2733
2734
عنوان

بیاین عکس بزارم ببینید جهیزیه م با صدتومن جمع میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11254 بازدید | 279 پست

انشاالله ک خوشبخت بشی عزیزم خیلی از وسایلایی ک ضروری نیست نخری  با ۱۰۰تومن جمع میشه  ب حرف بقیه هم توجه نکن ک  وسیله هات مارک نیستن و از این حرفا منم چندسال پیش با ۱۰میلیون جهاز خریدم  وسیله هام ایرانیه بعد هفت سال اخ هم نگفتن   چرخ گوشت و چیزای برقی کوچیک هم ب مرور بعدا خریدم  

لطفا برای سلامتی  تو دلیم یه صلوات میفرستی🥺❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بله میتونی بخری ،من پارسال با ۹۰ تومن ،مبل ،آیینه کنسول،میز تی وی،جاکفشی،۲ دست ظروف چینی،۳ دست آرکوپال،ظروف پذیرایی بلور،پرده آشپزخانه پرده پذیرایی،فرش آشپزخانه،دراور لباس،رگال لباس،چرخ خیاطی،آبمیوه گیر ۴ کاره، آرام پز برقی ۸ کاره،جاروبرقی،همزن برقی کاسه دار، ترازو آشپزخانه،اجاق گاز،ماکروفر،سماور گازی،سرویس قابلمه عالی گرانیت،سرویس قابلمه در حد متوسط گرانیتی، وسیله های بدردبخور پلاسکویی، ۳ دست رخت خواب،سرویس ۲۴ تفره قاشق و چنگال و کارد جنس عالی، سرویس ظروف حبوبات و چای و قند شیشه ای، چند تا کشو قاشق چنگال،سرویس دستمال ودمکنی، سرویس پارچ و لیوان آب،سرویس لیوان شربت،سرویس استکان ،سینی استیل پذیرایی جنس عالی،رنده چند کاره،ساعت،سرویس ملاقه و کفگیر ،سرویس چاقو آشپزخانه،سرویس کاردو چنگال پذیرایی، و کلی چیزای دیگه فراوون ،

ببخشید اینو‌میگم ولی شوهرت هیچی نداره یعنی با چ امیدی ازدواج کردی

الان اينو پرسيد اسي؟

نظر شما رو در اين مورد خواست؟

چرا انقدر بي چاك دهن و بي مهابا حرف ميزنيد آخه؟

شما از كجا ميدوني همسرش جنم نداشته باشه ؟

يه ساله از شوهر تو هم جلو نزنه؟

تو رو خدا مزمزه كن حرفت رو يه روز ميبيني خدا بد گذاشته تو كاسه ت ها 

انقدر راحت با اون كلمات سميت آتيش به جون مردم نذار 

اميدوارم كه فقط از روي جهل اين حرف رو زده باشي ربطي به ذات خراب و بدجنس نداشته باشه

من با ۱۵۰ تومن وام ازدواجمم  و اینکه بیشتر چیزامم خودم و مامانم از قبل گرفته بودیم نتونستم جهیزیه ام و جمع کنم و هنوز کم دارم یه سری چیزا و نگرفتم 

خدا کمک کنه به همه ❤❤خیلی چیزاتومیتونی قسطی بگیری و خواهرانه بگم اصلا به شوهرت تو گرفتن خونه کمک نکن و پولت و بزار برای جهیزیه پشیمون میشی خیلی ام پشیمون میشی

2740

آره عزیزم میشه 

اگر هم چیزی نشد بگیری کم کم تو زندگیت میخری. ‌ دنیا مارک و وسایل خارجی هم ادم داشته باشه اما دلش با شوهرش خوش نباشه زندگی مشترک هیچ ارزشی نداره.

اینو منی میگم که  ۸ سال پیش با مخالفت خانوادم ازدواج کردم و شوهرم برای اثبات خودش گفت هیچ جهاز نیار حتا اوایل تلویزیون هم نداشتیم. ‌اما تو این سالها هم خونه ساخت شوهرم هم بهترین وسایل و با سلیقه خودم خرید.

میشه با دست یمدت لباس شست میشه بدون تخت خوابید میشه فریزر و صد تا وسیله برقی آشپزخونه رو نداشت . ولی خوشبخت بود.

من بودم و خلوت منو... ترانه های داریوش... تا زمستون ۹۲ که یکی اومد که نفس می کشید تو هوای داریوش💕 شدیم هم قدم، هم دل و هم صدای هم تو ترانه " شام مهتاب"🍁 باتو...باتو اگه باشم وحشت از مردن ندارم.لحظه هام پر میشه از تو وقت غم خوردن ندارم💑 کنار هم آرامش امروزمونو ساختیم،  تو خوشی و ناخوشی کنار هم بودیم، حالا امروز هر دومون باور داریم که هزار برابر از روزای اول عاشق تریم... خدایا ازت ممنونم که هوای دل عاشقمونو داری🙏