2752
2734
عنوان

بوی بد دهانم بعد از پونزده سال با این روش،ازبین رفت🌺🙃خدایا شکرت

| مشاهده متن کامل بحث + 66600 بازدید | 231 پست
چه مدت خوردی?

گلم حدودا یه ماهه میخورم و گفتم قطعش نکنم فعلا🙃

یک دختر بختیاری بسیار مهربان و خیرخواه هستم😊🌼ازخدا میخوام بحق حضرت عباسش،غم توی دل کسی نباشه و همه دلشون شاد باشه🤲🌼💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم بلافاصله تاثیر داشت ؟ چه مدتی گذشت؟

والله من بعد یه هفته دیدم دارم تاثیرشو میبینم

واقعا قویه این روش عزیزدلم😍

یک دختر بختیاری بسیار مهربان و خیرخواه هستم😊🌼ازخدا میخوام بحق حضرت عباسش،غم توی دل کسی نباشه و همه دلشون شاد باشه🤲🌼💚
2731
گلم حدودا یه ماهه میخورم و گفتم قطعش نکنم فعلا🙃

خدا رو شکر نتیجه گرفتی

منم برا سردی و بلغم میخوام شروع کنم 

کرمان🖤باز هم عزادار این خانه ایم💔 آه از غمی که تازه شود با غمی دگر
شوهر منم دهنش بد بو  خیلی عذاب اوره

این روشو بزار حتما حتما امتحان کنه عزیزدلم

شوهرت تقصیری نداره

من چه شبایی که قایمکی گریه میکردم

چقد گوشه گیر شده بودم

بزار حتما حتما ازهمین فردا امتحان کنه

چند بار در روز خوردی و چند روز طول کشید عزیزم

ممنون بابت راهنمایت❤️❤️❤️

میخوام بدونی که من عوض شدم ، شایدم یکم عوضی .. اینسری دیگه واقعا اون قلب مهربونمو انداختم جلوی سگا تیکه تیکش کردن ؛ میخوام بدونی که دیگه با موش مردگی بازیاتون خام نمیشم ، دیگه فرصت نمیدم دیگه درک نمیکنم ! دیگه با کوچیک ترین چیز ترکتون میکنم و میرم . الان ی قلب جدید دارم با قانونای جدید .. قانون اول و اخرش اینه که اگه از این قلب رفتی ، دیگه راه برگشتی وجود نداره ! یا الان یا هیچوقت .
ادکلن الکل داره داخل دهان نزن شاید متانول باشه  و سمی

فکرشو کن چقد زجر میکشیدم باخودم گفتم حتی اگه سرطان معده بگیرم بازم ادکلنو بخورم⁦☹️⁩

خجالت میکشیدم جلوی دیگران

ولی الان دیگه به اون ادکلن لازم نیست اصلا😃💜

چند بار در روز خوردی و چند روز طول کشید عزیزم ممنون بابت راهنمایت❤️❤️❤️

عزیزدلم

من گاهی روزی دوبار خوردم

گاهی روزی سه چهاربار

شبا قبل خواب حتما خورده بشه

صبحها بعد بیدارشدن حتما خورده بشه

بخداقسم معجزه کرد😍

سلام عزییییزم نمیدونی چقدر ذوق کردم تاپیکتو دیدم اول برا اینکه مشکلت حل شده دوم اینکه منم مثل تو این مشکل درد آور رو دارم ب نظرت منم اینو امتحان کنم جواب میده؟ خیلی تو زندگیم تحقیر شدم و شکستم بخاطر این موضوع من از بچگی داشتم این دردو

تو معده ات درمان شده بود بد دهانت از معده ات بوده 

معده ام بود

خلط پشت گلو بود

حتی سینوزیت هم بود

فکرشو کن همشون باهم درمان شدن

الان بشدت خلط پشت گلو میریزم بیرون

و حتی عفونت و چرک از داخل بینی وسرم میریزن بیرون🙃💜

عزیزدلم من گاهی روزی دوبار خوردم گاهی روزی سه چهاربار شبا قبل خواب حتما خورده بشه صبحها بعد بیدا ...

مرسی ایشالله حاجت روا بشی عزیزم همین الان امتحان کردم واقعا بوی دهنو از بین میبره

میخوام بدونی که من عوض شدم ، شایدم یکم عوضی .. اینسری دیگه واقعا اون قلب مهربونمو انداختم جلوی سگا تیکه تیکش کردن ؛ میخوام بدونی که دیگه با موش مردگی بازیاتون خام نمیشم ، دیگه فرصت نمیدم دیگه درک نمیکنم ! دیگه با کوچیک ترین چیز ترکتون میکنم و میرم . الان ی قلب جدید دارم با قانونای جدید .. قانون اول و اخرش اینه که اگه از این قلب رفتی ، دیگه راه برگشتی وجود نداره ! یا الان یا هیچوقت .
سلام عزییییزم نمیدونی چقدر ذوق کردم تاپیکتو دیدم اول برا اینکه مشکلت حل شده دوم اینکه منم مثل تو این ...

سلام قربونت

مرسی فدات شم

حتما حتما امتحانش کن

شک نکن خوب میشی

من پونزده سال تمام،زجر کشیدم

الان راحت همه رو میبوسم یا حتی ادامسم نمیخورم🤗💜

معده ام بود خلط پشت گلو بود حتی سینوزیت هم بود فکرشو کن همشون باهم درمان شدن الان بشدت خلط پشت گ ...

خداروشکر،ان شاءالله همیشه سالم و تندرست باشی

ز گیتی دو کس را سپاس...یکی حق شناس و یکی حد شناس :) 🍃🌸
2706