2733
2734
مرسی عزیزم

طفلی نی نیم اگه به دنیا بیاد از وحشتی که کرده موهاش سیخولی میشه

آخه تو اون تاپیک گفتم که رفتم استخر سوار سرسره آبی شدم از ترس فقط جیغ میزدم که خالم میگفت از جیغات میفهمیدم که تو تویه سر سره هستی ولی ابزم از رو نمیرفتم فک کنم 5 یا 6 دفعه سوارش شدم ههههههههههه
فرزانه هستم (متولد 1/1/67)مامان کیان جوجو(متولد 15/11/91)

خوب خوبه دیگه موهاش فشن میشه دیگه لازم نیست ببریش آرایشگاه هههههه

آخی چه جیگری میشه بوس

نگران نباش اگر خدا بخواد همچین بمونه برات سفت و سخت. یه بچه تپل و مپلی بشه برات که نگو.

یه دوست دارم که بعد از کلی عمل ivf و ... بچه دار نشد بعد بیخیال شد گفت میخوام ذهنمو مشغول خرید خونه کنم و افتاد دنبال این کار. میگفت بعد از مدتی وقت پریودم شده بود دیدم پریود نمیشم رفتم پارک تا میتونستم دویدم تا میتونستم طناب زدم تا میتونستم ورجه وورجه کردم. پریود که نشد هیچ نتیجه اش شد یه دختر خوشگل شیطون که از دیوار راست بالا میره.

توکلت بخدا باشه عزیزم.

من دیگه برم.
خدایا به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی ازت ممنونم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید