2733
2734
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 343922 بازدید | 53717 پست
سلام عزیزم‌نوش جان

سلام عزیزم

امروز وزن کردم خودمو ناشتا بودم..ساعت ۸ خودمو کشیدم ۶۸.۶۰۰ بودم نیم ساعت بعدش دوباره کشیدم ۶۸.۹۰۰ بودم چرا اینجوریه؟؟

من تو این هفته یک کیلو ۲۰۰ کاهش داشتم خوبه به نظرتون؟چربی سوریه یا عضله سوزی؟؟

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
همون بهتر یادت بره😂 اقا من مشکلاااااات دارم🤦‍♀️😂دستم ک اینجوریه اصلا نمیتونم ورزش کنم گاهی میرقص ...

نه ول نکنیااااااا

هستی ام رفته سراغ امتحاناش مطمئنم میاد با کلی اضافه وزن

درستو بخون کم بیا سایت ورزشم نداشتی اشکالی نداره ولی حتما حتما کالری شماری داشته باش

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من تازه میخام عضو شم. الان باید چیکار کنم فکر کنم جز گروه نارنجی باشم قدم 172 وزنم 88 حدس می ...

عزیزم دقیق وزن کن چون باید از فرمول استفاده کنی

سلام ، من امروز قرار بود مثلا فست 500 تایی باشم که اصن کالری ناهار ظهرم از دستم در رفت همون خودش بیش ...

بستنی تو فست؟

تو روزای فست یه چیزایی بخورید که سطح انرژیتونو بالا نگه داره بیشتر پروتیین بخورید

2731
سلاام⁦🖐️⁩ گزارش صبحانه نان سنگک پنیر گردو ناهار نیمرو نان لواش میان وعده بادام بو داده هندوانه ...

سعی کن از مجازت بالاتر نزنی عزیزم

همشم که نون خوردی 

بیشتر با پروتیین و سبزیجات و میوه و اجیل و لبنیات کم چرب پر کن کالریتو همیشه

2740
نه ول نکنیااااااا هستی ام رفته سراغ امتحاناش مطمئنم میاد با کلی اضافه وزن درستو بخون کم بیا سایت و ...

چشوم

قشنگترین قسم رو سعدی میده ، اونجا ک میگه به وصالت،به وصالت ک مرا طاقت هجران تو نیست :)🌱 عضو تاپیک مانکن های زیبا🤠 وزن اولیه وفعلی ۷۹😡 هدف اول ۷۵🔒 هدف دوم ۶۹🔒هدف سوم ۶۴🔒هدف چهارم ۶۰🔒هدف پنجم ۵۷🔒هدف نهایی ۵۵🔒
باش عزیزم  سمیرا تو رژیمو رعایت میکنی؟ کامل؟ چنروز یبار چیت میکنی؟

شل کن سفت کن بودم 

ولی از دیروز دارم رعایت میکنم

من خطی میرم معمولا چیت نمیکنم مگر اینکه مهمونی باشیم 

چرا نیمه پخته بزار بپزه خب😅

نه منظورم این بود یه چیزی بین سرخ شده و ابپز😂دوتاش اول پخته شده بود از اخر باهم تفت دادیم

قشنگترین قسم رو سعدی میده ، اونجا ک میگه به وصالت،به وصالت ک مرا طاقت هجران تو نیست :)🌱 عضو تاپیک مانکن های زیبا🤠 وزن اولیه وفعلی ۷۹😡 هدف اول ۷۵🔒 هدف دوم ۶۹🔒هدف سوم ۶۴🔒هدف چهارم ۶۰🔒هدف پنجم ۵۷🔒هدف نهایی ۵۵🔒
2706