2737
2739
عنوان

اوققققق داره حالم بد میشه🤢😩🤮

| مشاهده متن کامل بحث + 1683 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما 5 روز رفته بودیم شمال اخخخ خیلی تمیز بوداا اما من وسواس یه دیقه پامو از جوراب در نیاوردم و دمپایی ام پام بود (روفرشی) 

اصن حاللللم بد بودا اما آبجیم انقد اذیتم کرد ک دیگه عادت کردم

2728

وسواس یه اختلال رفتاریه اگه درمان نشه مزمن میشه و در آینده تو خونه خودت هم احساس راحتی نداری

همسایه ما داشت بچش با من همسن بود میرفت مدرسه تو خونه راهش نمیداد تو کوچه بچه رو لخت میکرد یه تشت آب گرم خالی میکرد رو سرش بعد راهش میداد تو حیاط 

اینقدر این کار رو کرد که بچه همش مریض بود به خاطر عفونت که زده بود قلبش‌ عمل کرد ولی تو ۱۷ سالگی از دنیا رفت ولی این مادر بعد اون قضیه افسرده شد و حالا یه زن ۶۰ ساله تنهاست 

این کارای شما تمیزی نیست ، عادت غلط رفتاریه که باعث عذاب خودتون و اطرافیان خواهد شد 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
ن حس میکنم اینجوری بهترم☹️☹️

الان خودت تنهایی وقتی بخوای ازدواج کنی اونموقع واویلاس بچه دارکه بشی دیگه هیچی 

حتما به فکر درمان باش یکیودیدم که دارم بهت میگم اخرش مرده طلاقش داد تو دوران عقد

خدایا تو بساز،توبسازی قشنگتره🙏
وسواس یه اختلال رفتاریه اگه درمان نشه مزمن میشه و در آینده تو خونه خودت هم احساس راحتی نداری همسایه ...

منم اینجوری شدم کسی میاد خونمون دق میکنم دوست دارم اول برن حموم بعد بیان تو یا کسی بهم دست میزنه🙁☹️☹️☹️

2738
خیلی ممنون آره عزیزم ۷ ماهم تموم شده دو روزه  نه استراحت مطلق نیستم سرکلاژ کردم استراحت نسبی ...

خدا رو شکر

مواظب خودت باش 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
منم اینجوری شدم کسی میاد خونمون دق میکنم دوست دارم اول برن حموم بعد بیان تو یا کسی بهم دست میزنه🙁☹️ ...

منم وسواس دارما اما اینجور نیسم 

حتما برو پیش یه روانشناس یا از این لباسای پلاستیکی بپوش و چن ساعت یه بار تعویض کن😂😂

منم اینجوری شدم کسی میاد خونمون دق میکنم دوست دارم اول برن حموم بعد بیان تو یا کسی بهم دست میزنه🙁☹️ ...

همه دارن بهت توصیه میکنن درمان بشی ولی میگی اینطوری بهترم😐 

پس دیگه تاپیک زدن و همفکری نمیخواد 

امیدوارم بهترین ها برات پیش بیاد البته اگه خودت بخوای 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
2706