2733
2734
عنوان

رابطه ۴ ساله رو کات کردم 🙂💔دارم میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2430 بازدید | 88 پست
وای صد رحمت به زالووووووووووووو بقران برا خودم زندگی نمیکردم که من فقط اشتباهی که کردم خودمو خیلی ت ...

ولش کن بابا تهدید کنه اصلا بره به هرکی میخواد بگه به هرکی گفت توهم میری براش میگی این آقا اینه و این، میگی هیچ آدمی به قصد طلاق ازدواج نمیکنه منم به قصد جدایی باهاش وارد رابطه نشدم پیش رفت شناختمش دیدم خوب نیست سر عقل اومدم جدا شدم. باید همیشه تو زندگی جسارت داشت ترسیدن آدم رو خیلی عقب میندازه خیلی

بقول شما این زالو که افتاده بود به جون من و داشت خون منو می مکید باز الان دلم تنگ میشه براش ولی خیل ...

دلتنگی طبیعیه من همیشه میگم بیرون اومدن از یک رابطه یا از دست دادن مثل دندون کشیدنه، تا چند وقت جای خالیش حس میشه اما عاااادت میکنی به شرایط جدید بعد یه مدت میگی اصلا مگه دندونی از اول وجود داشت؟ بعدشم میتونی بری یه دندون جدید و سالم بذاری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولش کن بابا تهدید کنه اصلا بره به هرکی میخواد بگه به هرکی گفت توهم میری براش میگی این آقا اینه و این ...

دقیقا   
فک کن برا منو خانوادش میگفتن که تو خیلی سرتری

تو چرا خریت کردی اومدی با این
بخدا مامانش باباش داداشاش زنداداشاش ابجیاش همههههههههههههه بچه های ابجی و داداشاش میگفتن
میگفتن تو خیلییییییییییییییییییی حیفی

رضا لیاقتتو نداره

باباش گفت تو لیاقت این دخترو نداری

تو فقط میشینی به کشیدن

ولی این زحمت میکشه خونش ماشینش زندگیش فقط اتلیه ش 400 یا 500 میلیون می ارزه 

رضا تو چی داری از خودت؟

که خون دختر مردمو کردی تو شیشه 

ولی خب شیشه باعث شده بود که اعتماد بنفس کاذب بگیره
میگفت هیچیت از من سر نیس

تو تازه خیلی هم از من پایینتری  

دقیقا     فک کن برا منو خانوادش میگفتن که تو خیلی سرتری تو چرا خریت کردی اومدی با این بخ ...

همه مردها همینن، با خودش گفته ببین من چی ام که چنین دختری نصیبم شده! بعد به خودش مغرور شده اما از دستشون

حالا بشینه بکشه!

2731
چشم عزیزم مرسی

سلام خوبین؟ یکی از آشناهامون پایانامش در خصوص سلامت زنانه. اگر این پرسشنامه رو چند دقیقه وقت بذارید جواب دید یا اگر کسی رو می‌شناسید واسش ارسال کنید ممنون میشم.
لینک پرسشنامه: https://survey.porsline.ir/s/Ay1TwFrv

2738
🥺💜 ..  پشت میمونی؟  من گفتم اگ نشدم بمونم برا پرستاری

اره امسال جدی ترم و دور از حواشی دارم میخونم 

من فرهنگیان میخوام پرستاری دختر خالم درسش تموم شده پنج ماهه کار پیدا نمیکنه