2733
2734
عنوان

رابطه ۴ ساله رو کات کردم 🙂💔دارم میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2431 بازدید | 88 پست

گلم حال روجیت خوب نیست وکنکورم داری . اون هم رابطه روبهم زده 

به فکرخودت باش وکنکورت

فوق لیسانس رشته مشاوره دارم.خوشحال میشم تایپی کمک کنم فقط ممکنه زود انلاین نشم.                                                       کاش میدونستیم تنقلات با شکر  بیش فعالی و نقص توجه  کودک روبالا میبره.   پیاده روی روزانه نیم ساعت به سلامت روان کمک میکنه.  کودکان طرز زندگی کردن والدین رو کپی میکنند.  باید عادت کنیم موقع عصبانیت قبل از هر واکنشی نفس های بزرگ اهسته بکشیم. 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اینجا همه میگن که ولش کن فکر نکن فراموش کن هممون هم میدونیم این مسئله چقدر عذاب دهنده است مخصوصا در زمانی که نزدیک کنکوری و چقدر به انرژی احتیاج داری. واقعیت ماجرا رو باید بپذیری عزیزم باید بپذیری تنها شدی و این تنهایی به نفعته. خیلی جای خالیش حس میشه قلبت خالیه اصلا. به خودت زمان بده خودت رو تحت فشار نذاز بهترین کاری که فعلا میتونی بکنی اینه که یک ورزش رو شروع کنی خیلی خیلی کمک میکنه بهت خیلی. یک ورزش سبک هم شروع کن.

2731

به نظرم در شان تو نیست تو خیلی خیلی بالاتر از اونی غرورتو حفظ کن فکر و ذکرتو بذار رو درست به بهترین جاها برسی اونموقع میبینی چه کسایی میان سراغت دقیقا کسایی که لیاقت تو و عشقتو دارن تو الان باید برای چیزای مهمتری مث اینده و هدفت تلاش کنی که برای یه رابطه یه طرفه که از اولشم اشتباه بوده تو خیلی خیلی جایگاه بهتری میتونی داشته باشی و اینکه تاز مانی که درس و هدفت هستن به کسی فکر نکن اخرش میبینی دقیقا تو زمانی ک انتظارشو نداشتی اونی ک لیاقتتو داره میاد و بزرگترم میشی بهتر تصمیم میگیری اگه بخوای خودتو درگیر این اقا کنی من میبینم که سه چهار سال دیگ میای میگی عجب غلطی کردم اینو انتخاب کردم بچه ها چیکار کنم کمکم کنید  

دقیقا
چون منم ی همچین موقعیتی رو داشتم و چند برابر بدتر
کسی که من باهاش بودم معتادم بود
کار نمیرفت خرجشم والا من خر میدادم
ولی خب کلا خانوادش میدونستن
هروقت خواستم جدا بشم تهدیدم کرد که ال میکنم بل میکنم میام سرکارت ابروتو میبرم میام دم خونتون ابروتو میبرم

منم دیگه خیلی خسته شده بودم خاموش کردم گوشیمو خط جدید گرفتم و تمام
بعدش چون مشتری داشتم با خط قبلیم
خط قبلیمو دایورت کردم رو خط جدیدم
الان 40 روزه که دیگه کات کاتم
البته چند بار زنگ زده ولی بلاک بوده

ببخشیدا ولی اصلا مورد اکازیونی نیس که بخوای غصه نبودنشو بخوری، دختر مگه چندسالته که انقد عجله داری! میدونی چقدر موقعیت بهتر از این آقا ممکنه برات پیش بیاد! بیخیال بابا

شب است و هرکسی، به تعلقی گرفتار......................سعدی

من همه چیم ازش سر بود فقط اینکه من ازش بزرگتر بودم

تحصیلاتم ارشد کامپیوتر ایشون سوم راهنمایی

من آتلیه دارم خودم صاحب کارم

ایشون بیکار و نگاه به جیب من و  باباش

من خونه ماشین دارم ایشون منتظره باباش بمیره ارث برسه بهش

معتاد شیشه  و تریاک

قیافشم که نگم براتون 

3 سال بود باهم بودیم

دیگه دیدم خیلییییییییییی رو مخه خرجشم ازمن میگیره کلی پول بهم بدهکار بود

منتظر بودم که برگردونه دیدم ن بابا بیشتر میگیره تا برگردونه

خطو خاموش کردم و یاعلی

ببین یک توصیه یکم نامعمول تر از همیشه، اگر فکر میکنی که هنوز در زمان کنکورت احتیاج داری باشه تا مغزت آروم باشه درس بخونی، فقط در صورتی که ایشون تلاش کرد برای نگه داشتنت بهش اوکی بده ولی بهش محبتی نکن و همیشه اینو گوشه ذهنت نگه دار که کنکورت به محض اینکه تموم شد باهاش کات میکنی این روش دوتا نقطه مثبت برات داره یک اینکه میتونی درست رو بخونی دو اینکه کم کم قدرت میگیری اگر دائم با خودت تکرار کنی بعد از کنکور کاتش میکنی و بهش محبت نکنی اونوقت با خیال خیلی خیلی راحت‌تری یک روز تمومش میکنی. واقعیت هم اینه که اصلا در شان و شخصیت تو نیست و واقعیت بعدی هم اینه که تو از یک رابطه بلند مدت اومدی بیرون و داری یک عادت رو به قولی از خودت دور میکنی و خیلی سخته! هر کی میگه راحته و ولش کن و فکرش رو نکن و... اگر توی موقعیت تو قرار بگیره نمیتونه این کارهارو بکنه. 

ولی با همه اینکه این ادم ی ادم مزخرف بود

ولی نمیدونم والا جادو دعا کرده بود منو دوسش داشتم

الانم متاسفانه محل کارم توی محله اوناس ولی اون خودش نمیدونه که من نزدیک خونشونم

خیلی بلاها و مکافاتا سرم اورد ولی بلاخره انداختمش دور

اصلا هم ناراحت نیستم 

خداروشکر تازه دارم زندگی میکنم

شما هم اصلا غصه نبود این جور ادم تو مخی رو نخور

منم حتی الان دلم براش تنگ میشه چون هرجارو میبینم یادش میفتم

ولی بعدش یاد بدیهاش میفتم که ازخوبیاش خیلیییییییییییییییییی بیشتر بود 

بخاطر همین خدارو شکر میکنم که بالاخره کات شد

زالو بوده    

وای صد رحمت به زالووووووووووووو
بقران برا خودم زندگی نمیکردم که
من فقط اشتباهی که کردم خودمو خیلی ترسوندم نقطه ضعفمو دونست

وگرنه از اول میگفتم هر غلطی میکنی بکن
دوسال پیش تموم میشد

ببین یک توصیه یکم نامعمول تر از همیشه، اگر فکر میکنی که هنوز در زمان کنکورت احتیاج داری باشه تا مغزت ...

بقول شما این زالو که افتاده بود به جون من و داشت خون منو می مکید
باز الان دلم تنگ میشه براش

ولی خیلیییییییییییییییییی مقابله میکنم با احساسم

تا میام که برگردم به رابطه

میگم ببین چه بلاهایی سرت اورد

ببین چقدر براش خرج کردی اون چی کرد مگه

ببین چقدر حقت ضایع شد تو این رابطه

همش بدیهاشو یادم میارم که دیگه بهش فکر نکنم

2706