2733
2739
عنوان

اوققققق داره حالم بد میشه🤢😩🤮

| مشاهده متن کامل بحث + 1683 بازدید | 74 پست

رفع وسواس در تحویل نگرفتنشه یکم یکم تحویل نگیرش اگر رو بدی بدتر میشه

۱.تو یک روح هستی که از برزخ، یک جسم در دنیای خاکی را مدیریت میکنی، پس هر پیام تو از روح تو بیرون میاید۲.دنیای بدون امام تصورش هم سخته اما شیطان از غفلت استفاده میکنه۳.اگر از کارهای دیگران اذیت میشی هنوز روحت کوچیکه۴.بهشت و جهنم تو همان افکار و رفتار توست.علامه حسن زاده فرمود آن دنیا تو خود عملت میشوی۵.دوستان پیام بدن یک عمل مهم برای پول به دست اوردن بگم خودم چند بار تجربه کردم وقتی جواب داد باید به خودم اعلام کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خونمون دوره تهرانهههه

خارج که نیست تهران بلیط بگیر برگرد یا بساز خلاصه نزار،بقیه ناراحت بشن شما شرایط خودتو میدونستی پس،سعی کن حلش کنی کسی این مدلی،با خودت رفتار،کنه ناراحت نمیشی؟

برو خودتو درمان کن,اماناز ادم وسواسی که مهمون ادم بشه,عذابه,فکرکردی فقط خودت تمیزی,باباجمع کن بساطتو

سه روز مونده به سال ۱۴۰۲امضامو عوض کردم,خدایا جز تو کسی رو نداریم پناهمون باش,تن سالم ودل خوش و جیب وکارت پرپول نصیب هممون کن,عزیزانمون وعلی الخصوص بچه هامون وخودمون رو از همه بلاها وبیماری هاحفظ کن,کانون خانواده هامون گرم باشه همیشه,اعتیاد وخیانت از زندگیامون دورباشه,وحالمون به بهترین حال دگرگون بشه,الهم عجل لولیک الفرج,الهم صل علی محمد وال محمد,الهی امین
2731
خارج که نیست تهران بلیط بگیر برگرد یا بساز خلاصه نزار،بقیه ناراحت بشن شما شرایط خودتو میدونستی پس،سع ...

نمیتونم ی دختر ۱۷ ساله تنها برگردم  من خونه خودمونم کسی میاد بعد اینکه می‌ره ساعت ۵ صبح پا میشم همه جارو میشورم ناراحت ک میشم ولی خب چ کنم

خو اکثرا این طورین حیوون ریز و گرد و خاک و ... دارند دیگه

نه والا اصلا اینطور نیست,

سه روز مونده به سال ۱۴۰۲امضامو عوض کردم,خدایا جز تو کسی رو نداریم پناهمون باش,تن سالم ودل خوش و جیب وکارت پرپول نصیب هممون کن,عزیزانمون وعلی الخصوص بچه هامون وخودمون رو از همه بلاها وبیماری هاحفظ کن,کانون خانواده هامون گرم باشه همیشه,اعتیاد وخیانت از زندگیامون دورباشه,وحالمون به بهترین حال دگرگون بشه,الهم عجل لولیک الفرج,الهم صل علی محمد وال محمد,الهی امین

برو یه پتو برا خودت بخر یا یه پتو بشور واسه خودت تا فردا خشک بشه ، یه ملافه بنداز واسه خودت ، ظرفهاتم جدا کن ، در دستشویی رو هم با کیسه فریزر یا مشمبا باز کن ، یه دور در دستشویی هم بشور که خودت تمیزیش رو ببینی  ، خیلی راحت  خونه رو هم جارو بزن 

نمیتونم ی دختر ۱۷ ساله تنها برگردم  من خونه خودمونم کسی میاد بعد اینکه می‌ره ساعت ۵ صبح پا میشم ...

درمان کن خودتو زودتر برو شهر که روانشناس،داره همین الان ،راهکار،بگیر سخته ولی خوب موقعیت خوبیه خودتو درمان کنی یه جوری مشاوره بگیر از اهل این کار

2740
برو خودتو درمان کن,اماناز ادم وسواسی که مهمون ادم بشه,عذابه,فکرکردی فقط خودت تمیزی,باباجمع کن بساطتو

یه عده میگن دست خودشون نیست خودمم یه مدت وسواس داشتم زندگی همه رو جهنم کردم خیلی بده واقعا 

لطفا اگه تو تاپیک من اومدین این موارد رو رعایت کنید!⚠️....خارج از موضوع تاپیک حرف نزنید مثلا اگه سوالی پرسیدم فقط جواب سوالم رو بدید و راهنمایی کنید ولاغیر!....... اگه بحث جدیه و دارای علامت 😭😔هستش خنده و شوخی ممنوع چون واقعا تو اون موقعیت حوصله شوخی کردن ندارم!..... تو تاپیک من سوال های سطحی نپرسید مثلا بگید شپش یا کک چجور حشره ایه ژلیش کردن ناخن چجوریه عوارض کاشت ناخن چی هست و...چون جواب همه اینا تو نت هستش و به راحتی با سرچ به دست میاد.اگه تو تاپیک کسی سوال سطحی بپرسه به جز اون کاربرایی که باهاشون دوستم جواب نمیدم متسفانه!
برو یه پتو برا خودت بخر یا یه پتو بشور واسه خودت تا فردا خشک بشه ، یه ملافه بنداز واسه خودت ، ظرفهات ...

پتو مال خودمونه مامانم واسه من پتو از خونمون آورد  بقیه کارارو بدم میاد اگه کنم تا دو روز حس میکنم دستم کثیفه

با خودت ملافه و روبالشی میبردی

دست شویی هم مجبور میشی میری 🤣🤣 ظرفها رو هم خودت بشور هم کمک کردی هم به دلته

جارو هم بزن گردگیری هم بکن کمک حال میشی و خودت ریلکسسسسی 

ما روزها را به یاد نمیاریم بلکه لحظات رو به یاد میاریم😌        کلمات میتوانند دروغ بگند ورای انها رو ببین😇                    همیشه کاری رو که ازش میترسی رو انجام بده 😎                              
همسایه ما وسواس داست شوهرش خیلی گناه داشت دلم براش میسوخت واقعا خودتون که هیچ  با اطرافیانت ...

ما هم ی همسایه داشتیم وسواس داشت انقد شوهرش اذیت شد ک اینو ول کرد رفت ی زن دیگه گرفت

دو بار بخاطر حرفای چرت سیاسی تعلیق شدم
2706