2752
2734
عنوان

عبرت واسه اختلاف سنی بالای 8 سال

| مشاهده متن کامل بحث + 1481 بازدید | 45 پست

ای خواهر به نظرم اختلاف سنی مساله نیست، مشکل شعور هست، که عده زیادی ندارن، مثل شوهر من و شما، ما ۷ سال اختلاف داریم

والا من دوستهام با ۱۸ سال و ۲۰ سال تفاوت سن نمیدونی چه زندگیهای دل انگیزی دارن، چون طرف شعور داره

... و من به تو ایمان دارم...

من وشوهرم خیلیی بیشتر از شما اختلاف سنی داریم ولی مشکلی با این چیزا نداره

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خب شاید یکی همسن باشه اما تفکرش اینجوری باشه شوهر شما مغزش پوسیدس بخاطر اختلاف سن نیس 

نه عزیزم.... اشتباه نکن...مغز ادم اشتباه نمیکنه.. طرف فقط شبیه سازی میکنه خودشو واسه طرف مقابل ولی این اختلاف خودشو نشون میده

بیشتر از تنهایی از همدرد نامردت بترس

عزیزم همه اینطور نیستنا!

الان عمه من ۱۸سال از شوهرش کوچیکتره ولی بهدهمه خواسته هاش رسیده چ خودش بخواد بگه چ دختراش و داماداش و حتب نگاهشم کنی خوشبختی و برقدچشماش قابل تشخیصه

هیس!نفس عمیق بکش!آروم باش!ریلکسسسس...این دنیا پراز تناقضه پراز اشتباه!برای این دیکته پراز اشتباه آرامشتو بهم نریز رفیق💞

ما ۹سال اختلاف سنی داریم

از همسرم فوق العاده راضی ام

ربطی به سن و سال نداره

من سی سالمه همسرم نزدیک ۴۰

ولی حوصله ای که همسرم داره من ندارم😐

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    

دقیقا منم این مشکلا‌رودارم ۹سال تفاوت داریم

نمیخام یه روز چشممو بازکنم ببینم وسط جنگ دوتا بچه هامم👨‍👩‍👧‍👧 نمیخام یه روز ببینم هیچی از زندگی برام نمونده جز پیری👵🏻 میخام بجنگم برا خودم برا ارزوهام 👱🏻‍♀️

منم به این نتیجه رسیدم

۹ سال اختلاف سنی داریم نتیجه اش من شدم یه مرده متحرک

تو هیچ شادی پایه نیست حوصله بچه رو نداره هیچ وقت نتونستم باهاش دردودل کنم درکم نکرد 

چی بگم ؟؟

شما رو به خدا با اختلاف سنی زیاد ازدواج نکنید

تفاوت سنی تو سن های بالا خیلی خودش نشون میذه  مثلا ما مشتری داریم خانم جوون شیک خوشمل شوهرش پی ...

اختلاف سنی وقتی دختر کمتر از ۲۵ سال سن داشته باشه ۹۰ درصد مواقع به شکست منجر میشه و تو این شکستا کمترین میزان تاثیرو چهره و تیپ داره 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
نه عزیزم.... اشتباه نکن...مغز ادم اشتباه نمیکنه.. طرف فقط شبیه سازی میکنه خودشو واسه طرف مقابل ولی ا ...

خب ینی شما میگی هر مردی سنش زیاد شد به آرایش میگه جلف بودن و مخالف ساز و کلاس.و این چیزاس؟

2706