2733
2734
عنوان

عبرت واسه اختلاف سنی بالای 8 سال

1472 بازدید | 45 پست

سلام دوستان.... خواستم حاصل تقریبا 9 سال ازدواج با مردی رو بگم که 10 سال ازم بزرگتره.... 

خب اول اینکه بریزید دور که تفاهم مهمه... اینا همش حرف مفته.... شوهر من همیشه میگه واااای ما چقد تفاهم داریم، اما غلط کرده ...تفاهم کجا بود؟ فقط تحمیل بوده. هرچی گفته، هرچی خواسته من بودم که کوتاه اومدم. من از خودم گذشتم. از رویاهام و ارزوهام و هرچیزی.... چون اگه میگفتم من دلم این کار رو میخواد بهم انگ جلف بودن و سبک بودن میزد... من خر هم خودمو نابود کردم، از همه چی گذشتم... این اشتباهو نکنید. بخدا اختلاف سنی اصلا خوب نیست، یکیتون این وسط نابود میشید.... 

حتی یه دختر بچه 7 ساله هم فهمیده من مردم، آرزوهام دفن شدن.... دخترم میگه مامان میدونی فرق آرزو و رویا چیه؟ آرزو چیزیه که بهش میرسی ولی رویا همون آرزویه که بهش نمیرسی... میگه میخوای بری کلاس زبان و ساز یاد بگیری رویاست... 

بیشتر از تنهایی از همدرد نامردت بترس

دقیقا اختلاف سنی خریت محضههههههه😑توهین به خودمم کردم

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مگه نمیزاره بری کلاس؟

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2740

شاید تجربه ی شما بَد بوده 

البته نمیگم تفاوت سنی زیاد خوبه اصلا 

ولی دختر هایی میشناسم با این تفاوت سنی ازدواج کردن و خوشبختن ناگفته نماند مردِ پولدارِ

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر

معمولا میگن نرمالش تا 7 ساله نه بیشتر.... و هم سن بودن یا اختلاف خیلی کم هم خوب نیست.... من شوهرم دقیقا 7 سال بزرگتره... راضیم 

ولی خب مشکل شما هنش ب سن نزبوط نمیشه فک کنم شاید ب اختلاف سلیقه و نظر بیشتر بخوره 

دوس داشتین خاطره بارداری و زایمانم تو تاپیکام هس بخونین
2706