2733
2734
عنوان

سوال هایی که هیچ جوابی ندارند....

| مشاهده متن کامل بحث + 46475 بازدید | 788 پست
خوب وقتی همه مردن چی میشه 

قیامت میشه اونوقت ک خدا نانه اعمال همرو باز میکنه و بعضیا نیرن بهشت و بعضیاهم جهنم بعد زندگی مردم اونجا شروع نیشه اونایی ک بهشتن شادی هاشونو میکنن و اونایی ک جهنمن عذابشونو میکشن عین این دنیا ک ما مثلا برای امتحان درس رو خوب میخونیم قطعا معدلم خوب میشه واما اگه نخونوده باشیم معلدلم بد میشه 

البته اینی ک گفتم باور منه 

⛓️🤕مردن وقتی قشنگ است ک تو بخندی و من برایت بمیرم💜🙃 از حاضر جوابای نی نی سایتممم😁
سوال بعدی وقتی ما میمیریم به کجا می ریم؟ منطقی و با علت جواب بدید؟ هیچکس جوابش ۱۰۰٪ درست نبوده برا ...

اینو هیچکس نمیدونه. 

و مردم صرفا بر اساس شنیده ها و.. حرف میزنن. 

شاید نابود شیم

شاید توی یه جسم و هویت جدید متولد شیم

و شاید دنیای دیگه وجود داشته باشه.. 

🖤🕊                                                                                                                                                                                   خون جاری در خیابانها از مقابل خانه‌ی شما نمیگذرد؟                               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سایز پای سیندرلا چند بوده که پای هیچکدوم از دخترای  شهر اون اندازه نبوده؟؟؟

😅😅😅0

⛓️🤕مردن وقتی قشنگ است ک تو بخندی و من برایت بمیرم💜🙃 از حاضر جوابای نی نی سایتممم😁
قیامت میشه اونوقت ک خدا نانه اعمال همرو باز میکنه و بعضیا نیرن بهشت و بعضیاهم جهنم بعد زندگی مردم او ...

عزیزم درسته اما اینو بدون بهشت و جهنم رو خدا گفته 

واقعا تفسیرش اینه؟

دقت کن در قرآن خدا به چیزی که آدم و حوا خوردن اشاره دقیق نکرده که چی بوده 

شاید ما الان اومدیم وارد بهشت و جهنم شدیم 

و تو زندگی قبلی که داشتیم الان اعمال خودمونو پس میدیم 

و بعد خدا داره به ما فرصتی دوباره میده و داریم اعمال خودمون رو الان تغییر می دیم برای زندگی بعدی که زندگی جاودانه ماست

و دریا برای هزارمین بار به تو ثابت خواهد کرد همه چیز میتواند در لحظه تغییر کند.
2731
اینو هیچکس نمیدونه.  و مردم صرفا بر اساس شنیده ها و.. حرف میزنن.  شاید نابود شیم شاید ت ...

هیمن هرکی بر اساس باورهای خودش حرف میزنه و خدا میدونه ک چخبره

اینو هیچکس نمیدونه.  و مردم صرفا بر اساس شنیده ها و.. حرف میزنن.  شاید نابود شیم شاید ت ...

سوالی بی جواب...

و نامحدود جواب....

چه سوال عجیبیست.....

عزیزم درسته اما اینو بدون بهشت و جهنم رو خدا گفته  واقعا تفسیرش اینه؟ دقت کن در قرآن خدا به چ ...

خب اره دیگ دقیقا منظورم همینه ما الان فرصت اصلاح خودمون رو داریم تا اون دنیا عذاب نکشیم

جالبته بود وقتی همه مردن چی دنیا تموم میشه؟

ن خورشید ۵ میلیارد سال دیگ عمر میکنه 

تا پنج میلیارد سال دیگه شکل آدم و حیوانات و آب و هوا تغییر میکنه اونا ک تطبیق پذیر تر بودن طبق انتخاب طبیعی باقی می‌مونن و ژن هاشو سازگار میشه با اون شرایط محیط و تغییرات جسمشون ی جور دیگ میشه مثلا رنگ چشم یا‌‌ مثل گردن زرافه ک بلند شده 

بعد خورشید منفجر میشه ذراتش پخش میشه 

دوباره گوی های سنگی دیگه طبق قوانین فیزیک بوجود میاد طی میلیارد ها سال

ن خورشید ۵ میلیارد سال دیگ عمر میکنه  تا پنج میلیارد سال دیگه شکل آدم و حیوانات و آب و هوا تغی ...

خوب قیامت کیه؟

یعنی فرض کن دور از جون در از جون الان ما فوت کردیم 

اون فوت کرده الان داره کجا زندگی میکنه؟؟

مثل فیلم های تخیلی دنیای جدایی دارن ارواحشون؟؟؟

خب اره دیگ دقیقا منظورم همینه ما الان فرصت اصلاح خودمون رو داریم تا اون دنیا عذاب نکشیم

خوب من میگم بهشت و جهنم بعدی 

اینه آدم های جهنمی آواره بدبخت 

و آرم های بهشتی پولدار و در اوج آرامش هستن

خوب من میگم بهشت و جهنم بعدی  اینه آدم های جهنمی آواره بدبخت  و آرم های بهشتی پولدار و د ...

اوه اوه مغزم خاموشه😅

خوب من میگم بهشت و جهنم بعدی  اینه آدم های جهنمی آواره بدبخت  و آرم های بهشتی پولدار و د ...

یه سوال عجیب تر اونائی که می میرن و نوزادان مثلا تو همون سن نوزادی می مونه روحشون؟؟؟

و اینکه حیوانات بهشت و جهنمی دارن؟؟؟

جنین های سقط شده چی؟؟؟

2706