2752
2734
عنوان

سوال هایی که هیچ جوابی ندارند....

| مشاهده متن کامل بحث + 46490 بازدید | 788 پست
وقتی اولین دوربین اختراع شد از اون عکس گرفتند اونوقت با کدوم دوربین؟؟؟ اینو جواب بدین 

عزیزم اون اولین دوربین بود..با دومین دوربین ازشون عکس گرفتن ..اون عنوان اولی رو اون دوربین همیشه میمونه دیگه

دعا کنید خواهرم و داداشم ازدواج کنن و خوشبخت بشن ممنون💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آدم و هوا دو نفر بودن ولی چرا چند تا گروه خونی داریم؟

گروه خونی یکی AO بوده و یکی ‌BO 

از ترکیب اینها بصورت رندوم AO, BO, OOو AB ایجاد میشه 

برای جواب این سوال یکم در مورد ژنتیک مندلی باید مطالعه کنین

2731
هزاران کتاب نوشته شده از گرد بودن زمین شما به ۵_۶ تا کتاب بسنده کردی برااینکه بگی زمین گرد نیست؟ ب ...

من نگفتم نیم دایره ست

بعدم مطالعه کنید جواب سوالاتتون درباره سیارات دیگه و سقوط و.... رو میگیرید

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
توسط یک گیاه ...که افتاده بوده در سطل شیر ...و فرداش میبینن شده ماست.اسم اونم یوقورت بوده

چقد جالب، نشنیده بودم

مطمعنید؟ 

🖤🕊                                                                                                                                                                                   خون جاری در خیابانها از مقابل خانه‌ی شما نمیگذرد؟                               
گروه خونی یکی AO بوده و یکی ‌BO  از ترکیب اینها بصورت رندوم AO, BO, OOو AB ایجاد میشه  ب ...

مرسی عزیزم

انفرادی شده سلول به سلول تنم ...                    خود من در خود من در خود من زندانی است ...
2706