2733
2739
عنوان

سوال هایی که هیچ جوابی ندارند....

| مشاهده متن کامل بحث + 46469 بازدید | 788 پست

اولین ماست چجوری بوجود اومد؟

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باهوشا کجایید بیاید دیگه

این سوال ربطی به هوش نداره که، به اعتقاد و باور انسان ها ربط داره، مثلا چیزی که من بهش باور دارم اینه که بعد اینکه مردیم خاکمون میکنن و بعدش تجزیه میشیم و میریم پی کارمون، ممکنه یکی هم به چیز دیگه اعتقاد داشته باشه، ولی هیچ کس دلیل علمی برای اعتقاد خودش نداره صرفا یه باور قلبیه

2731
وقتی اولین بار میخواستن با شیر ماست درست کنن، اون یه قاشق ماستو از کجا اوردن توی شیر ریختن؟ 

یه جا خوندم که نوشته بود گیاهی نزدیک آب معدنی بوده بهش میگفتن گیاه ماست که محلی های اونجا(بلغارستان)بهش میگفتن یوغورت اوتی از اون ماست درست میکردن

در مورد زایمان تو انجیل نوشته« مجازات زن که به سختی وضع حمل کند و مرد برای قطعه ای زمین همنوعانش را ...

یعنی بهشت کجاست؟ ما بعد مرگ دوباره به همون جا برمیگردیم؟

من یقین دارم مرد کوچک من روزی بزرگ مردی میشود که برای دیدن چهره ماه مردانه اش باید سر ، بالا کنم ، برای پسرم...😍 دخترکم دوست داشتنت قشنگ ترین کار تکراری دنیاست...😍
2738
درواقع ما جایی نمیریم همین جاییم مثل جنینی که داخل رحم مادر هستش دریک دنیای کوچیک و درواقع دنیای کوچ ...

یعنی مرگ ترسناک نیست؟ ما بعد مرگ تموم نمیشیم ؟در واقع متولد میشیم و زندگی جدیدی شروع میکنیم؟

من یقین دارم مرد کوچک من روزی بزرگ مردی میشود که برای دیدن چهره ماه مردانه اش باید سر ، بالا کنم ، برای پسرم...😍 دخترکم دوست داشتنت قشنگ ترین کار تکراری دنیاست...😍
یعنی مرگ ترسناک نیست؟ ما بعد مرگ تموم نمیشیم ؟در واقع متولد میشیم و زندگی جدیدی شروع میکنیم؟

مرگ مثل این میمونه که تو مثلا از یه مهمونی بر میگردی و کلی لباس  تنگ و کفش پاشنه و بلند و هزار چیزو از تنت در میاری و راحت میشی ...وقتی روح از جسم جدا میشه یه همچین حس سبکی داره

مرگ مثل این میمونه که تو مثلا از یه مهمونی بر میگردی و کلی لباس  تنگ و کفش پاشنه و بلند و هزار ...

ممنون 

قسمت آخر سوالمم جواب بده لطفا

خیلیا یه همچین چیزی گفتن ولی تکذیب شده

ساعت یه قرار داد هست و یه عده این قانون رو گذاشتن که مثلا چه وقتی از شبانه روز ساعت فلان باشه 

لطفا برای این که به بهترین نحو سلامتی ام  برای همیشه برگرده یه حمد بخونید 🌹🤲🏻
2706