2737
2739

تووروخدا کسی دلیلشو می دونه هرماه دارم تبخال می زنم قبلن اینطوری نبودم شاید هر چندماه یبار یکی می زدم عصبیم کرده خیلیم طول میکشه خوبشه   

بیاید همدیگرو قضاوت نکنیم💛🕊 | من با عقاید خودم زندگی می کنم |  🧃❌😉 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ویروسش فعال شده دیگه. پماد آسیکلوویر همیشه تو خونه داشته باش.تا حس کردی داره میزنه استفاده کن.

دکمه غیرفعالش کجاس🥲 پماد دارم اما تاثیر نداره که قشنگ یه هفته درگیرش میمونم

2740
تب نداری؟   شایدگرمی زیاد میخوری  یا اینکه استرس داری

تب ندارم

عه به گرمی ربط داره؟؟ چون طبع ام سودا بود یمدت هی ارده و شیره خوردم🥺 استرسم که همه داریم

احتمالا عصبیه  تا دیدی داره شروع میشه ی قاشق بزار تو فریزر بزار یخ ببنده بعد بزار روش یخ پیشر ...

متاسفانه وقتی از خاب بیدار میشم می بینم زدم🥺 مررسی عزیزم♥️

اااا.شانس توعه.من اگه همون اول بزنم خیییلی موثره برام.

خوشبحالت🥲 من خسته شدم دیگه نشستم گریه کردم دقیقا چندروز مونده به جلسه لیزرم می زنممممم

تب ندارم عه به گرمی ربط داره؟؟ چون طبع ام سودا بود یمدت هی ارده و شیره خوردم🥺 استرسم که همه داریم

به خاطره همون گرمیه پس

منم یه نوع پرتقال هست خیلی گرمیش بالاس دو سه تا دونه خوردم سریع روی لبم تبخال زد

به خاطره همون گرمیه پس منم یه نوع پرتقال هست خیلی گرمیش بالاس دو سه تا دونه خوردم سریع روی لبم تبخا ...

نمی دوونستم که من دیگه عمرا گرمیجات بخورم😢 نمی دونستم پرتقالم اینطوریههه. من گفتم یموقع از علائمه یه مریضی نباشه که هی می زنم 

2706