2752
2734
عنوان

چرا پشت سر هم لبم تبخال می زنه؟؟ کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 27 پست
در کل همونقدم ک زده این درمان میشه براش عزیزدل  ولی منشا عصبی داره  خواهش گلی♥♥♥

خیلی چیزه سمیههه ♥️🌹 

بیاید همدیگرو قضاوت نکنیم💛🕊 | من با عقاید خودم زندگی می کنم |  🧃❌😉 

عزیزم منم اینجوری بودم هر هفته ی دونه امپول  ب کمپلکس ب ۱۲ بزن.خیلی خیلی خیلی موثره.ی ماه بزن بعد از اون دوسه ماه یبار بزن.تاثیرشو میبینی.همون لحظه ک تبخال زدی سریع پنبه رو الکلی کن بزار روش و فشار بده چند بار تو روز اینکارو کن سریع سریع خشک میشه.وقتی مثل تاول میشه با ی سوزن استریل مایع توشو خالی کن دستمال کاغذی بزار روش و محکم فشار بده تا ابش کشیده بشه اینکارم چند بار تو روز انجام بده.من اینکارارو میکنم خیلی جواب گرفتم امروز ک تبخال بزنم فردا محو شده.ولی قبلا ک از این روشها استفاده نمیکردم تا ۷ روز درگیرش بودم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منم اینجوری بودم هر هفته ی دونه امپول  ب کمپلکس ب ۱۲ بزن.خیلی خیلی خیلی موثره.ی ماه بزن ب ...

مررسی عزیزم از راهنماییت♥️😘 ولی واس من که یخورده بترکه همینطور هی زیاد میشه 😥

2731
سلام زهراا خوبی بالاخره پیدات کرد کاربری قبلیت چرا تعلیق شد بالاخره باپسرعموت عقد کردی اخرش چی شد ...

سلام عزیزم خوبم مررسی توو خوبی؟؟ خودم تعلیق کردمش😶 عقد که نه ولی خو یجورایی باهمیم هنو😁🥰😘

مرسی عزیزم منم خوبی ای جااان😍 خوشبخت باشید درکنار هم عزیزم💚

قوبونت عزیزم ♥️ خوشحال شدم یکی از اون موقع پیدام‌ کرده نررسی که یادت بودم😘

قوبونت عزیزم ♥️ خوشحال شدم یکی از اون موقع پیدام‌ کرده نررسی که یادت بودم😘

عزیزی💚

اخه اون موقع های خیلی ناراحت بودی😅

همش دعامیکردم به هم برسید واقعا خوشحال شدم برات.

ببخشید عزیزم چی شدکه اونم قبول کرد؟یادمه اولا قبول نمیکرد

عزیزی💚 اخه اون موقع های خیلی ناراحت بودی😅 همش دعامیکردم به هم برسید واقعا خوشحال شدم برات. ببخش ...

روزایه بدی بود🤧 مررسی که قشنگم🥰 خیلی اتفاقا بود دی ماهه پارسال تصمیم گرفتیم از اول شرو کنیم خداروشکر رابطمون خوب پیش رف اما خو هنوزم مشکلاتو اینا هس🥲 فعلن که اینطوریه