2752
2734
اره برداشت  پولیپ هم داشتم دلیپیچه های یهویی که تا دفع مدفوع نداشته باشم باقی میمونه. گاهی یب ...

منم پولیپ داشتم حین کلونوسکوپی برداشت علائم که گفتین آره مربوط به التهاب رودست منتها برای من بیشتر روی حالت اسهال و تکرر دفع تا یبوست و مثل شما بعد خوردن یکدفعه دل درد میگیرم گاهی هم تهوع هم دارم به دنبال دل درد

چه دارویی براتون تجویز کرده؟چه مدت هست الان اینجوری شدین

اتفاق خاصی نیفتاده که بعدش دچار این مشکل بشی؟ مثلا بیماری یا خوردن یچیزی 

چرا من سال ۹۳ دچار مسمومیت ویروسی شدم بعد از اون دیگه جسته گریخته دچار مشکلات گوارشی شدم و الان سه ماه میشه خیلی شدت پیدا کرده الان تشخیص کولیت اولسراتیو دادن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه ازمایش دادم به لبنیات حساسیت نداشتم خداروشکر. ولی شیر که میخورم معدم شدیدا پر میشه و احساس سنگینی ...

من با خوردن برنج سفید هم دل درد میگیرم مال همین کولیت هست

شما کرون داری یا کولیت

منم پولیپ داشتم حین کلونوسکوپی برداشت علائم که گفتین آره مربوط به التهاب رودست منتها برای من بیشتر ر ...

من نزدیک دوساله اینجوریم. وای چشمات روز بد نبینه چندتا دارو بهم داد ( اسماشو نمیگم که کسی باعث ترس نشه) مسمومیت دارویی واسم پیش اومد و ...😔 فعلا قرصی نمیخورم یماه دیگه نوبت دکتر دارم وقتش پر بود با پول و شیرینی نوبت داد. همش میگفت شهریور بیا. من تا اونموقع صدبار میمیرم و زنده میشم

2731
من نزدیک دوساله اینجوریم. وای چشمات روز بد نبینه چندتا دارو بهم داد ( اسماشو نمیگم که کسی باعث ترس ن ...

خیلی سخته حتما برو دارو بگیر بدتر نشی . منم بیچاره شدم همش دلم درد میگیره 

علایمت رو میگی؟ کجا نوشته میشه؟ من کلونوسکوپی کردم التهاب خفیف دارم چجوری عددشو بفهمم

تشخیص علت التهاب برای  شما کولیت یا کرون نبود؟

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی،نه به اون خوبی نه به اون بدی.
من نزدیک دوساله اینجوریم. وای چشمات روز بد نبینه چندتا دارو بهم داد ( اسماشو نمیگم که کسی باعث ترس ن ...

دارو رو بهیچ وجه قطع نکنید التهاب روده خیلی سریع پیشرفت می‌کنه.‌ در بیماری‌های التهابی روده مزالازین و انما آساکول رو اگر سابقه مصرف داشتید می‌تونید تا قبل از ویزیت مجدد، مصرف کنید.

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی،نه به اون خوبی نه به اون بدی.