2737
2739
عنوان

بیاین عکس بزارم ببینید جهیزیه م با صدتومن جمع میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11316 بازدید | 279 پست
وای منم،پارسال دو بار رفتم مسافرت،داخلی ها😂ولی خب با وجود اینکه میخواستم مبل بگیرم،ولی نگرفتم،در عو ...

همیشه خوش باشی منم آخر ماه باز میرم مسافرت بیخیال ها مگه مردم با ما زندگی میکنن ناراحت مارک یخچال و گاز منن بخرن بیارن یا پول بدن بگن بخر بزار😂😂

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرم داره ولی الان کدوم جوون ۳۰ ساله میتونه خونه ی ۳ میلیاردی بخره؟ شوهرم صبح تا شب سرکاره مغازه ز ...

ولش کن گلم ..اره همیناروبخر حالا زندگیت رو راه بندازی بقیش خدابزرگه خوشبخت بشی انشاءالله 

💚🧡در جوانی ام... دلتنگ جوانی شده ام...چه کرده اند با ما🧡💚
دمت گرم عزیزم از راهنمایی هات ممنونم 

قربانت خوشبخت بشی.دلگرم باش.ب بلندپروازیای اینجا نگاه نکن.فقط باید وقت بذاری بگردی قیمتا فرق دارن.قیمت مناسبتر بگیری.ما خیلی میگشتیم.هر مغازه اجناس یکسان قیمتای مختلف میدادن

لوازم آشپزخونتم چیزایی ک واقعا استفاده میکنی بخر.من هرچی خونه مادرم نداشتیم نخریدم.مثل ماکروفر ساندویچ ساز سرخ کن قهوه ساز غذاساز مرکبات گیری بخارشور میوه خشک کن تخم مرغ پز و اینا نخریدم.پلوپزم بیخوده ولی من ب هوای زودپز رفتم فروشنده گفت مولتی کوکر بخر ک هم سرخ کنه هم زودپز پلوپز ارامپز و اینا ک جوگرفتم خریدم

حالا اینم  بدک نی

مثلا چایساز من الان میگم کتری برقی میخریدم کارا تر بود

یا خوردکن میگم اگه میخریدم خیلی عالی بود

سبزی خوردکن پشیمونم خریدم.بلااستفادست.سبزی میده ادم بیرون خورد کنن

قابلمه هم ی سرویس تفلون یکی روی بخری کافیه

سرویس چینی و یکی دم دستی کافیه حالا یا بلور یا ارکوپال

سرامیک و سفال و چوب ول کن اونا واجب نی

چرخ خیاطی نخریدم.چه کارم میاد

اتو ساده نه پرسی

من پارچ و لیوانم حتی نوری تازه خریدم.الان یک سال عروسی کردیم کسی جز مادرشوهرم و مادرم نیومدن خونمون.دیگه مثل قدیم رفت آمد زیاد نیس ک ظرف زیاد بخوای

بعد ب مرور میخری.تاابد ک با همین لوازم سر نمیکنی

واجبات بخر فقط بعد برو سراغ عیر واجبات

لیست بنویس اولویت بندی کن

ولی زنهار که از عیدایی ک برا عروس عیدی میارن نگذر.شده یه سکه پارسیان،یه گوشواره ظرییییف بخره برات ولی بگو بیاره چون ارزشت حفظ میشه و خاطراتش برات میمونه

ناانید نشو اینجا همه دختر اعلی حضرتن جز لوازم خارجی هیچی نمیتونن مصرف کنن😑😂

خوشبخت بشی

2731
دقیقا...یه دوسه سال دیگه که دلتو بزنن و خسته شی دونه دونه میفروشی ... البته الان بفروش راحت میشی ...

اتفاقا بعضیاشو که یکم استفاده کردم رو شروع کردم به فروختن 

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برعکس شما باز من فک میکنم،سرویس چوب دارم ولی مبل ندارم،کلی هم استفاده میشه از تخت و کمد و اینا،ولی م ...

دقیقا من الان رو زمین نشستم دارم تکیه دادم به مبل چایی میخورم،😁

2740
قربانت خوشبخت بشی.دلگرم باش.ب بلندپروازیای اینجا نگاه نکن.فقط باید وقت بذاری بگردی قیمتا فرق دارن.قی ...

یک دنیا ممنون از وقتی ک گذاشتی فداتشم و اینقد دقیق راهنمایی کردی. خوشبخت باشید

اگه تهران هستی،داخل یافت آباد یه شهرک داره،اسمش رو فراموش کردم،اونجا تولیدی مبل داره،قیمتش از بازار خیلی پایین تر بود،من جدیدا نرفتم،و موقع جهازم واقعا ارزون گرفته بودم 

خآنمی یخچال دیپورت رو راضی هستین  منم میخوام مدل اکسپلور که تو تلویزیون تبلیغ میکنه رو بخرم

بله عزیزم من راضیم.من ۳ سال پیش گرفتم.مدل t7.بالا فریزر پایین یخچال..جادار هم هست نسبت به مدلای دیگه یخچال فریزرا.جاریم هم دیپوینت گرفت بالا یخچال پایین فریزر شاید مدل مال اون همین باشه که شما میگی

دقیقا من الان رو زمین نشستم دارم تکیه دادم به مبل چایی میخورم،😁

آ باریکلا،من تو فکر مبلم فقط و فقط بخاطر اینکه از بیرون میام می‌خوام خودمو پرت کنم رو مبل،فرو برم توش😂ی کاناپه نرم نرم نرم میخوام

همیشه خوش باشی منم آخر ماه باز میرم مسافرت بیخیال ها مگه مردم با ما زندگی میکنن ناراحت مارک یخچال و ...

والا،الان خاله ی من تقریبا هم سن و سالیم،کلی وسیله گرفتم،اجاق کارش فرع،مال من طرح فر،ماشین لباس شویی اتومات داره،مال من دوقلوعه(ب نظرم همینکه تمیز میشوره کافیه برام 😂)اون مبل داره من ندارم،کلی وسیله دیگ هم داره،کلی طلا،ولی من ی چوسه طلا دارم😂میز تلویزیون داره،ولی من ندارم،کلی خرت و پرت دیگ ،ولی من و شوهرم با همین نداشته هامونم خوشحالیم،بود و نبودش فرقی ندارن و تاثیر آنچنانی هم نداره،ولی هر چی میگی از سفر بگووو🤤🤌شده ۵تومن داشتم با همون رفتم مسافرت😂ب شوهرمم گفتم سفر مکه تو سند ازدواج مو،نمیخوام،ببره من و کنسرت خارج کشور🥲🫂

2706