2733
2734
یه سوال جسارتا  اول اینکه عالی هست دندون هاتون👌😍 دوم اینکه خودتون گفتین درشت بشه یا خود دند ...

وااای ذووووق دختر گرانبها نظر داده 😍😍😍

چشماتون قشنگ میبینه عزیزدلم😍

من دندونام ریز بود تقریبا خودم خواستم درشت بشه

بجز دوتا دندون جلوم بقیه ش یکدست بود دوتا دندون جلوییم فاصله داشت یکم و کوتاه شده بود خیلی اذیتم میکرد موقع لبخند

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دو فک 60 ولی خیلی سخت بود عزیزم هم مراحلش هم مراقبت های سختی داره میگن موقت هم هست. تا 6-7 سال نها ...

خخخخخ دندونامون حیف بود ولی می‌ارزید من از6سالگی مسواکم همیشگی بوده ولی جوزده شدم همه میگفتن دندونات خیلی حیف بودامامهم اینه خودم راضیم

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
بله من چهار سال پیش انجام دادم دندونام حیف بود امابهاطرزیبای وترند بودنش انجام دادم خیلی راضیم ولی ن ...

والا میگن خاصیت درمانی هم داره اگر خوب مراقبت کنی چون باعث محافظت دندون اصلی میشه، بعد چند سال ریموو لازم داره به نظرت؟؟ چندوقت یه بار میری پولیش؟ 

وااای ذووووق دختر گرانبها نظر داده 😍😍😍 چشماتون قشنگ میبینه عزیزدلم😍 من دندونام ریز بود تقریبا ...

ای جان چه حس خوبی دادین ها😍😍❤❤

پس براتون طراحی کرد...

منم جزو اهدافم هست ولی فرصتش را نکردم هنوز.

خیلی خوب شده از شما😍👌

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
روکش و کامپوزیت و لمینت میتونه باعث بشه دندون بو بگیره ...باید مواظبت کرد... چون لایه میاد روی دندا ...

من هرروزدوبارمسواک میزنم نخدندون میکشم دهانشویه میزنم برامن که اتفاق نیافتاده

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
من هرروزدوبارمسواک میزنم نخدندون میکشم دهانشویه میزنم برامن که اتفاق نیافتاده

خیلی خوبه 👌

شما خوب مراقبت کردین👌

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
اره فقط یه دونه روکش دارم من متأسفانه دندونام دهنم رو سرویس کرده از وقتی رفتم سرکار، یخ دست دندونپ ...

وای منم چندتا دندون دارم . میترسم دیگه از دندونپزشک . اه

میشه یه صلوات برام بفرستید که منم دامنم سبز شه به فرزند سالم وصالح وعالم؟🥲 
ااره عزیزم 60 تومن خیلی خوار و خفیف شده درآوردنش سخت اما خرج کردنش آسون😐

استارتر نمیخواستین دندونهاتون درشت تر بشه مثلا؟ البته فواصل خوب پر شده👌

2706