2737
2734
عنوان

بیاین عکس بزارم ببینید جهیزیه م با صدتومن جمع میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11316 بازدید | 279 پست

انشاالله ک خوشبخت بشی عزیزم خیلی از وسایلایی ک ضروری نیست نخری  با ۱۰۰تومن جمع میشه  ب حرف بقیه هم توجه نکن ک  وسیله هات مارک نیستن و از این حرفا منم چندسال پیش با ۱۰میلیون جهاز خریدم  وسیله هام ایرانیه بعد هفت سال اخ هم نگفتن   چرخ گوشت و چیزای برقی کوچیک هم ب مرور بعدا خریدم  

لطفا برای سلامتی  تو دلیم یه صلوات میفرستی🥺❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بله میتونی بخری ،من پارسال با ۹۰ تومن ،مبل ،آیینه کنسول،میز تی وی،جاکفشی،۲ دست ظروف چینی،۳ دست آرکوپال،ظروف پذیرایی بلور،پرده آشپزخانه پرده پذیرایی،فرش آشپزخانه،دراور لباس،رگال لباس،چرخ خیاطی،آبمیوه گیر ۴ کاره، آرام پز برقی ۸ کاره،جاروبرقی،همزن برقی کاسه دار، ترازو آشپزخانه،اجاق گاز،ماکروفر،سماور گازی،سرویس قابلمه عالی گرانیت،سرویس قابلمه در حد متوسط گرانیتی، وسیله های بدردبخور پلاسکویی، ۳ دست رخت خواب،سرویس ۲۴ تفره قاشق و چنگال و کارد جنس عالی، سرویس ظروف حبوبات و چای و قند شیشه ای، چند تا کشو قاشق چنگال،سرویس دستمال ودمکنی، سرویس پارچ و لیوان آب،سرویس لیوان شربت،سرویس استکان ،سینی استیل پذیرایی جنس عالی،رنده چند کاره،ساعت،سرویس ملاقه و کفگیر ،سرویس چاقو آشپزخانه،سرویس کاردو چنگال پذیرایی، و کلی چیزای دیگه فراوون ،

ببخشید اینو‌میگم ولی شوهرت هیچی نداره یعنی با چ امیدی ازدواج کردی

الان اينو پرسيد اسي؟

نظر شما رو در اين مورد خواست؟

چرا انقدر بي چاك دهن و بي مهابا حرف ميزنيد آخه؟

شما از كجا ميدوني همسرش جنم نداشته باشه ؟

يه ساله از شوهر تو هم جلو نزنه؟

تو رو خدا مزمزه كن حرفت رو يه روز ميبيني خدا بد گذاشته تو كاسه ت ها 

انقدر راحت با اون كلمات سميت آتيش به جون مردم نذار 

اميدوارم كه فقط از روي جهل اين حرف رو زده باشي ربطي به ذات خراب و بدجنس نداشته باشه

من با ۱۵۰ تومن وام ازدواجمم  و اینکه بیشتر چیزامم خودم و مامانم از قبل گرفته بودیم نتونستم جهیزیه ام و جمع کنم و هنوز کم دارم یه سری چیزا و نگرفتم 

خدا کمک کنه به همه ❤❤خیلی چیزاتومیتونی قسطی بگیری و خواهرانه بگم اصلا به شوهرت تو گرفتن خونه کمک نکن و پولت و بزار برای جهیزیه پشیمون میشی خیلی ام پشیمون میشی

2738

آره عزیزم میشه 

اگر هم چیزی نشد بگیری کم کم تو زندگیت میخری. ‌ دنیا مارک و وسایل خارجی هم ادم داشته باشه اما دلش با شوهرش خوش نباشه زندگی مشترک هیچ ارزشی نداره.

اینو منی میگم که  ۸ سال پیش با مخالفت خانوادم ازدواج کردم و شوهرم برای اثبات خودش گفت هیچ جهاز نیار حتا اوایل تلویزیون هم نداشتیم. ‌اما تو این سالها هم خونه ساخت شوهرم هم بهترین وسایل و با سلیقه خودم خرید.

میشه با دست یمدت لباس شست میشه بدون تخت خوابید میشه فریزر و صد تا وسیله برقی آشپزخونه رو نداشت . ولی خوشبخت بود.

من بودم و خلوت منو... ترانه های داریوش... تا زمستون ۹۲ که یکی اومد که نفس می کشید تو هوای داریوش💕 شدیم هم قدم، هم دل و هم صدای هم تو ترانه " شام مهتاب"🍁 باتو...باتو اگه باشم وحشت از مردن ندارم.لحظه هام پر میشه از تو وقت غم خوردن ندارم💑 کنار هم آرامش امروزمونو ساختیم،  تو خوشی و ناخوشی کنار هم بودیم، حالا امروز هر دومون باور داریم که هزار برابر از روزای اول عاشق تریم... خدایا ازت ممنونم که هوای دل عاشقمونو داری🙏