2737
2734
عنوان

بیاین عکس بزارم ببینید جهیزیه م با صدتومن جمع میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11251 بازدید | 279 پست
یعنی مثلا بگیم ۱۲ یخچال و ۸ تومن لباسشویی بشه مثلا ۲۱ اینورا ۱۰ هم دوتا تخت فرش قسطی بردارم . با‌ا ...

یخچال من ایرانی اون موقع 1 تومن خوریدم وقتی ساید 10 تومن بود هنوزم سالمه و اصلا خراب نشده مارکشم معروف نیست مهم اینه که کارت راه بیوفته بقیه اش فرمالیته هست لوازم ضروری بگیر بقیه اش یا کادو میاد یا بعدا کم کم میخری

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش
هیمالیا و پاکشوما اینا داغونن ؟ 

پاکشومابهترین مارک ایرانیه

دلی من بس توئ تیایا بوتونبئ لیه نایا❤❤بامن خصومت شخصی داری نی نی یار هرشب میخام صبح پامیشم تعلیق میشم😐😐کاربری پنجمه 🥲🥲جون مادرتون تعلیقم نکنین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سرویس خواب رو چوب نگیر ام‌دی آف بگیر مبلمان رو حتما نمیخاد چوب فلان بگیری من مبلمانم ازهمین فروشگاه معمولا که با چوب معمولی ساخته شده خریدم خدایی عالیه 

باردارنیستم میخام انرژی های مثبت رو جذب کنم ان شالله تاعید من دوقلو باردارم شد ولی بدتر شد ازدستش دادم
مبلت چند عزیزم؟ ما امسال واسه خونه بابام مبل خریذیم ۶ تومن

عزیزم به نظر منم فعلا مبل نخر؛ یا ارزوتر بردار؛ به جاش بذار رو پول یخچالت. اون واجب تره

ندارم حاجتی از هیچکس، با یکی کار من افتادست و بس، من نمی خواهم جز آنچه خواهداو، حال من می داند و می بیند او 💕🌿🌿 محبوب من! شما که نباشید، همه ی بغض های جهان در گلوی من است #امام زمانم💔  کفن کنید مرا رو به قبله ی حرمش💛💚 نجف چه جای قشنگی برای تدفین است..💛💚 آرمان و روح الله رفتند؛  تا آرمانِ روح الله بماند💕💔 فراموش نخواهیم کرد که به بهانه و اسم مقدس آزادی؛ چه جنایت ها که نکردید.. #آرمان_علی وردی #روح الله_عجمیان ( مثل اربابتان حسین؛ غریب گیرتان آوردند....😔)
2731
به نظرم لباسشویی نخر به جاش یه وسیله دیگه بگیر چون حالا که پول ندارین لباسشویی واجب نیست

نه بابا لباسشویی جزو مهم هاس بنظرم

اگه بخواد چیزی و حذف کنه

چرخ گوشت و آبمیوه گیری و همزن و ساندويچ ساز و پلوپز و برقی های کوچیک آشپزخونه س

خدایا شکرت🤲🍃

عزیزم اینا میخوان همه چی لاکچری باشه مهمه زندگی خودته

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش
با دست بشوره؟! چی واجب تره

بله با دست بشوره وقتی الان پول ندارن

بعدا که پول داشتن بخره

می تونه یخچال مارک بهتری برداره که نیاز نباشه دوباره چند سال دیگه عوضش کنه

2740
ببخشید اینو‌میگم ولی شوهرت هیچی نداره یعنی با چ امیدی ازدواج کردی

شوهرم داره ولی الان کدوم جوون ۳۰ ساله میتونه خونه ی ۳ میلیاردی بخره؟

شوهرم صبح تا شب سرکاره مغازه زده هرچی داشته واسه مغازه گذاشته و ماشین خریده

دیگه منبع درامد دیگه ایی شما میشناسی؟

اونوقت طلا ملا چی؟لابد میخوای نخری.شما دوران عقد ندارید؟یکراست میرید سره خونه زندگیتون؟

اگه دوران عقد دارید خب شوهرت با حقوقش کم کم بخره لوازم سنگین.مگه گردن اون نی؟

صد میلیون برای درشت و ریز کمه تو این زمونه

ولی د‌یجی ول کن برو بیرون بازار بگرد قیمتارو ببین

خدا بزرگه برا کار خیر جور میشه

اما فکرات کن

شوهرت میتونه اجاره و قسط و خرج خونه و خرج خودتون بده بچه هم میاد اینوسط اول آخرش

اگه نمیتونه بشین خونه بابات خودت بدبخت نکن چون این گرونیا باعث میشه مردا کم بیارن بدخلق میشن همش زندگی دعوا و بی احترامی و تلخی

ازدواج نکنی با آدمی ک مالی ضعیفه خیلی بهتره

دوست معمولی بمونید  

بنظرم یخچال و لباسشوییتو مارک بگیر هیچوقت اذیتت نکنه بجاش قالی ک زود ضده میشی یا مبل اینارو با کمترین قیمت بگیر مثلا قالی فانتزی بگیر مبل حالت ال مانند ارزونن چندتا کوسن خوشکل اکلیلی بزار روش خوشکل میشه وسایل برقی هیچکدوم‌واجب نیس جز کتری برقی بقیش نگیر اصلا

قشنگی چشماتُ روی کره ماه پیدا کردم .

من سال 98 و 99 کل خرید لوازم جهیزیه (خرید خودم و شوهرم روی هم) شد حدود 70 تومن . مثلا همین لباسشویی 7 کیلویی پاک شوما رو ما خریدیم 6 و خرده ای . الان همه چی تقریبا دو برابر شده 

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد

من یخچالم الکترواستیل لباسشوییم پاکشوما باکلی ویزای ایرانی دیگه خدایی راضیم سرویس بلورمو توی تازه گرفتم

باردارنیستم میخام انرژی های مثبت رو جذب کنم ان شالله تاعید من دوقلو باردارم شد ولی بدتر شد ازدستش دادم

نه عزیزم چرا داغون من یازده ساله دارم از وسایلم که ایرانیه استفاده میکنم والا راضی هم هستم ماشینم آبساله باورت میشه شده روزی چندبار استفاده کردم یخچالم ایرانیه مطمعن باش میشه با صد تومن وسایلتو بگیری