق. خورشت قیمه چهار قاشق. دپغ کم چرب نصف لیوان. 

میان وعده. یه عدد خرما. دو عدد زردالو

شام. نصف نان باگت. کتلت  60گرم. 

مجموع 934.مجاز 1260

ورزش. 45دقیقه پیاده روی تند. 

تاپیک مانکن های زیبا گروه طلایی💛💛💛.یه تثبیتی بااراده😍😍😍.وزن اولیه 98 وزن تثبیت 66 .قد 158
2728

سلاام⁦🖐️⁩

گزارش

صبحانه نان سنگک پنیر گردو

ناهار نیمرو نان لواش

میان وعده بادام بو داده هندوانه شاه توت کیک مافین💔

شام نان لواش ماست

مجاز ۱۸۸۴

مصرفی ۱۹۳۵

@خزان_نارنجی      

⁦❤️⁩گروه قرمز⁦❤️⁩فعلی۹۴,۲۰۰ هدف اول ۹۰، قد۱۷۸
@ایسان234     @گیلان_دخت     سلام خوجلای من 😍😍😍 گزارش امروزم تا ساعت 2 ...

سلام عزیزم نوش جونت چرا انقد کم از مجازت خوردی؟

من ب شوهرم گفتم لواش سبوسدار از شرکتی ک تو گفتی بخره رفته یه بسته دیگه خریده کلی هم خریده😵

نوشابه نخوووور🤨

سلام عزیزم..

گزارش..

ص.پنیر لیقوان ۱۳گ+کره ۸گ+نان لواش سبوس دار ۴۰گ+گردو۲عدد

ن.دمپختک گوجه ۲/۵کفگیر +سبزی خوردن 

ش.املت کم چرب+نان لواش ۶۵گ+کاهو

م و.دوغ ۱لیوان +آلوچه 

مجاز۱۳۰۰

مصرفی ۱۳۰۰

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  

سلام به خانمای با اراده💪🏻

اینم لینک گزارشم

حال نداشتم تایپ کنم🤪

https://s8.uupload.ir/files/img_3257_24zm.png 

@خزان_نارنجی    

کالری مصرفی تقریبا ۱۱۰۰

کالری مجاز ۱۲۰۰

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
سلام عزیزم نوش جونت چرا انقد کم از مجازت خوردی؟ من ب شوهرم گفتم لواش سبوسدار از شرکتی ک تو گفتی بخر ...

روزای فست سختمه پرش کنم ساناز... حجم معدم کوچیک شده زیاد بخورم درد میکنه.... 

امان از دست این شوهرا 😅😅امروز امتحانش کردی؟؟؟ ببین سیر کنندگیش خوبه یانه؟؟ 

تاپیک مانکن های زیبا گروه طلایی💛💛💛.یه تثبیتی بااراده😍😍😍.وزن اولیه 98 وزن تثبیت 66 .قد 158

سلام ، من امروز قرار بود مثلا فست 500 تایی باشم که اصن کالری ناهار ظهرم از دستم در رفت همون خودش بیشتر از 500 تا شد😶 تا ساعت دو ظهر هم البته فست 16/8 بودم ، یه رب هم امروز حلقه هولاهوپ زدم @خزان_نارنجی    

اگر نکته ای بلدین که در زمینه ی کاهش وزن موثره لطفا ازم دریغ نکنید ♥️ عضو گروه قرمز خزان نارنجی ❤️ قد 159 ، وزن شروع 75 ، وزن هدف 50 
سلام قشنگا خوبین امروز ۱۰۰ تا زیاد خوردم🤧 صبحانه......نون بربری / پنیر / خیار  میان.....چای ...

