2733
2734
والا میگن خاصیت درمانی هم داره اگر خوب مراقبت کنی چون باعث محافظت دندون اصلی میشه، بعد چند سال ریموو ...

عزیزم چون روشنه سالی دوبارمیرم

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
برا همه غیر طبیعیه . اونم تو ایران . پاز توآفریقا بودیم عادی بود این حد از سفیدی . مبارکه ‌ چند ...

خوش به حال آفریقایی ها خیلی دندون هاشون خوبه لعنتی ها

60 تومن عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی خوبه 👌 شما خوب مراقبت کردین👌

بله ماتوخونمون مامانم هرکس مسواک نزنه اب یخ می‌ریزه روش فرقی ندارن چه من چه داداشم که 29سالشه یجوراجباربوده از6سالگی خخخ الان دیگ شده عادت😣

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
2731
خداایی خوب دادی اون روز هشتاد تومن به من گفت🤦🙄

اره برند ips هم استفاده کرد

من قبل عید پیام دادم بهشون، قیمت قبل عید رو دادن

وقتی گفتم انقدر گفتی تعجب کرد گفت خدایییش خیلی تخفیف خوبی بهت دادم😑

ای جان چه حس خوبی دادین ها😍😍❤❤ پس براتون طراحی کرد... منم جزو اهدافم هست ولی فرصتش را نکردم هنوز ...

فداتشم حس خوب شمایی عزیزم🥰😍💋

اره واقعا از کارش راضیم ایشالا انجام دادین بهترین فرم دلخواهتون رو بگیرین😍😘

2740
فداتشم حس خوب شمایی عزیزم🥰😍💋 اره واقعا از کارش راضیم ایشالا انجام دادین بهترین فرم دلخواهتون رو ...

مرسی😘❤🥰

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
عزیزم فکم جا نداشت که بخواد بلندتر کنه

اهان ظریف هستین👌

با نظرم من که بهترین کاری که میشه برای خودمون تو صورت مون بکنیم دندون هامون هست.

خیلی لبخندهای قشنگی ثبت میکنین و واقعا ارزشش را داشت

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
نه عزیزم به شوخی گفتم😂😂😂 منظورم حرف دکتره

به جون خودم برای من بدتره دنبال وامم🥺واقعن دندوناتون قشنگه نه فقط شما هرکس که کامپوزیت و لمینت کرده❤️

یه آهنگِ بیکلام دارم که خودِ زندگیه و نمیذاره غَمم پایدار باشه..🌱🦋:) 
2706