2752
2734
عنوان

بیاین عکس بزارم ببینید جهیزیه م با صدتومن جمع میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11343 بازدید | 279 پست

یعنی مثلا بگیم ۱۲ یخچال و ۸ تومن لباسشویی بشه مثلا ۲۱ اینورا

۱۰ هم دوتا تخت فرش قسطی بردارم .

با‌اون ۲۰ تومن  وام خودم هم وسایل اشپزخونه بخرم 

تی وی هم داریم 

یه دست مبل دیدم ۲۲ تومن

سرویس خواب هم شوهرم میخره 

با صد تومن نمیشه خیلی از وسایلارو گرفت متاسفانه

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم ت این شرایط جوناا چکار کنن؟ یا باید بابای پولدار داشته باشن  یام خلاف 🥲🥲

چندسالشه .... 

درسته منم ک اینو‌میگم اوضاعم بدتر بود عقد کردم من ک شاغل هم‌نیستم ولی تحملش سخت نیست بعضی وقتا میگم کاش اینکارو‌باخودم‌نمیکردم

قشنگی چشماتُ روی کره ماه پیدا کردم .
شما داری؟ راضی هستی؟

آره عزیزم فقط لباسشوییم سفیده اونم میخام عوض کنم سیلوربگیرم رنگ سفیدبه مرور رنگش روبه زردمیره ولی سیلورهمیشه خوشگل میمونه

دلی من بس توئ تیایا بوتونبئ لیه نایا❤❤بامن خصومت شخصی داری نی نی یار هرشب میخام صبح پامیشم تعلیق میشم😐😐کاربری پنجمه 🥲🥲جون مادرتون تعلیقم نکنین 

اگ بخوتی کامل بگیری نمیشه...

سروبس چوب رو نگیر مثلا تخت خواب و میز ارایش زیاد کاربردی نبود واسه من ...و نهار خوریم..

فقط مبلمان و میز تی وی و جا کفشی بگیر

همینجوری باید از خیلی چیزا بزنی ک بتونی جمعش کنی...

مبلت چند عزیزم؟ ما امسال واسه خونه بابام مبل خریذیم ۶ تومن

۶ تومن مبل چ خوب🤩 اصلا دیگه مبل ۶ تومنی دیگ نیست من یعنی رفتم از خود تولیدی شهرم گرفتم چون‌تو‌مغازه ها همونو‌ میگفتن ۲۲ ۲۵ کم کمش ۱۹ رنگای زشت ولی از تولیدیش گرفتم ۱۵

قشنگی چشماتُ روی کره ماه پیدا کردم .
به نظرم لباسشویی نخر به جاش یه وسیله دیگه بگیر چون حالا که پول ندارین لباسشویی واجب نیست

لباسشویی خیلی واجبهه😐

خواهم‌ک‌ ب خلوتکده ای ازهمه دور من باشم ومن باشم‌ومن ..
ببخشید اینو‌میگم ولی شوهرت هیچی نداره یعنی با چ امیدی ازدواج کردی

به امید اینکه با هم زندگیشونو بسازن

اینطور که شما دخترا میخواید یا باید پسره باباش پولش ازپارو بالا بره و حمایتش کنه یا موهاش مثل دندوناش سفید بشه تا  چیزایی که میخواید رو تهیه کنه

بعدم خودتون پا رو پا بندازید پزشو تو ای،نستا بدید

2706