2733
2734
عنوان

سوال هایی که هیچ جوابی ندارند....

| مشاهده متن کامل بحث + 46469 بازدید | 788 پست
سوال بعدی  مار پا نداره چجوری می خزه؟؟؟ تو بچگیام این کارو کردم فکر کردم به راحتی مار ولی&nbs ...

بخاطر وجود ماهیچه های طولی و حلقوی تو بدنش می‌تونه خودش و منبسط و منقبض کنه و روبه جلو حرکت کنه

حالااینوجواب بدین اولین ماست چجوری درست شده ک بقیه شیر هارو تونستن ماست درست کنن

یه گیاهی هست به شیر میزدن ماست میشد 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب ببین شگفتی های زیادی داره که انسان های امروزی هم از دیدن و شنیدنش هنگ میکنن چطور هزاران سال پیش ا ...

تحقیقات خیلی زیادی شده مثل یکیشون روی اهرام مصر تمام مستند ها بر این باورند که انسان اون زمان با امکاگات کمی که داشته هرگز قادر به ساخت چنین سازه هایی نبوده و مستندهایی هم وجود داره که موجودات فرازمینی بهشون کمک کردن چه توی سنگنگاره ها چه تویه سنگ نوشته هاشون 

سوالی در مورد تراپی مو بود در خدمتم . کراتینه مو، پروتئین تراپی، بوتاکس تراپی، پلکس تراپی ، اویل تراپی، احیا موهای فر بدون صافی ، پیش گیری و درمان موخوره انجام خدمات تراپی مو در استان گیلان
بعد یه سوال دیگه اهرام ثلاثه ی مصر که هزاران سال پیش ساخته شده .میگن خیلی شگفتی داره و کار انسان نبو ...

عزیزم کار موجودات فرازمینی بوده

سوالی در مورد تراپی مو بود در خدمتم . کراتینه مو، پروتئین تراپی، بوتاکس تراپی، پلکس تراپی ، اویل تراپی، احیا موهای فر بدون صافی ، پیش گیری و درمان موخوره انجام خدمات تراپی مو در استان گیلان
2731
وقتی همه بمیرن چی میشه

یه موجود دیگه میاد به جای انسان میشه موجود غالب سیاره 

حالااینوجواب بدین اولین ماست چجوری درست شده ک بقیه شیر هارو تونستن ماست درست کنن

خوب اینو که توی تلویزیونم نشون داد.

یک گیاهی توی شمال و غرب کشور هست 

از ریشه اش برای ماست  بندی استفاده می شه.

اگر اونو داخل شیر جوشیده بزارن کمی بریززن و بزارن جای گرم بمونه دقیقا ماست تشکیل میشه. تو کشورهای دیگه هم هست.

ماست از همین ریشه درست شده. محلی ها اختراعش کردن

2740
دانه بوده  وقتی حیوانات چیزی رو میخوردن اون رو پرت میکردن جایی و اون میمونده و تبدیل میشد به ی ...

از یه نوع قارچی به نام کفیر میتونستن ماست درست کنن

توی نت سرچ کنید

ماهم داشتیم میریختیم توی شیر و چند روز بعد ماست تحویل میگرفتیم.

-حالم خوب نیست🥶سردمه...+شاید *مُردی*،،حواست نیست...😓😔  
سوال جالبیه  احتمالا در مورد هر سمی به یه شکله  من مثلا میدونم باکتریایی که باعث دلدرد کو ...

و البته بهتره به جای چای نبات 

نبات داغ بدیم نبات رو توی ظرف مورد نظر بذاریم روی شعله ی گاز ،شعله زیاد نباشه که بسوزه درحدی که نبات آب بشه بعد مقداری آب داخلش بریزیم تا نبات حل بشه و بعد خوزده بشه

-حالم خوب نیست🥶سردمه...+شاید *مُردی*،،حواست نیست...😓😔  

طبق کتابایی که خوندیم حضرت آدم و حوا اولین انسانها بودن که شیطان سجده نکرده و... واینکه این دو بزرگوار تو بهشت ساکن بودند خداوند فرمودند از میوه ممنوعه نباید استفاده کنید که ایشون از همون میوه ممنوعه تناول کردن و از بهشت رانده شدن به زمین و بچه دار شدن و الی اخر... البته من خلاصه طور گفتم حوصلم نکشید توضیح بدم 

لطفا امضامو بخون ♥️🙏. 🌹برای سلامتی آقا امام زمان عج صلوات🌹                                     دخترم رو  بعد 7 سال و نیم باردار شدم نازایی بدون علت داشتم. اگه سوالی داشتین تونستم کمک کنم خوشحال میشم،دختر کوچولوم، 25دی ماه 98خونمونو روشن کرد.اول حلالم کنین شاید یه روزی یه جایی ناخواسته یه حرفی زدم یا یه کاری کردم ناراحت شدین اگه ممکنه برای شادی روح همه اموات. مخصوصا. دایی عزیزم و بابا بزرگ و مامانبزرگ وعمه جانم یه صلوات هدیه کنین به امام حسین 🌺🌹 اگه. ممکنه واس سلامتی و آرومی بچه هام و خونوادم یه دونه. دیگه صلوات مهمونم کنید🌸💐شرمندتونم بخدا ولی از ته دلتون برای اخرت به خیری هممون یه آمین بگو لطفا 😓🙏. دختر دومم 19 مهر 1402 زمینی شد، خدایا شکرت                        
پس نماز واحب نیست چون میگن در اسلام همه چیز تا حضرت محمد تکمیل شده و بعدش دیگه اضافه شده هاست و اصل ...

نه عزیز همه چیز تااا پیامبر تکمیل نشده    همه چیز باااا پیامبر تکمیل شده 

یه سوال چطوری فهمیدن چی دارو هست چی سم و چه گیاهی چه مرضی را درمان میکنه

تنها نعمتی که برای تو در مسیر این راهی که عمر نام دارد آرزو می کنم، تصادف با یکی دو روح خارق العاده، با یکی دودل بزرگ، با یکی دو فهم عظیم و خوب و زیباست. چرا نمی‌گویم بیشتر؟ بیشتر نیست! «یکی» بیشترین عدد ممکن است. دو را برای وزن کلام آوردم و نیست ...
خوب مرغ از کجا به وجود اومده؟

طبق چیزی شنیدم 

اول مرغ بوده 

چون خداوند گفته تو قرآن از هرچیزی جفت آفریدیم 

یکی نر ویکی ماده 

تا خرخره از حرف پرم با که بگویم؟این شهر پر از کور و کر و لال و نفهم است.لطفا براعاقبت بخیر شدن فرزندام دعا کنید .
2706