2737
2739

برای من ۱۳۳ هست شدید یا متوسط یادکم هست یه هفته دیگه دکتر نوبت دارم . فعلا کسی جواب اینو بدونه ممنون میشم راهنماییم کنه

ب لبنیات حساسیت داری؟

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به شیر . به دوغ ماست پنیر نه

از بچگی همینطور بودی؟

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2740
علایمت رو میگی؟ کجا نوشته میشه؟ من کلونوسکوپی کردم التهاب خفیف دارم چجوری عددشو بفهمم

دلپیچه نفخ تکرر دفع مخاط گاهی اسهال . حین کلونوسکوپی نمونه برداشت برای آزمایش پاتولوژی؟

عدد کالپروتکتین مربوط به آزمایش مدفوع هست

شما علائمت چی هست؟

اینکه فورا بعد خوردن بستنی دلپیچه میگیرم و باید برم دستشویی این ممکنه بخاطر التهاب روده باشه؟

به لبنیات آلرژی نداری؟ معده ات قند شیر رو شاید نمیتونه هضم کنه 

جلوش بیشتر از ۵۰ بالا در نظر گرفته شده. دختر شما علائمش چی هست دل درد داره؟

۱۱ ماهه بود. الرژی به پروتئین گاوی و یبوست داشت

بهترین چیز رسیدن به نگاهیست که از حادثه عشق تر است...
دلپیچه نفخ تکرر دفع مخاط گاهی اسهال . حین کلونوسکوپی نمونه برداشت برای آزمایش پاتولوژی؟ عدد کالپروت ...

اره برداشت 

پولیپ هم داشتم

دلیپیچه های یهویی که تا دفع مدفوع نداشته باشم باقی میمونه. گاهی یبوست که مجبورم ملین بخورم گاهی شکمم خیلی نرمه. اشتهام کمه.  کاهش وزن .بعضی چیزارو میخورم فورا دلم درد میگیره. علایم مربوط به معده هم زیاد دارم ممکنه به هم مرتبط باشن؟ مثلا بخاطر التهاب روده معده درد و حالت تهوع و ... بگیرم؟

به لبنیات آلرژی نداری؟ معده ات قند شیر رو شاید نمیتونه هضم کنه 

نه ازمایش دادم به لبنیات حساسیت نداشتم خداروشکر. ولی شیر که میخورم معدم شدیدا پر میشه و احساس سنگینی میکنم و انگاری دیر هضم میشه واسم. بستنی هم که میخورم سریعا دلپیچه و حس مدفوع میگیرم که باید برم دستشویی. حتی هویج بستنی که مقدار بستنی اش کم درنظر گرفتم و گذاشتم بستنیش کاملا آب بشه ولی بازم دلیپیچه شدم

2706