2733
2739
عنوان

به مادرشوهرم اینجوری بگم خوبه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4388 بازدید | 173 پست
شخصیت  پیچیده  و عجیب غریب شما  رو من  در کسی اصلا  ندیدم🤣🤣🤣🤣🤣 با همی ...

خخخخ

رفتار هر کس نشانه شخصیت اوست

من ضامن بی ادبیای و اصلاح رفتاراشون نیستم و در رفتاراشون مختارن

من ضامن رفتار خودمم 🌸

Saylent  قبلی🍀🍀🍀   خدایا تو با من باش❤ بگذار عالمی از من جدا گردد     چو یک دم با تو بنشینم   دل از هر غم جدا گردد
عزیزم چقدر حساسییییی تو جنگ اعصاب راه انداختی از حالا داری با خودت کلنجار میری که یه زمانییییی زنگ ب ...

👏👏

Saylent  قبلی🍀🍀🍀   خدایا تو با من باش❤ بگذار عالمی از من جدا گردد     چو یک دم با تو بنشینم   دل از هر غم جدا گردد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولا که اون یکسره متوقعه میگه یکدونه عروس دارم باید به من خدمت کنه خب اول محبت کنه تا منم جذبش بشم ...

چه خوب شوهرت بچه ننه نیست و ادای الکی و طرفداری در نمیاره از خودش

میشه بگی در چه حدی بود حرفش ؟ شوهرت در جا بگو به مادرش ولکنش نشون بده .... نذاره همون جا بهت حرفی بزنه

همون لحظه بهش هشدار بده 

دیدم این مدلی ... مادرشوهر دیگه به اون عروس هیچ حرفی نمیزد

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊
2728

واقعا برام جالبه ک همسرت میگه مادرم اخلاقش گنده و فلان...چون همسر من اگ ببینه ک مادر شوهرم مقصر هس بازم سکوت می‌کنه 

اصلا خودشو قاطی روابط منو مادرشوهر یا خواهرشوهر نمیکنه 

البته بمنم حرفی نمیزنه کلا انگار نمیشنوه ما بهم چی میگیم  

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم  
رفتیم مسافرت بعد اومدیم براشون کلی سوغات اوردم یه شومیزم برای مادرشوهرم بعد برای بچه های خواارشوهرم ...

شما از یک رفتار اون این همه تفسیر درست کردی؟؟ الان سوغاتی که شما خریدین از جیب پسرش هست ولی سوغاتی دخترش از جیب داماد نمی تونه به پسر مردم بگه برای پسر من و عروسم سوغاتی بخر و این که شاید شما و همسرتون کلا دست و دلباز تر از بقیه هستین و رو حساب این اخلاقتون درخواست داشته از شما

عزیزم چقدر حساسییییی تو جنگ اعصاب راه انداختی از حالا داری با خودت کلنجار میری که یه زمانییییی زنگ ب ...

خب عزیزم نهایت قطع رلبطست دیگه.

همسرم خودش هر هفته بره من اونو منع نمیکنم اختیار خودمو که دارم

بعدم مادرشوهرمم از همین بیشتر میسوزه هرچقدر همسرمو پر میکنه همسرم از یه گوش میشنوه از یکی در میاره.یعنی هیچ تاثیری رو زندگیم نمیزاره

شما خیلی تندی  سنت کمه احتمالا. الان تو حرفات به منم توهین کردی ☺️ در حالی که من اصلا نگفتم ...

شما  هر طور دوست داشت باشید میتونید برداشت  کنید اتفاقا هیچ توهینی نشده  ب شما  و برداشت  خودتون  بوده و اصلا  بدام اهمیتی نداره  خداروشکر که  کودکی و نوجوانی و جوانی خوب و  عالی داشتم 😍😍

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم
2740
هیچکس تا الان وجود نکرده  و اجازه اینو ندادم بهشون بهم بی احترامی کنه اتفاقا ادامایی مثل شما ب ...

🤣🤣🤣🤣بای بای

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم
شما از یک رفتار اون این همه تفسیر درست کردی؟؟ الان سوغاتی که شما خریدین از جیب پسرش هست ولی سوغاتی د ...

رو جیب دامادش حساب باز نکنه

میتونست خودش بره صد تومن بده یه شال بخره بده

برای دخترش خوب خودشو ب آتیش میزنه یک وقت دل دخترش نشکنه

دل دخترش دله دل من به درک

احترام متقابله من عروسهایی اینجوری رو نمیپسندم هی قهر کنن با یه حرف داستان کنن بگن بمن تیکه انداختن ...

افرین دقیقا موافقم.میانه روی...

شیخ رجبعلی خیاط:تمام نور معنوی و فیوضات که انسان از عبادات و زیارات کسب میکند با نیشی که به وسیله زبان به دیگران میزند نابود میشود.
شما خیلی تندی  سنت کمه احتمالا. الان تو حرفات به منم توهین کردی ☺️ در حالی که من اصلا نگفتم ...

👏👏👏

متاسفانه بعضیا بحث و جدال و جواب و تند گوییو بهتر از  گذر کردن و زبان صلح میدونن  متوجه این نیستن  بعضی اوقات جواب ندادن از هرچیزی بهتر و کوبنده تر هست

این کاربر شاپرک چندباری هم  بمن تو حرفاشون بی احترامی کردن ولی سعی کردم مثل خودشون جوابشونو ندم

عزیزم اولا اصلا نباید اجازه بدی کسی بهت توهین کنه یا دلتو بشکنه ، یعنی چی عزت نفستو ببر بالا که ناراحت نشی !!!!! ببخشید یعنی یکی بیاد به من بگه وایی چقدر زشتی بعد من با عزت نفس بگم ممنون !!!!!!

نه دوستان اصلا این جوری نیست شما باید در کماااااال احترام و آرامش جواب مادرشوهر تو خودت بدی جوری که هیچ بی احترامی نباشه و بفهمه که دورازجون لال نیستی و حق ندارند باهات این مدلی رفتار کنه ، ی مدت سرسنگینی باش رفت و امدت هم یکم کم کن تا بخودش بیاد اگر چند بار جوابشو بدی دیگ جرعت ندارن بهت بی احترامی کنه 

همیشه هر کس که کم میاره میگه دیگه بحثو ادامه نمیدم

شما گفتی خاتمه بدیم که😂😂😂

چه خوب شوهرت بچه ننه نیست و ادای الکی و طرفداری در نمیاره از خودش میشه بگی در چه حدی بود حرفش ؟ شوه ...

کلا ذات وجودی همسرم و پدرشوهرم خوبه

یعنی خودشون ذاتن انسانن واقعا فهمیده و با شعور همیشه طرف حقو میگیرن

کلا هم همسرم هم پدرشوهرم گلن واقعا 

2706