2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب مبارکه ایشالا بسلامتی
قدمش خیر باشه
روزهای خوبی در پیش داری لذت ببر از یکطرف حس نی نی
از یکطرف همه هوای آدمو دارن خیلی کیف میده
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2731
جوجو منم دارم میرم ازمایش خیلی استرس دارم برام دعا کن منم مثل تو با دله خوش برگردم
هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....
سلام جوجو جوووووووووووووووووووووون
مبااااااااااااااااااااااااارکه عزیزم
خیلی خیلی بهت تبریک میگم
ایشالله این 7 ماه رو به سلامتی طی کنی
از دیروز همش به فکرتم
گر نگهدار من آن است که من میدانم...شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد... تک ستاره زندگیم، دخمل گلم 3 /3/ 93 زمینی شد و بهشت را از آن من کرد... وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ
2740
باربی جون برای شما هم مبارک باشه خانوووومی
گر نگهدار من آن است که من میدانم...شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد... تک ستاره زندگیم، دخمل گلم 3 /3/ 93 زمینی شد و بهشت را از آن من کرد... وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ
مرسی سارا جون انشالله برای شما هم

باربی جون برات دعا میکنم گلم ولی اگه دوتا تست گذاشتی و سریع + شده پس واقا++++++++++ دیگه استرس نداره
فرزانه هستم (متولد 1/1/67)مامان کیان جوجو(متولد 15/11/91)

2706