2733
2734
عنوان

بیاین عکس بزارم ببینید جهیزیه م با صدتومن جمع میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11343 بازدید | 279 پست

خدا بزرگه عزیزم خداروشکر همسرت مغازه زده شغل داره باز تو زندگی کم و کسر داشتی اضافه می‌کنی چقد عاقله همسرت به جای عروسی آنچنانی مغازه زده و ماشین خریده حتما میتونی بخری بری جلو خدا برات راهها و باز می‌کنه فقط به قول بچه ها سعی کن یخچالتو خوبتر برداری

بعضی از وسایل چند کاره هستند مثل غذا ساز و اینها به جای چرخ گوشت و مخلوط کن هم استفاده دارند عزیز هوشمند خرید کن و به صرفه بعضی چیزها الان اصلا کارا نیستند و دکوری شدن 

انسانیت داشته باشیم به معنای واقعی در غیر این صورت فقط یک مخلوق هستیم مثل همه مخلوقات جهان 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی فقط چیزایی که واقعا توی زندگی لازم میشه بخر  اضافی به هیچ عنوان نخر من کلی لوازم برقی خر ...

دقیقا...یه دوسه سال دیگه که دلتو بزنن و خسته شی دونه دونه میفروشی ...

البته الان بفروش راحت میشی ..که چی انبار بشه و هی زحمت تمیز کردنشونو بکشی

2731
باور میکنی خانواده ی من از نظر مالی مشکل ندارن ولی الان بیای تو خونه همون وسایل رو میبینی که سی سال ...

وای منم،پارسال دو بار رفتم مسافرت،داخلی ها😂ولی خب با وجود اینکه میخواستم مبل بگیرم،ولی نگرفتم،در عوضش خیلی بهم خوش گذشت،تا حالا دریا رو ندیده بودم،خیلی خوش گذشت

مرسی عزیزم عالی بود لیست قیمت هات

خواهش میکنم تازه فک کنم اون گازو قیمت زیاد گفتم میتونی درکنارش جاروبرقیم بگیری

همه وسایل الان ایرانی هستن و خوبم هستن من یخچالم هیمالیاس مال خواهر دپوینت هردوشونم عالین واقعا

ادم دلشم نمیاد رد کنه

آره به خدا 

هم نو هستن 

هم بلخره چون اسم جهیزیه روشه و پدر و مادر زحمت کشیدن گرفتن منم دلم نمیاد رد کنم 

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره فکر کنم بشه  یه چیزایی واقعا ادم لازم نی میتونی نگیری  مثل سرخکن و چای ساز و ...اینا ...

من سال ۹۵ عروسی گرفتم اول سال دقیقن ۱۰۰ تومن شد جهیزیه ام تازه ماشین و خونه هم بابام داد ولی الان فکر میکنم که چقدر اشتباه کردم اینقدرررر به خودم و مامان و بابام فشار آوردم کاش ساده گرفته بودم همه چیزو یعنی اینجوری بود که به شوهرممم خیلی خیلی سخت گرفتم واقعا هرچی ساده تر پیش برید بهتره انشالله خدا همه ی  جوون ها رو خوشبخت کنه🤲🏻🤲🏻🤲🏻

بیست سال بعد، بابت کارهایی که نکرده ای بیشتر افسوس می خوری تا بابت کارهایی که کرده ای!
2706