2737
2734
عنوان

دعا برای اشتی

14544 بازدید | 49 پست

سلام دوستان من با همسرم به مش ککل بر خوردم .یعنی دیگران منو پیشش خراب کردن .قهره .با هیچ صراطی هم مستقیم نیست بیاد دنبالم .یه دعایی ذکری میخام دلش بهم گرم بشه امیدم فقط به خداست 😔

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

کلا آخرین بازدیدهاتو ببند،عکس پروفایل و...پاک کن بهش زنگ و پیام نزن 

اصلا و ابدا نباید ازت خبر دار بشه وگرنه جواب نمیده

قطعا میاد طرفت آشتی میکنید...ناامیدم نباش انشاالله میاد🌹

نتیجه گرفتی منو هم دوس داشتی دعا کن🙏🏻🙏🏻

خدایا منو ببخش...                                                    مجبورم آدم بدی بشم تا از پس بنده هات بر بیام...

عزیزم اصلا دعوا شدید نکن من شدید گردم الان کار به بد جایی کشیده خیلی عواقب داره فکر نکنی خونه پدر آرامش داری نه اصلا بدتر عذاب هست من تجربه دارم میکم باز مصلحت بهتر میدونی من دوتا دعا خوبه یبار نتیجه دیدم انشالله نتیجه میبینی خواستی بکو بفرستم .تورخدا منم دعا کن اتفاق بد زندگی افتاده نابود میشم 

شما تا بحال کسی دیدن با خبر چینی و دو به هم زنی دیگران به مشکل بر بخورد ولی بعدش اشتی کنند؟؟؟کارشونبه جدایی و طلاق نکشید؟

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤
برا منم دعا کن با شوهرم قهرم ‌لااقل یه زنک یا پیام بهم بده خیلی دلتنگم

انشالله که مشکل هر دومون به حق ابروی حضرت فاطمه حل بشه ...من ک داغونم الان ۵ ۶ ماهه قهر

یاودود بگو  خیلی

یه مدت گفتم، نتیجه ندیدم متاسفانه .سوره طلاق مزمل یا ودود ...

کلا آخرین بازدیدهاتو ببند،عکس پروفایل و...پاک کن بهش زنگ و پیام نزن  اصلا و ابدا نباید ازت خبر ...

ممنون .همین که وقت گذاشتی هم دعات میکنم 

2706