2733
2734
عنوان

بیاین عکس بزارم ببینید جهیزیه م با صدتومن جمع میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11316 بازدید | 279 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آ باریکلا،من تو فکر مبلم فقط و فقط بخاطر اینکه از بیرون میام می‌خوام خودمو پرت کنم رو مبل،فرو برم تو ...

من اصلا رو مبل نمیشینم جام کنار بخاریه دوتا بالش میزارم دراز میکشم

میشه عزیزم، من خودم شهریور جهازخریدم، با ۱۲۰ پول وامم. اگه حساب شده بخری و متراژ خونتون کوچیک باشه و اطرافیان یاخودتون چشم و هم چشمی نداشته باشید کاملا میشه. اگه راهنمایی خواستی می‌تونم بهت بگم. 

2731
با صد تومن نمیشه خیلی از وسایلارو گرفت متاسفانه

من با ۱۲۰ هفتاددرصدجهیزیه‌مو گرفتم.البته مدلی که بشه یه زندگی رو شروع کرد، نه شبیه عکسای اینستا یا رسم و رسوم فامیلمون که همه‌چیزشون تا اسپنددود کنشون کامل بود

چرا صد؟وام ازدواج هر کدوم ۱۵۰ میشه شما بده جهیزیه خودت پسره هم برا عقد و عروسی خرجش کنه

بسم الله. دانشجوی پزشکی 💟 متعهد به کارم و مردمم 🤞🏻 من برای داشته هام جنگیدم و تلاش کردم خدایا هدیه هاتو از من نگیر♥️

مبلمان واقن گرونه حالا من مجبور بودم دو دست بگیرم یکیشون ۶۳یکیشون ۴۰

بسم الله. دانشجوی پزشکی 💟 متعهد به کارم و مردمم 🤞🏻 من برای داشته هام جنگیدم و تلاش کردم خدایا هدیه هاتو از من نگیر♥️
2740

بعد عزیزم همه رو ک نباید شما بگیری سرویس خواب تلویزیون کولر چن تیک وسیله درشت رو پسر باید بده 

یعنی مثلا بگیم ۱۲ یخچال و ۸ تومن لباسشویی بشه مثلا ۲۱ اینورا ۱۰ هم دوتا تخت فرش قسطی بردارم . با‌ا ...

جمع و جور بخر چرا نمیشه عزیز بعدا دستت اومد تکمیل کن خونه خودته حرف بقیه هم برات مهم نباشه همه بعد عروسی میزارن میرن 

یعنی مثلا بگیم ۱۲ یخچال و ۸ تومن لباسشویی بشه مثلا ۲۱ اینورا ۱۰ هم دوتا تخت فرش قسطی بردارم . با‌ا ...

به امید خدا میشه

تهرانی فرش برو مولوی

یا کلا یه سر برو فروشگاه های که اقساطی جنس میفروشن

خواهشا هم ظرف وظروف زیاد ووسایل اضافه نخر

برات بهترین ها رو آرزو میکنم

🧚‍♀️بهترین ها سهم تو باشه‌.
اره دارمدش خوبه طلاهم میخواد بخره  ولی مجبور نیستم سرویس طلای ۴۰ تومنی بردارم یه سرویس ظریف دی ...

آفرین اصلا برات چیزی مهم نباشه

فقط اخلاق شوهرت مهمه

خوشبخت باشید

🧚‍♀️بهترین ها سهم تو باشه‌.
2706