نوش جان عزیزم

سلام 😘

ص نان، پنیر، خیار

م گوجه سبز

ن لوبیا پلو ماست

م طالبی

ش آش رشته

کالری۱۴۷۰

@ایسان234    

🍀عضو تاپیک مانکن های زیبا🤩 گروه آبی 💙وزن شروع دوباره: ۷۱.۲٠٠🌷وزن هدف:۶۵🌷دفعه قبل تونستم سیزده کیلو کم کنم👌🏻این بار هم میتونم با امید به خدا و اراده خودم🌷                                                 تجربه کاهش قبل: وزن شروع 82.200🍀 80.400👈🏻(10/۱٠)🍀80 👈🏻(10/19)🍀(۱٠/۲۶)👈🏻۷۸.۸٠۰🍀( ۱۱/۲)👈🏻۷۸.۷٠٠🍀(۱۱/۱٠)👈🏻۷۷.۶۰۰🍀۱۰/۱۶👈🏻۷۷🍀۱۰/۲۳👈🏻۷۶.۱۰۰☘️۱۰/۳٠👈🏻۷۵☘️12/7👈🏻74.200☘️۱۲/۱۴👈🏻۷۳.۹۰۰☘️۱۲/۲۲👈🏻۷۳.۵۰۰☘️۱۲/۲۹👈🏻۷۲.۹۰۰☘️۱/۷👈🏻۷۲☘️۱/۱۴👈🏻۷۱.۴٠٠☘️۱/۲۱👈🏻۷٠.۹٠٠☘️۱/۲۸👈🏻۷۱.۵🤦🏻‍♀️🫤☘️۲/۴👈🏻۷۰.۴۰۰☘️۳/۱👈🏻۶۸.۷۰۰🤩😍

سلام من تازه میخام عضو شم.

الان باید چیکار کنم فکر کنم جز گروه نارنجی باشم

قدم 172

وزنم 88 حدس میزنم

عضو تاپیک مانکن های زیبا  عضو گروه آبی    وزن اولیه ۸۶ قد ۱۷۲   وزن هدف ۷۶  
نوش جونت مربا 🚫  مجازت تا دیروز ۱۲۰۰ بود ک

متغییره

قشنگترین قسم رو سعدی میده ، اونجا ک میگه به وصالت،به وصالت ک مرا طاقت هجران تو نیست :)🌱 عضو تاپیک مانکن های زیبا🤠 وزن اولیه وفعلی ۷۹😡 هدف اول ۷۵🔒 هدف دوم ۶۹🔒هدف سوم ۶۴🔒هدف چهارم ۶۰🔒هدف پنجم ۵۷🔒هدف نهایی ۵۵🔒
نوشجان چقدر هوس مربا کردم گزارشاتو ک میبینم صبحا یادم میره بخورم😂😂😂

همون بهتر یادت بره😂

اقا من مشکلاااااات دارم🤦‍♀️😂دستم ک اینجوریه اصلا نمیتونم ورزش کنم گاهی میرقصم ولی خب چه فایده داره اون رقص 

بعد زمان امتحانامم هست بکوب پای درسم از صبح تا شب زمان خواب البته هنوز شروع نشده ولی خبمجبورم از الان بخونم همین باعث میشه کم بیام سایت و مثل قبل نباشم شیطونه میگه بازم ول کن کلا از بعد امتحانا بیا ولی خب میدونم ک باز چاق میشم من این فصل بهار اصلا کاهش نداشتم افزایشم داشتم

@خزان_نارنجی    

@79sanaz    

در اصل من گروه نارنجیم ولی چون سایت خرابه هنوز پروفم بنفشه

قشنگترین قسم رو سعدی میده ، اونجا ک میگه به وصالت،به وصالت ک مرا طاقت هجران تو نیست :)🌱 عضو تاپیک مانکن های زیبا🤠 وزن اولیه وفعلی ۷۹😡 هدف اول ۷۵🔒 هدف دوم ۶۹🔒هدف سوم ۶۴🔒هدف چهارم ۶۰🔒هدف پنجم ۵۷🔒هدف نهایی ۵۵🔒
2706