2733
2734
عنوان

بیاین عکس بزارم ببینید جهیزیه م با صدتومن جمع میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11343 بازدید | 279 پست
ببخشید اینو‌میگم ولی شوهرت هیچی نداره یعنی با چ امیدی ازدواج کردی

حرفت خیلی زشته خب !

لطفا با گذاشتن هرچه سریع تر عکس خود از حاملگی ناخواسته به روز رسانی کاربر ها جلوگیری کنید.)هزار بار خوردم زمین هر بار قوی تر از قبل بلند شدم.همیشه میگن به مو میرسه ولی پاره نمیشه.اگه برگردم گذشته هیچ چیزی رو تغییر نمیدم، هیچ کدوم از اشتباهامو درس نمیکنم، اتفاقایی که توی گذشته افتاد اشتباهایی که کردم راهای غلطی که رفتم باعث شدن که الان من بهترین ورژن از خودمو داشته باشم، اگه اونا نبودن قدرت و درکو شعور الانو نداشتم.عشق شیرین ترین اشتباه من بود.
شوهرم داره ولی الان کدوم جوون ۳۰ ساله میتونه خونه ی ۳ میلیاردی بخره؟ شوهرم صبح تا شب سرکاره مغازه ز ...

ولش کن از رو دلش یه چی گفت

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تو جهیزیه یه سری چیزا دکوریه 

مثلا سرخ کن ،هوا پز ،و... که اصلا برا اکثریت استفاده نمیشه

یه سری شهرا هستن ارزون تر میفروشن همون مارک مثلا یخچالو 

من خودم از شهرمون یخچال اومدم بخرم نخریدم رفتم بیرون از شهرمون همون یخچالو خریدم سه میلیون کمتر 

ان شاالله هم به پای هم خوشبخت بشید 

هرچی شد الان بخر هرچیم نشد خرد خرد بعدا بخرید

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
2731
هیمالیا و پاکشوما اینا داغونن ؟ 

پاکشوماخوبه اسی بنظرم اگه خونه خودت نیست مبل بیست ودوتومن زیادچون توجابجایی داغون میشه یه چیزی بگیرکه خراب شددلت نسوزه

گاهی انسانم آرزوست
اونوقت طلا ملا چی؟لابد میخوای نخری.شما دوران عقد ندارید؟یکراست میرید سره خونه زندگیتون؟ اگه دوران ع ...

اره دارمدش خوبه طلاهم میخواد بخره 

ولی مجبور نیستم سرویس طلای ۴۰ تومنی بردارم یه سرویس ظریف دیدم ۱۸ تومن اونو میخوام بگیرم 

دیگه ماهی ۲۰ درامدشه ، ک خرج خورد و‌خوراک میشه 

بعد ما میخوایم پولامونو روهم بزاریم بخریم

اینکه من چی بخرم اون چی بخره نداریم 

بله با دست بشوره وقتی الان پول ندارن بعدا که پول داشتن بخره می تونه یخچال مارک بهتری برداره که نیا ...

خدایی خودت حاضری هر هفته با دست لباس بشوری که اینجا داری تز میدی؟ کی گفته یخچال ایرانی بده؟ که بخواد بره مارک بگیره تو همین تاپیک دارن میگن همین مارک خریدن و خوب بوده 

یعنی مثلا بگیم ۱۲ یخچال و ۸ تومن لباسشویی بشه مثلا ۲۱ اینورا ۱۰ هم دوتا تخت فرش قسطی بردارم . با‌ا ...

یخچالتو تحقیق کن یه جنس خوب بردار مبلو سرویس خواب واجب نیستش بعضی جاها قسطی هم میدن ازدم قسط بخر که وسایل واجبو بگیری 

یعنی مثلا بگیم ۱۲ یخچال و ۸ تومن لباسشویی بشه مثلا ۲۱ اینورا ۱۰ هم دوتا تخت فرش قسطی بردارم . با‌ا ...

من دوساله ک ازدواج کردم،اون موقع با سی ملیون هم مراسم جمع و جور گرفتم،هم پنج تومن دادم رهن خونه،هم چن تیکه وسیله خوب گرفتم،الانم هنوز مبل ندارم،ولی واقعا لازم نیس،پول مبل تو بده یخچال خوب بگیر،لوازم برقی تو مارک های خوب بگیر،ضرر نمیکنی روز ب روز گرون تر شده میره،بعدم گوشت کوب برقی و سرخ کن وووو اینارو نگیر،شاید سالی یکبار هم استفاده نکنی،پس چهار تا تیکه بگیر ولی خوبشو بگیر

چندتا تیکه بگیر ولی خوب بگیر 

مبل الان اضافیه نخر بعدا بخر تو کابینتی هم کم کم بخر مثلا ی ۶ نفره ارکوپال ی دست قابلمه یکم پلاسکو و..

مامانم همیشه میگه من ۹ ماه سختی کشیدم ک قلبت شکل بگیره نذار یکی تو ده ثانیه بشکونه بره
نه عزیزم چرا داغون من یازده ساله دارم از وسایلم که ایرانیه استفاده میکنم والا راضی هم هستم ماشینم آب ...

درسته

منم ۱۵ ساله دارم از ماشین آبسال استفاده میکنم 

استار کاش شما هم ماشین لباسشویی آبسال بگیری

شوهرم داره ولی الان کدوم جوون ۳۰ ساله میتونه خونه ی ۳ میلیاردی بخره؟ شوهرم صبح تا شب سرکاره مغازه ز ...

عزیزم خدا قوت به نامزدت. با حرفای اینا دلسرد نشو. بالاخره زندگی بالا و پایین داره. باهم می تونید زندگیتونو بسازید. قرار نیست همون اول کاری همه چی زندگی فراهم باشه

💔 امام رضا منم بخر؛ بین زمین و آسمون منم ببر💔      ندارم حاجتی از هیچکس، با یکی کار من افتادست و بس، من نمی خواهم جز آنچه خواهداو، حال من می داند و می بیند او 💕🌿🌿 محبوب من! شما که نباشید، همه ی بغض های جهان در گلوی من است #امام زمانم💔  کفن کنید مرا رو به قبله ی حرمش💛💚 نجف چه جای قشنگی برای تدفین است..💛💚 آرمان و روح الله رفتند؛  تا آرمانِ روح الله بماند💕💔 فراموش نخواهیم کرد که به بهانه و اسم مقدس آزادی؛ چه جنایت ها که نکردید.. #آرمان_علی وردی #روح الله_عجمیان ( مثل اربابتان حسین؛ غریب گیرتان آوردند....😔)
2706