2752
2734
عنوان

بوی بد دهانم بعد از پونزده سال با این روش،ازبین رفت🌺🙃خدایا شکرت

| مشاهده متن کامل بحث + 66605 بازدید | 231 پست

مرسی عزیزانم

بچه ها این روش بسیار قویه بسیار قوی

ببینید من با قاشق عسل برمیداشتم سیاه دونه میپاشیدم روش،یدفعه میخوردم،بعد سیاه دونه هارو میجویدم

پیشاپیش سیاه دانه هارو پودر نکنین

یک دختر بختیاری بسیار مهربان و خیرخواه هستم😊🌼ازخدا میخوام بحق حضرت عباسش،غم توی دل کسی نباشه و همه دلشون شاد باشه🤲🌼💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باورکنین حتی صبحها هم بیدارمیشم چیزی نخورم اصلا دیگه بویی نیست دراین سالها دهانم پر آدامس هم بود،با ...

منم همین مشکل رو دارم کلی هم دنبالش رفتم ولی الان فهمیدم خلط پشت گلو دارم 

شماهم خلط پشت گلو داشتید

2731

من شنیدم بلافاصله بعد از پودر کردن سیاهدانه با عسل قاتی بشه. یعنی هیچ فاصله ای نیفته

🇵🇸🇮🇷🖤 دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                                                                                    آیت الله حائری شیرازی:«اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»                                   به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                                    
خدا رو شکر  مزه ش تلخ نیست

تلخیش ارزش داره عزیزدلم😍🌺

من اگه مثل زهر هم بود میخوردم😁😃

الان خیالم خیلی راحته خیلیییی🤗

یک دختر بختیاری بسیار مهربان و خیرخواه هستم😊🌼ازخدا میخوام بحق حضرت عباسش،غم توی دل کسی نباشه و همه دلشون شاد باشه🤲🌼💚

البته بچه ها

من قرص مترونیدازول۵۰۰ هم خریدم روزی دوبار میخوردم

ولی این قرص خوردنم نامرتب بود

فوقش چهار روز خوردم

و همزمان عسل وسیاه دانه خوردم

اما عجیب معجزه کرد💜😍🙏شکر خداوند مهربان

عزیزم یا غلبه بلغم داشتی یا عفونت سینوس و یا ناراحتی کلیه که هرسه با سیاهدانه و عسل قابل درمان هست،و هر سه بیماری باعث بوی بد دهان میشن به هرحال خداروشکر که مشکلت رفع شده

ز گیتی دو کس را سپاس...یکی حق شناس و یکی حد شناس :) 🍃🌸
2706