2733
2739
عنوان

اوققققق داره حالم بد میشه🤢😩🤮

| مشاهده متن کامل بحث + 1683 بازدید | 74 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه عده میگن دست خودشون نیست خودمم یه مدت وسواس داشتم زندگی همه رو جهنم کردم خیلی بده واقعا 

من وسواس کروناداشتم هیچ کجا نمیرفتم که ناراحت نشن حداقل,الان خوب شدم ومیخوام برم

سه روز مونده به سال ۱۴۰۲امضامو عوض کردم,خدایا جز تو کسی رو نداریم پناهمون باش,تن سالم ودل خوش و جیب وکارت پرپول نصیب هممون کن,عزیزانمون وعلی الخصوص بچه هامون وخودمون رو از همه بلاها وبیماری هاحفظ کن,کانون خانواده هامون گرم باشه همیشه,اعتیاد وخیانت از زندگیامون دورباشه,وحالمون به بهترین حال دگرگون بشه,الهم عجل لولیک الفرج,الهم صل علی محمد وال محمد,الهی امین
2742
یکی من میشناسم چند وقت پیش گوشیش شسته بود زیر آب 

🤕

لطفا اگه تو تاپیک من اومدین این موارد رو رعایت کنید!⚠️....خارج از موضوع تاپیک حرف نزنید مثلا اگه سوالی پرسیدم فقط جواب سوالم رو بدید و راهنمایی کنید ولاغیر!....... اگه بحث جدیه و دارای علامت 😭😔هستش خنده و شوخی ممنوع چون واقعا تو اون موقعیت حوصله شوخی کردن ندارم!..... تو تاپیک من سوال های سطحی نپرسید مثلا بگید شپش یا کک چجور حشره ایه ژلیش کردن ناخن چجوریه عوارض کاشت ناخن چی هست و...چون جواب همه اینا تو نت هستش و به راحتی با سرچ به دست میاد.اگه تو تاپیک کسی سوال سطحی بپرسه به جز اون کاربرایی که باهاشون دوستم جواب نمیدم متسفانه!
خب وسواسی بعدا اذیت میشی درمان کن خودتو  الانم ی دستمال بردار گرد و خاکارو تمیز کن

عزیزم بارداری 

خدا رو شکر 

خیلی خوشحال شدم

استراحت مطلقی؟

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
2740
با خودت ملافه و روبالشی میبردی دست شویی هم مجبور میشی میری 🤣🤣 ظرفها رو هم خودت بشور هم کمک کردی ه ...

وایی دستشویی ک صبر میکنم برم خونه اون یکی مادربزرگم چون اون خودش از من بدتر وسواس داره حس تمیزی دارم

نهههه نمی‌خوام بگک میترسم فامیل باشه ولی تقریبا ۷۰ کیلو متر از مشهد خونه این مادربزرگم فاصله داره ول ...

زود بگو پاک کن الان دیگه خیلی ها میان از پدربزرگ و مادربزرگ هاشون سر بزنن

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
عزیزم بارداری  خدا رو شکر  خیلی خوشحال شدم استراحت مطلقی؟

خیلی ممنون

آره عزیزم ۷ ماهم تموم شده دو روزه 

نه استراحت مطلق نیستم سرکلاژ کردم استراحت نسبی میکنم مثلا گاهی بیرون میرم تو خونه هم فقط غذا میذارم 

مامان دوتا دخمل ناز 😍
2706