2733
2739
عنوان

سوال هایی که هیچ جوابی ندارند....

| مشاهده متن کامل بحث + 46425 بازدید | 788 پست
نه عزیز همه چیز تااا پیامبر تکمیل نشده    همه چیز باااا پیامبر تکمیل شده

😒😒😒عزیز منظور همون بود قطعا متوجه شدی اما دلت خواست گیر الکی بدی 

سوالی در مورد تراپی مو بود در خدمتم . کراتینه مو، پروتئین تراپی، بوتاکس تراپی، پلکس تراپی ، اویل تراپی، احیا موهای فر بدون صافی ، پیش گیری و درمان موخوره انجام خدمات تراپی مو در استان گیلان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الو که میگیم اسم زن شخصیه که گوشی موبایل رو اختراع کرده..وقتی تماش میگیره برای اولین بار ب زنش میگه ...

مطمئنی؟ اصلا مگه اول موبایل اختراع شده از قدیم با تلفنای معمولی هم همه می گفتن الو 

اوایل اختراع تلفن چون پدیده جالبی بوده و مردم هیجان زده بودند به خاطرش و از طرفی میخواستن مطمئن بشن که صداشون اون طرف خط شنیده میشه  فریاد می زدند  hullo که صورت قدیمی hello هست

و چون فرانسویا h رو تلفظ نمی کنن، و حرف بلند آ ندارن میگفتن الو و ما هم بیشتر کلماتی که از گذشته وارد فارسی شده فرانسویه، به تبعیت از فرانسویا میگیم الو

یعنی بهشت کجاست؟ ما بعد مرگ دوباره به همون جا برمیگردیم؟

ببین اینجا بحث دوجنبه میگیره یکی متافیزیک یکی روحانی از نظر متافیزیک اینکه جهان خیلی گستردس و ابعاد مختلفیم داره ثابت شده حتی یکی از دوستان تو نی نی سایت دیدگاه علمیشو که طبق انرژی جهان دسته بندی میشه رو خیلی قشنگ توضیح داده بود که یه جورایی منطبق با همون باور ما مسلمونا که به هفت آسمان اعتقاد داریم بود باور روحانیشم که خوب بعد قیامت زمین و آسمان فرومیریزه و زمین به شکلی که برای  دادگاه عدل الهی مناسب باشه ساخته میشه بعدشم خدایی که این همه قدرت داره یه بهشت و جهنم ساختن براش کاری نداره

2731
نه درسته .من در مطالب علمی خونددم ..ولی خلاصه نوشتم 

دقیقا منم‌مستندش رو خوندم‌اما صلا این‌نبود 

سوالی در مورد تراپی مو بود در خدمتم . کراتینه مو، پروتئین تراپی، بوتاکس تراپی، پلکس تراپی ، اویل تراپی، احیا موهای فر بدون صافی ، پیش گیری و درمان موخوره انجام خدمات تراپی مو در استان گیلان
2738

با اجازه استارتر خانوما لطفا با دلای پاکتون نفری یه صلوات به نیت شفای همسرم می‌فرستید که سالم بشه خدا تک تک تون رو به آرزوهای قلبیتون برسونه من به دعاهای شما نی نی سایتیا اعتقاد دارم 

دانش آموخته طب سنتی🥰